Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pytanie do znawców Giulietta Launch Edition

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    poszukiwany:)
    Postów
    21

    Domyślnie Pytanie do znawców Giulietta Launch Edition

    Witam serdecznie ..Mam pytanie do znawców ..Giulietta Launch Edition cóż to za zwierzę .Regularnie widzę to auto na Oto moto. Wystawia je dealer z Kielc. Pojazd z 2014 roku ..cena 90 000 pln.Wprawdzie silnik 240 km ..ale nawet to nie uzasadnia takiej wyżki ceny.Cóż jest w niej takiego szczególnego?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    74

    Domyślnie

    Launch Edition była tak samo wyposażona jak pozostałe wersje. Jedyne różnice to kolor i plakietka w środku, na której był numer egzemplarza. Sam zdecyduj czy warto dopłacać za takie dodatki.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Launch edition to chyba też inne sterowanie silnikiem i skrzynią. Tak jak w 4C i jak ostatnio, chyba Rafał zamieszczał filmik gdzie mówił o to, że po zmianie tego oprogramowania czas do 100 km/h poniżej 6 sekund http://www.alfaromeopress.pl/press/detail/734

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał JanuszC Zobacz post
    Witam serdecznie ..Mam pytanie do znawców ..Giulietta Launch Edition cóż to za zwierzę
    http://www.alfaromeopress.pl/press/detail/734

    Aby uczcić 60. rocznicę powstania Alfa Romeo Giulietta, model ten udostępniono w nowej wersji Quadrifoglio Verde, w pełni odzwierciedlającej wyścigowe DNA marki. Na tle pozostałych wersji modelu nowa Giulietta Quadrifoglio Verde wyróżnia się jeszcze bardziej zdecydowaną sylwetką i wyrazistszym indywidualnym stylem. Ponadto tylko Quadrifoglio Verde jest wyposażona w silnik pochodzący z supersamochodu Alfa Romeo 4C. To nowa, wykonana w całości z aluminium turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1750 cm3 i mocy 240 KM, współpracująca z supernowoczesną automatyczną 6-stopniową przekładną Alfa TCT z podwójnym suchym sprzęgłem.

    Z okazji jej wprowadzenia na rynek Alfa Romeo zaprezentuje limitowaną edycję premierową Giulietty Quadrifoglio Verde ze specjalnymi dodatkami, takimi jak karbonowe boczne spojlery i oprawy lusterek bocznych, sportowe spojlery z przodu i z tyłu, spojlery boczne oraz 18‑calowe obręcze kół z lekkiego stopu z pięcioma otworami i błyszczącym antracytowym wykończeniem. Giulietta Quadrifoglio Verde Launch Edition jest oferowana na rynku włoskim w kolorze czerwonym (Alfa Red lub trójwarstwowy Competizione Red) oraz w ekskluzywnej matowej szarości Magnesio Grey. W Polsce seria limitowana Launch Edition dostępna jest tylko w kolorze matowej szarości Magnesio Grey.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    poszukiwany:)
    Postów
    21

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wszystkie podpowiedzi.Udało mi się jeszcze ustalić ,że wszystkie wymienione w poście mareksz159 dodatki od 2015 roku można było zamawiać we wszystkich wersjach Giulietty QV a specyficznym i niepowtarzalnym elementem była tylko tabliczka z numerem egzemplarza. To chyba nie jest atrybut ,który może podnieść cenę o 10 000 pln

Podobne wątki

  1. Małe problemy- pytanie do znawców :)
    Utworzone przez Myotis w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-12-2018, 18:33
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-10-2018, 09:34
  3. [159] QTRONIC Launch Control
    Utworzone przez anAlfaBeta w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-08-2015, 19:41
  4. [164] szybkie pytanie dla znawców :-)
    Utworzone przez Yacek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 19:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory