Strona 32 z 45 PierwszyPierwszy ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 443

Temat: Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...

  1. #311
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał P@wol Zobacz post
    house4live jak chcesz to możemy sie spotkać i pogadać. Też mam veloce z 2017r także możemy porównać wcześniej miałem giuliette z 2015r tylko zwykłą i miałem też sporo problemów...
    Pisz jakie miałeś problemy z tą Giul z 2015 .

  2. #312
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Jak w moim projekcie cos jest nie tak to OEM chce mnie wszamac a potem wypluc.

    Ja wiec wychodze z podobnego zalozenia. Odrobina agresji ze strony klienta uwazam bylaby zasadna. Powinna pobudzic do dzialania ASO. Jak w Abarthcie 3 razy nie byli w stanie ogarnac pompy wody po wymianie rozrzadu to wpadlem tam zaznaczylem na fakturze za co maja mi zwrocic kase. Rozrzad finalnie zrobilem prywatnie a czesci pi....em na stol i kazalem im oddac kase.

    I oddali. I to nie bylo auto na gwarancji. Moim zdaniem z betonem trzeba po betonowemu. Jesli auto na gwarancji faktycznie jest w tragicznym stanie a przy odbiorze nie widac roznicy sprzed napraw w pewnym momencie jest czas na to aby nie odebrac auta.

    Auto na gwarancji, zepsute i nie odbieram auta.
    I co wtedy ?
    Z czystej ciekawosci, co wtedy z gwarancja sie dzieje ? dalej sie przedawnia jak nie uzywam auta ?
    Jak to jest z punktu widzenia prawa ?

  3. #313
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar P@wol
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Pisz jakie miałeś problemy z tą Giul z 2015 .
    szarpała w zakresie niskich obrotów (czasami mniej czasami bardziej) tak ok 2tyś jadąc na 4,3 czy 2 biegu, czasami traciła moc np podczas wyprzedzania, parowały przednie reflektory

  4. #314
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Przy jakim przebiegu miałeś takie szarpanie i czy był gaz? Jakie rozwiązanie się znalazło?

  5. #315
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Gaz w Julce? Wypluj to!
    Przecież to tak, jakby pić Don Perignon pół na pół z moczem, żeby było więcej, taniej i na dłużej wystarczyło.

  6. #316
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Przy jakim przebiegu miałeś takie szarpanie i czy był gaz? Jakie rozwiązanie się znalazło?
    Jaki gaz w 1.75 ???
    Zresztą w ogóle nienawidzę gazu ... to jest paliwo do kuchenek a nie do samochodu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał arecki240 Zobacz post
    Moze zrobimy jakiegos spota VELOCE w 3city ?
    Bardzo mi się podoba ten pomysł. Miejsce: parking przy Ergo Arenie ... potem KFC.

    Kto się pisze?

  7. #317
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Nie no pewno. Zastaw się, a postaw się!

    - - - Updated - - -

    Gaz - paliwo takiej jak każde inne, tylko tańsze. Jeden się brzydzi, drugi się z niego śmieje, bo nie lubi przepłacać. I tyle.

  8. #318
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Zrozum wreszcie, że pewne rzeczy do siebie nie pasują, pomijając wszystko inne. Tak jak nie pasuje chodzenie w sandałach i skarpetach, chociaż może jest tańsze, bo nie trzeba być nóg tak często.

  9. #319
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta Veloce 1750 TBi
    Postów
    65

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem auto miało spory wypadek przed sprzedażą. To jest niemożliwe żeby taki feler trafił się od tak. Ja mam veloce prawie 20 tyś i nic kompletnie. Auto jak nowe A zachowanie na drodze bajka. Myślę że coś jest na rzeczy. Jeśli auto miało przygodę jako nowe, to gdzieś musi być tego ślad. Zwróć się do jakiegoś fachowego niezależnego warsztatu niech szukają śladów. Wydaje się że auto musiało pieprznąć przodem i uszkodził się silnik stąd początkowe problemy bo nie poskładali tego jak trzeba. Sprawdź poduszki pod silnikiem, spawy, podłużnice, spasowanie, lakier i jego grubość itd.
    Ostatnio edytowane przez wiessio ; 24-10-2018 o 06:29

  10. #320
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiessio Zobacz post
    Moim skromnym zdaniem auto miało spory wypadek przed sprzedażą. To jest niemożliwe żeby taki feler trafił się od tak. Ja mam veloce prawie 20 tyś i nic kompletnie. Auto jak nowe A zachowanie na drodze bajka. Myślę że coś jest na rzeczy. Jeśli auto miało przygodę jako nowe, to gdzieś musi być tego ślad. Zwróć się do jakiegoś fachowego niezależnego warsztatu niech szukają śladów. Wydaje się że auto musiało pieprznąć przodem i uszkodził się silnik stąd początkowe problemy bo nie poskładali tego jak trzeba. Sprawdź poduszki pod silnikiem, spawy, podłużnice, spasowanie, lakier i jego grubość itd.
    Generalnie auto wróciło z serwisu.
    - jeśli chodzi o przebarwienie tylnego elementu - schodzi to po użyciu środków do detailingu - pokazano mi, że da się to wyczyścić i ... mam sobie to wyczyścić temat dla mnie zamknięty - zwykłym płynem do naczyń zejść nie chciało,
    - jeśli chodzi o dziwne dźwięki podczas jazdy na D1 - raz to usłyszano podczas jazd testowych - ale potem już nie - więc skoro nie słychać to nie wiadomo co naprawić - generalnie muszę czekać aż coś zepsuje się na tyle, że będzie to ewidentne,
    Najciekawiej natomiast jest jeśli chodzi o drżenie auta
    Tutaj winne były opony letnie - ale tylko na przedniej osi.
    Opony z przebiegiem 17 000 km - różnica w zużyciu między przodem a tyłem to spokojnie około 3-4 mm. Po założeniu opon zimowych problemu z drżeniem raczej nie zauważyłem.
    Natomiast tutaj chciałbym Was zapytać czy tego typu zużycie opon jest naturalne ???

    Dodam, że auto nie odwiedziło do tej pory żadnego toru / użytkowane jest normalnie - bez żadnej wariackiej jazdy.

    P.S. Fakt faktem od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie przemierzenie całego auta - czy ktoś z Was jest z Gdańska i mógłby użyczyć dobry czujnik lakieru ?

Podobne wątki

  1. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory