Strona 3 z 45 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 443

Temat: Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Umówiłem się w serwisie, że przy okazji odbioru nowych dywaników i zmiany logo „Veloce” na QV sprawdzą geometrię - tak dla świetego spokoju

    Natomiast po checku nie ma już śladu - ponad 300 km cudownej podróży z Julką bez kłopotów ... mam nadzieję, że faktycznie były to dobrego złe początki

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał house4live Zobacz post
    Umówiłem się w serwisie, że przy okazji odbioru nowych dywaników i zmiany logo „Veloce” na QV sprawdzą geometrię - tak dla świetego spokoju

    Natomiast po checku nie ma już śladu - ponad 300 km cudownej podróży z Julką bez kłopotów ... mam nadzieję, że faktycznie były to dobrego złe początki
    Oby, ja od nowości mam już 9500 tankuję na różnych stacjach i nie mam najmniejszych problemów... Jedynie po zatankowaniu w Austrii przy podobnym tempie jazdy spalanie spadło mi o 0,3l/100km...

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    chceck to chceck i zawsze ma przyczynę do usunięcia a nie olewania. przez tyle lat z włoszczyzną nie widziałem check-a, a tu ktoś pitoli że to "standard"
    No jasne. W końcu kto jak kto, ale ty akurat wszystko masz na 100% sprawne, co, cwaniaczku?
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._wloszka_.html
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 07-01-2018 o 08:07

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    65

    Domyślnie

    "Natomiast zastanawiam się nad jedną rzeczą - jadąc jakby prosto zawsze koło kierownicy jest lekko skręcone w lewą stronę. Z jednej strony wiadomo - na Polskich Drogach nigdy nie jeździsz idealnie prosto - ale tak się nad tym zastanawiam."

    Miałem to kiedyś w swojej, serwis poprawiał kalibrację kierownicy i poźniej już było ok
    GIULIETTA 1.4 170 biała premium/sport - była

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Z tą kierownicą to chyba jakaś plaga, bo ja też ze swoją byłem dwa razy, żeby mi to poprawili - momentami strasznie drażniące.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    A tak dla czystego potwierdzenia - usługę kalibracji kierownicy czy też geometrii - serwis powinien traktować gwarancyjnie - tzn. nie powinienem za to płacić ?

  7. #27
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    No jasne. W końcu kto jak kto, ale ty akurat wszystko masz na 100% sprawne, co, cwaniaczku?
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._wloszka_.html
    czemu robisz osobiste wycieczki i wrzucasz od czapy wątki?
    wnosi to coś do tematu chceck engine w Giulietcie Veloce?

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał house4live Zobacz post
    A tak dla czystego potwierdzenia - usługę kalibracji kierownicy czy też geometrii - serwis powinien traktować gwarancyjnie - tzn. nie powinienem za to płacić ?
    kalibracja była gratis, zbieżność zawsze z opłatą
    GIULIETTA 1.4 170 biała premium/sport - była

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał argo Zobacz post
    Cytat Napisał house4live Zobacz post
    A tak dla czystego potwierdzenia - usługę kalibracji kierownicy czy też geometrii - serwis powinien traktować gwarancyjnie - tzn. nie powinienem za to płacić ?
    kalibracja była gratis, zbieżność zawsze z opłatą
    Mi ustawiali zbieżność w ramach gwarancji - za pierwszym razem ustawili tylko zbieżność, a za drugim poprosiłem, żeby dokładnie zwrócili uwagę, czy kierownica nie jest zamontowana krzywo. Obie wizyty były darmowe.

  10. #30
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    I niech sluzy

    Ja kupilem w grudniu Giuliette Veloce 11-miesieczna i narazie nie mam kontrolek. Auto ma obecnie przejechane 11 tys km.
    Ja uwazam, ze komunikaty typu kontrolki zapalajace sie z powodu nieprawidlowej pracy czujnika to nie jest duzy problem. Ot poprostu wada czujnika, moze sie zdarzyc w kazdym aucie. Tak samo uwazam jak kolega przedmowca nie ma standardowych problemow z sygnalizowaniem czegos w Giuliettach. Jesli Giulietta cos sygnalizuje to znaczy, ze cos jest nie tak albo z samym czujnikiem albo z cecha, ktora dany czujnik nadzoruje. Ja mam znowu bardzo pozytywne wrazenie po tym jak po wymianie opon na zimowe auto pokazalo mi problem z cisnieniem w oponach. Pomimo iz nie jest to pierwsze moje wloskie auto, pomyslalem "Alfa, pewnie czujnik sie zrypal podczas wymiany opon" - nie wiedzialem jak to dziala. Wrocilem na serwis i okazalo sie, ze w prawym kole brakowalo 0,8 bara. Auto mialo racje

Podobne wątki

  1. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory