Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Radio Blaupunkt Wypuszczenie USB / AUX ?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie Radio Blaupunkt Wypuszczenie USB / AUX ?

    Witam chce kupić mito dla żony , znaleźliśmy w bielsku AR Mito która wydaje się bardzo rozsądna jest juz zaklepana .
    ale mam jedno pytanie Radio to Blaupunkt bez sysytemu blu&me , nie ma też gniazda usb przy ręcznym

    Pytanie do znawców tematu gdzie znajduje się jeszcze usb w mito? albo jak wypuścić z radia USB lub aux?

    link do Auta
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6z7Gwh.html

    ogólnie cena dobra jednostka napędowa rozsądna , do malowania maska i rozrusznik do wymiany bo harczy po odpaleniu .

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    Witam chce kupić mito dla żony , znaleźliśmy w bielsku AR Mito która wydaje się bardzo rozsądna jest juz zaklepana .
    ale mam jedno pytanie Radio to Blaupunkt bez sysytemu blu&me , nie ma też gniazda usb przy ręcznym

    Pytanie do znawców tematu gdzie znajduje się jeszcze usb w mito? albo jak wypuścić z radia USB lub aux?

    link do Auta
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6z7Gwh.html

    ogólnie cena dobra jednostka napędowa rozsądna , do malowania maska i rozrusznik do wymiany bo harczy po odpaleniu .
    Oo, jak fajnie, że ma BOSE. Dziwne, że nie ma sterowania na kierownicy, ale może tak można było je skonfigurować.

    Jeśli nie ma Blue&Me to brak też gniazda USB. Jeśli bardzo Ci na tym zależy, to zostaje do zrobienia jakaś "samoróbka", ktoś na forum chyba robił. Ja sobie kupiłem po prostu transmitter, bo tak było najwygodniej, najszybciej i bez zbędnej kombinacji. Fabrycznych USB/AUX nie ma bez Blue&Me. A maska do malowania z jakich powodów? Odpryski?

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    tak alfa przyjechała z Niemiec i na masce są odpryski od kamieni , na błotnikach tez jest pare jak i na dachu parę drobnych sztuk , fakt świadczy to o jakieś przeszłości bez dzwona itp .. szwagra mam lakiernika to sobie z tym poradzi .

    bose gra całkiem nieźle , chyba kupię transmiter od xiaomi Nie ma sterowania też mnie to zdziwiło bo mojej 156fl jest bose fabryka i jest sterowanie z kierownicy .
    a nie wiesz gdzie ten temat o tej samoróbce ?

    a fabrycznie gdzie znajduje się gniazdo usb ? na tulenu pod ręcznym ? aaaa i najważniejsze gdzie się włącza i wyłącza poduszki pasażera ? Bo są wyłączone świeci żółta lampka a sprzedający nie wie gdzie je włączyć
    Ostatnio edytowane przez Michał 12 ; 01-11-2017 o 21:56

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    tak alfa przyjechała z Niemiec i na masce są odpryski od kamieni , na błotnikach tez jest pare jak i na dachu parę drobnych sztuk , fakt świadczy to o jakieś przeszłości bez dzwona itp .. szwagra mam lakiernika to sobie z tym poradzi .

    bose gra całkiem nieźle , chyba kupię transmiter od xiaomi Nie ma sterowania też mnie to zdziwiło bo mojej 156fl jest bose fabryka i jest sterowanie z kierownicy .
    a nie wiesz gdzie ten temat o tej samoróbce ?

    a fabrycznie gdzie znajduje się gniazdo usb ? na tulenu pod ręcznym ? aaaa i najważniejsze gdzie się włącza i wyłącza poduszki pasażera ? Bo są wyłączone świeci żółta lampka a sprzedający nie wie gdzie je włączyć
    Jeśli chodzi o Xiaomi: http://allegro.pl/xiaomi-roidmi-2s-l...a-c558a2600094

    Mówisz o tym? Bardzo fajny designersko. Problem w tym, że do "Miciaka" nie pasuje. Są dwa standardy na gniazda zapalniczek i niestety ten transmitter pasuje pod to drugie. Kupiłem dla siebie i byłem mega rozczarowany, bo wydawało mi się, że wszystko powinno hulać. Wygląda to tak, że transmitter wchodzi "zbyt luźno" i delikatnie lata. Efekt? Brak zasilania, wiadomo. Swój sprzedałem znajomemu i teraz sam się nim cieszy. Kupiłem inny i już przy wkładaniu czuć lekki opór - tak ma być generalnie. Widzę, że nie masz S&S, co w sumie wychodzi na plus, bo przy "wyłączonym" silniku rozłącza zasilanie z gniazda zapalniczki.

    Fabrycznie gniazdo znajduje się właśnie pod ręcznym. To z logo Windowsa. Chyba, że się mylę (bo u siebie nie mam)?

    Pytałem o maskę, bo u mnie jest to samo. Kupiłem auto, dałem do pastowania i wyszło mi kilkanaście pięknych białych kropek. Na wiosnę chyba też się przymierzę do malowania. Także to może normalne w MiTo. Nie wiem skąd tyle tych odprysków.

    Edit: Jeszcze co do tych poduszek! W MENU jest taka opcja. Tam gdzie data, dźwięk pasów itd.
    Ostatnio edytowane przez Lone Wolf ; 01-11-2017 o 22:16

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kalwaria Zebrzydowska
    Auto
    Giulia Veloce MY' 2019 2.0 280KM
    Postów
    268

    Domyślnie

    Myślalem o tym xiaomi tylko 3s
    widocznie jakier na Mito jest trochę słabawy lub aerodynamika auta tak zrobiona ze wszytko obdziera lakier na masce .

    Dzięki na informację z tymi poduchami sprawdzę to . a co do tej jednostki 1.4 16v 95 km chyba jedna z lepszych ?

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    Myślalem o tym xiaomi tylko 3s
    O właśnie, ma "wypustki" po bokach. Ten powinien siedzieć jak trzeba.


    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    widocznie jakier na Mito jest trochę słabawy lub aerodynamika auta tak zrobiona ze wszytko obdziera lakier na masce .
    Też mam taką teorię. Ja byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem ile mam małych odprysków na masce.

    Cytat Napisał Michał 12 Zobacz post
    Dzięki na informację z tymi poduchami sprawdzę to . a co do tej jednostki 1.4 16v 95 km chyba jedna z lepszych ?
    Jeśli o sam silnik chodzi, to myślę, że najmniej kłopotliwy wybór. Odpada turbina, sprzęgło dwumasowe i MultiAir. Nie pamiętam jaka tam była skrzynia biegów, ewentualnie na tym polu mogą pojawić się problemy - ale myślę, że do ogarnięcia i to mimo wszystko nie tak dużym kosztem. Ale nie zakładajmy od razu awarii. Auto ma być dla żony? Do normalnej jazdy myślę, że wystarczy, ja mam 105KM MA i generalnie to jest świetny kompromis między jako taką dynamiką, kosztami utrzymania (chociaż aktywator ) i spalaniem. Natomiast, jeśli codziennie chcesz poczuć sportowego ducha to będzie zdecydowanie za mało. Do sporadycznego wyprzedzania jest okej, ale w dłuższej trasie na pewno "brakuje pary". Ja mam auto na dojazdy do pracy, średnia prędkość 52km/h, uważam, że zupełnie rozsądny wybór. Fakt, że często żałuję, że nie mam turbo, ale to może przy następnej zmianie auta. Nie wiem jak ze spalaniem w tym silniku. U mnie MA przy takiej prędkości średniej spala 5.9l /100km. W trasie nie zszedłem poniżej 5.4 z tego co pamiętam.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Do ori radia możesz dołożyć cały system B&M ale to troche motania. Jest kolega który to dokładał i na bank pomoże wiedzą. Możesz też kupić kabelek aux za 15zł i wyciągnąć jacka 3.5mm do wpinania telefonu. to najszybsze rozwiązanie i najprostrze. A co do BOSE w MiTo to ono takie troche Plastikowe. Dopóki nie odblokujesz ustawień korektora graficznego to gra cieniutko.

    http://allegro.pl/adapter-aux-alfa-r...758775078.html
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    159 SW TI 2.0 JTDM
    Postów
    127

    Domyślnie

    Witam

    Sam dopiero co skończyłem dokładać do Mito B&M, nie jest to trudne ale czasochłonne i w stosunku do innych rozwiązań dość drogie bo same uzywane części wyszły mnie około 350 pln. U ciebie brakuje jeszcze taśma (zwijak do przycisków na kierownicy) oraz nie widze jaki masz wyswietlacz miedzy zegarami wiec koszty beda jeszcze wieksze.

  9. #9
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo Mito
    Postów
    103

    Domyślnie

    Z roidmi 2s też nie ma problemu w Mito. Mam sam i używam od pół roku wszystko śmiga. Te wypustki nie są jakoś koniecznie potrzebne

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar Lone Wolf
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    AR MiTo 1.4 105KM
    Postów
    149

    Domyślnie

    Cytat Napisał cross099 Zobacz post
    Z roidmi 2s też nie ma problemu w Mito. Mam sam i używam od pół roku wszystko śmiga. Te wypustki nie są jakoś koniecznie potrzebne
    W takim razie przepraszam za sianie dezinformacji ale...

    http://allegro.pl/show_item.php?item...M4NDI1OTFmYw==

    Ten na bank nie działał. Gniazdo zapalniczki za duże.

Podobne wątki

  1. radio blaupunkt helsinki 127
    Utworzone przez mk998 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-11-2016, 16:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory