Strona 24 z 45 PierwszyPierwszy ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 443

Temat: Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...

  1. #231
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Andrzej - mam prośbę - to nie forum humorystyczne - nie pisz mi o poziomie VAG czy BMW przy obiedzie bo ze śmiechu nabawię się niestrawności. Polecam np w każdy poniedziałek przed południem wizyte zna BMW w Świlczy zobaczysz tą super hiper niezawodną technikę . Inna sprawa że w przypadku AR uważam ze niżej upaść nie można ze sprzedażą.

    - - - Updated - - -

    Tu trzeba problem przerzucić na FCA Leasing i od razu otworzą się oczy w centrali jak raty leasingowe przestaną spływać.

  2. #232
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Andrzej - mam prośbę - to nie forum humorystyczne - nie pisz mi o poziomie VAG czy BMW przy obiedzie bo ze śmiechu nabawię się niestrawności. Polecam np w każdy poniedziałek przed południem wizyte zna BMW w Świlczy zobaczysz tą super hiper niezawodną technikę . Inna sprawa że w przypadku AR uważam ze niżej upaść nie można ze sprzedażą.

    - - - Updated - - -

    Tu trzeba problem przerzucić na FCA Leasing i od razu otworzą się oczy w centrali jak raty leasingowe przestaną spływać.
    Raty przestaną spływać jak przestaną klienci kupować produkty AR, nie licząc na to, że może się uda. W Świlczy gorzej niż na Rejtana/w Miłocinie ? śmiem wątpić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę skalę sprzedaży i ilość sztuk obsługiwanych.

    I ja nie muszę o poziomie pisać, klienci Darku piszą, deklarując "zadowolenie" - przytoczone wyniki badań, czy - wydając swoje pieniądze jednak nie na hurra w salonach AR. Nie ma potrzeby wspomagać finansowo AR i FCA po takich historiach jak spotykały mnie, house4life, czy Ciebie zdaje się także.

  3. #233
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Aktualnie jestem już kompletnie wyleczony z miłości do AR.

    I jeśli szukacie dobrego serwisu w Trójmieście - Gdynię omijajcie szerokim łukiem. Nie rozumiem ile czasu musi zająć diagnostyka i naprawa takiej usterki. Tym bardziej, że wiecznie słyszę pierdoły typu, że to priorytet, najważniejsza sprawa, że zaangażowane jest Bielsko, Włosi.

    Sztab ludzi z tego co słyszę stara się to naprawić i przez półtora miesiąca nie potrafi. Kompletny brak jakichkowiek kompetencji.

  4. #234
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    A weź uderz może do innego serwisu. Tak dla spokojności sumienia. Choć śmiem wątpić, czy to coś da.

  5. #235
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Też bez sensu - mają już auto rozbabrane to niech grzebią i tak nie wiedzą co i jak zrobić. Masakra. Faktycznie strach tam auto oddać na zmianę oleju. Może i w każdej marce się takie rzeczy zdarzają - ale jednak jeśli porówna się ilość sprzedanych aut z takimi historiami serwisowymi to chyba takiej patologi nie ma w żadnej marce.

  6. #236
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Fiat w większości przejął dawny Polmozbyt, mnie w ASO AF zaskoczyli uwagą, że oddaję auto do przeglądu z pełnym bakiem. W pierwszej chwili nie zrozumiałem ale to przecież stare nawyki wycykania klienta.

  7. #237
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Czy bez sensu to na dwoje babka wróżyła. Może w innym ASO trafi się ktoś, kto podejmie właściwy trop. Z drugiej strony, jeśli rzeczywiści centrala i Włosi coś pomagają to bez różnicy. Ja bym jednak spróbował. Żeby mieć pewność że wyczerpałem wszystkie możliwości.

  8. #238
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    Nawęd jak przegrają w sondzie to są do przodu bo obracają pieniędzmi klienta a statystyki mówią że niewielka część osób wybiera drogę sądową.
    Niestety niewiele ludzi jeszcze stać na opłacanie kancelarii na stałe , dlatego traktują nas jak trzeci świat.
    A kto by się przejmował jakimiś sondażami? Przecież mało kto je czyta.

  9. #239
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirekmiras Zobacz post
    Czy bez sensu to na dwoje babka wróżyła. Może w innym ASO trafi się ktoś, kto podejmie właściwy trop. Z drugiej strony, jeśli rzeczywiści centrala i Włosi coś pomagają to bez różnicy. Ja bym jednak spróbował. Żeby mieć pewność że wyczerpałem wszystkie możliwości.
    jak sobie to wyobrażasz że przyjdziesz, zabierzesz rozbebeszone auto a części do reklamówki i do innego ASO? przyjąłbyś takie auto?

  10. #240
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Oj toż nie mówię ze teraz, już, w tej chwili, tylko jak oddadzą samochód i znowu sie skindoli (oby nie).

Podobne wątki

  1. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory