Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Grubość lakieru pastelowego / metalizowanego dla nowego auta

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Mówię o "limitowanym" w sensie rzadkim kolorze, który kosztował 8tys zł dopłaty. Zwykłych rosso jest pełno, a competizione był na zamówienie i jest ich po prostu o wiele mniej... W każdym bądź razie kolor jest ciemniejszy i głębszy od zwykłego rosso. Lakier mój mierzony był również w aso i potwierdzili, że competizione rosso ma grubość do nawet 210.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    w naszej 2013 przedlift (prod wiosna 2013), alfa rosso, ori z salonu, jest tak ok 100-140, na słupkach ciężko zmierzyć, raczej wychodziło 160-180 a na tylnej klapie raczej 70-100.
    Co ciekawe podobne odczyty w podobnych miejscach miałem zarówno na swojej 159TBi jak i na Giulii w dzień wyjechania z salonu, oba metalik.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Mówię o "limitowanym" w sensie rzadkim kolorze, który kosztował 8tys zł dopłaty. Zwykłych rosso jest pełno, a competizione był na zamówienie i jest ich po prostu o wiele mniej... W każdym bądź razie kolor jest ciemniejszy i głębszy od zwykłego rosso. Lakier mój mierzony był również w aso i potwierdzili, że competizione rosso ma grubość do nawet 210.
    Wiem ile kosztował i widziałem na żywo ten kolor jest bardzo ładny oby służyła

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 t jet 77 KW 2012r
    Postów
    3

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odpowiedź, w takim razie muszę sobie poszukać innego egzemplarza

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Malowany dach mógłby być np po gradobicu... druga warstwa lakieru to nic strasznego jeśli jest to zrobione zgodnie ze sztuką. Jeśli reszta ori to faktycznie sam dach malowany mógłby być po upadku np gałęzi itp... Jednak wiadomo, zawsze każdy chce kupić dziewicę
    Powodzenia w poszukiwaniach

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Pielęgnacja lakieru pastelowego i nie tylko
    Utworzone przez sailor_p w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 20-07-2017, 14:23
  2. [159] Grubość lakieru 159?
    Utworzone przez kamal1981 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-05-2016, 15:47
  3. Grubość lakieru alfa 159
    Utworzone przez vonpo w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 06:14
  4. Fabryczna grubość lakieru
    Utworzone przez barkonar w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 11:53
  5. [155] Grubość warstwy lakieru
    Utworzone przez Mario w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2008, 12:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory