Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Zaciski brembo w wersji sportiva

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170 KM
    Postów
    9

    Domyślnie Zaciski brembo w wersji sportiva

    Witam, mam Giuliettę z 2010 roku w pakiecie sportiva gdzie teoretycznie są zaciski brembo jednak u mnie są one czerwone ale napis jest tylko alfa romeo. Na niektórych zdjęciach widziałem że zaciski miały też mniejszy napis "Brembo", te zaciski wychodziły w różnych wersjach? Chce się upewnić bo muszę zamówić klocki do wymiany i nie wiem dla jakiej wersji kupować.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szwed Zobacz post
    Witam, mam Giuliettę z 2010 roku w pakiecie sportiva gdzie teoretycznie są zaciski brembo jednak u mnie są one czerwone ale napis jest tylko alfa romeo. Na niektórych zdjęciach widziałem że zaciski miały też mniejszy napis "Brembo", te zaciski wychodziły w różnych wersjach? Chce się upewnić bo muszę zamówić klocki do wymiany i nie wiem dla jakiej wersji kupować.
    spokojnie, masz brembo, tzw. "duże" z tarcza 330mm... po lifcie zmienili nieznacznie grafike na zaciskach
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    W 2010 roku nie było pakietu Sportiva. Był Sport 1 i Sport 2 ale w żadnym nie było tarcz i zacisków Brembo.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170 KM
    Postów
    9

    Domyślnie

    Hmm dziwne, mam datę pierwszej rejestracji na grudzień 2010 i mam oznaczenia sportiva oraz to wszystko co było zawarte w tym pakiecie (nakładki na pedały, lusterka itp)

  5. #5
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Mam brembo 4- ro tłok 330 mm - na zacisku prod date 10 2011 i jest napis [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo i mały Brembo

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    W ktorym miejscu na zacisku znajduje sie data? Bo mam bez dopisku Brembo i sprawdze.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  7. #7
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Pitero- na dniach pójdą OE klocki to dokładnie zerknę i napisze bo nie chcę Cię wprowadzić w błąd.

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    W 2010 roku nie było pakietu Sportiva. Był Sport 1 i Sport 2 ale w żadnym nie było tarcz i zacisków Brembo.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Były jak zamówiłeś dodatkowo:

    http://www.alfaromeopress.pl/downloa...tta_cennik.pdf

    w cywilnym pakiecie sport nie było domyślnie do liftu
    Btw u Dukiewicza próbowali mnie przekonać że skoro nie mam zacisków czerwonych to nie mam pakietu sport a zwykły distinctive (bo tak twierdzi eper) Na wzór stawiano mi czarną veloce gdzie akurat takie są. Ogólnie nie ma zacisków brembo to nie ma pakietu sport. Tak twierdzi ASO. Podziekowaem za rozmowe i wyszedlem

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    W 2010 roku nie było pakietu Sportiva. Był Sport 1 i Sport 2 ale w żadnym nie było tarcz i zacisków Brembo.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Co za bzdury..........! Duże brembo jest od początku produkcji. Oczywiście w wersji qv bylo standardem. W innych wersjach wymagało dopłaty. Jeżeli jest pełen pakiet sport to jest i duże brembo nawet w najsłabszych wersjach silnikowych.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebo18188 Zobacz post
    Co za bzdury..........! Duże brembo jest od początku produkcji. Oczywiście w wersji qv bylo standardem. W innych wersjach wymagało dopłaty. Jeżeli jest pełen pakiet sport to jest i duże brembo nawet w najsłabszych wersjach silnikowych.
    Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo nie pamiętasz faktów.
    Napisałem że wtedy nie było pakietu Sportiva tylko pakiety Sport 1 i Sport 2. I w żadnym nie było zacisków i tarcz Brembo.
    Owszem były dostępne poza pakietami osobno, za dopłatą (chyba 1200zł)
    Wyobraź sobie że ja mam pakiet Sport i nie mam Brembo. Co Ty na to?

    Poniżej spis rzeczy z pakietów Sport 1 i Sport 2 w 2011 roku (za folderem):
    Pakiet Sport 1 (Sportowa kierownica obszyta skórą "Pieno Fiore" z czerwoną nicią + Zawieszenie sportowe + Felgi ze stopów lekkich R17" Sport z oponami 225/45 + Nakładki aluminiowe na pedały + Panel deski rozdzielczej w aluminium, szczotkowane ciemne)
    Pakiet Sport 2 (Sportowa kierownica obszyta skórą "Pieno Fiore" z czerwoną nicią + Zawieszenie sportowe + Felgi ze stopów lekkich R18" Sport z oponami 225/40 + Nakładki aluminiowe na pedały + Panel deski rozdzielczej w aluminium, szczotkowane ciemne)

    I jak?
    Ostatnio edytowane przez Luke77 ; 01-10-2017 o 14:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory