Strona 30 z 45 PierwszyPierwszy ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 443

Temat: Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...

  1. #291
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Witam Towarzystwo,

    Dla zainteresowanych wątkiem - Julka znowu trafiła wczoraj do serwisu:
    - przebarwienia czarnego elementu tylnego zderzaka,
    - dziwne dźwięki podczas jazdy na 1 biegu (wymienione były już klocki, tarcze i jeden zacisk - nie pomogło),
    - drżenie auta przy prędkości powyżej 100 km/h,
    Ostatnio edytowane przez house4live ; 18-10-2018 o 20:28

  2. #292
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Ja dla odmiany z żadną z tych rzeczy nie pojechałbym do serwisu, bo samochód to urządzenie składające się z tysięcy części, więc musi drżeć, musi coś stukać, może się coś przebarwić itd.
    A jak tak w kółko będą naprawiać, to jeszcze bardziej zepsują, bo fabryka składa samochody taśmowo według takiej samej procedury, a ASO niekoniecznie.

  3. #293
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Ar
    Postów
    51

    Domyślnie

    A ja bym pojechał. Człowiek kupuje nowe auto żeby mieć spokój. A wydatek rzędu 10.000zł to nie jest.

  4. #294
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Bez przesady. Jeżdżenie ciągle samochodem zastępczym to spokój?
    Najwyżej pojechałbym dzień przed końcem gwarancji i wszystko zgłosił na raz.

  5. #295
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    noo już widzę jak jeździsz samochodem mającym wibracje czy z piszczącymi hamulcami- uważasz to za normalne? bo ja nie! Po to auto kupujesz jako nowe alby było wolne od usterek to nie 20 letnia łupa z ogromnym przebiegiem od dziadka z niemiec. Po drugie masz 14 dni zna zgłaszanie usterek w ramach gwarancji inaczej możesz się pożegnać z całą gwarancją jak coś sie schrzani bardziej.

  6. #296
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Ja dla odmiany z żadną z tych rzeczy nie pojechałbym do serwisu, bo samochód to urządzenie składające się z tysięcy części, więc musi drżeć, musi coś stukać, może się coś przebarwić itd.
    A jak tak w kółko będą naprawiać, to jeszcze bardziej zepsują, bo fabryka składa samochody taśmowo według takiej samej procedury, a ASO niekoniecznie.
    Wybacz ale już większej bzdury nie przeczytałem dawno.
    Uważasz, że podróżując pojazdem, który wydaje dziwne dźwięki oraz drży powinienem się w ogóle nie interesować z serwisowego punktu widzenia?
    A być może te usterki są z sobą powiązane w jakiś sposób i być może np. na autostradzie za chwilę coś się zblokuje lub odpadnie - wtedy faktycznie już nie będzie kto miał zgłaszać usterki.

    Dla porównania mamy w firmie 3 letniego Aurisa - również kupionego w salonie itp. Auto kosztowało połowę ceny Julki. Ma na ten moment ponad 100 000 przebiegu - prócz dolewania paliwa, płynu do spryskiwaczy oraz wymiany oleju - NIC z tym autem nie robiliśmy i dla trolli, którzy napiszą, że nie można tych aut porównywać - owszem - pod względem osiągów itp nie można - jeśli jednak chodzi o usterkowość pojazdu - jest to po prostu przepaść i nie można w kółko zakłamywać rzeczywistości tekstami, że auto trzeba kochać i wtedy mu się wszystko wybacza.

    Auto ma być sprawne - tyle. W szczególności auto NOWE. Nie po to wydaję masę kasy, żeby się bujać od serwisu do serwisu.

  7. #297
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Kwestia podejścia do życia.
    Jeden woli za żonę fajną laskę, która czasem zaszaleje i kupi sobie torebkę za 1000 zł i zapłaci naszą karta, a inny grubą babę, która siedzi w domu i grzecznie czeka na powrót męża.

  8. #298
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Kwestia podejścia do życia.
    Jeden woli za żonę fajną laskę, która czasem zaszaleje i kupi sobie torebkę za 1000 zł i zapłaci naszą karta, a inny grubą babę, która siedzi w domu i grzecznie czeka na powrót męża.
    Bardzo dobre porównanie
    Ja jeszcze zwykle mówię że Alfy nie są dla nudnych ludzi...

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  9. #299
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Bardzo dobre porównanie
    Ja jeszcze zwykle mówię że Alfy nie są dla nudnych ludzi...

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    Śmiesznymi argumentami bronicie miłości do auta
    Idąc Waszym tokiem dedukcji - mogę mieć piękną kobietę z którą mam idealny seks ... ale mam akceptować to, że zdradza mnie na lewo i prawo

    Jeśli takie macie podejście do życia to w pełni gratuluję

  10. #300
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Nie wiem, ja tam nikomu mojej Julki nie daję.

Podobne wątki

  1. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory