Strona 44 z 45 PierwszyPierwszy ... 343536373839404142434445 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 443

Temat: Giulietta Veloce - perypetie zakupu nowego auta ...

  1. #431
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    U mnie w nowym Stelvio 2500km i trzy tygodnie od wyjazdu z salonu już dwukrotnie zapalił się komunikat Próba włamania . Włamu nie było, więc ciekawe o co chodzi. Auto stoi na podwórku pod chmurką.

  2. #432
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    No bo to była tylko próba włamania.

  3. #433
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    No bo to była tylko próba włamania.
    No jasne. Szczególnie że auto stoi przy ścianie przystawione dwoma innymi, pod kamerą monitoringu.

  4. #434
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Z tym powolnym gotowaniem żaby to bujda. Jeśli tylko ma możliwość, to zwieje. A facet, który pierwszy przeprowadził taki eksperyment i faktycznie żabę ugotował najpierw usunął jej mózg ;-).

  5. #435
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,300

    Domyślnie

    Ups, no to masz mnie
    Od teraz szukając analogii do takiej sytuacji trzeba będzie zamiast "żaby we wrzątku", stosować "Alfisti w ASO"

  6. #436
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    naprawdę na tym forum się męczysz -ja tego nie rozumie! Podobnie jak niejaki anderson - szkoda mi Was Panowie.
    Mi jak coś nie odpowiada to więcej tego nie kupuję- po co się męczyć z włoskim złomem?
    Kup sobie w końcu tą mazdę będzie cud miód, super ASO, a po paru latach sprzedaż za cenę wyższa jak kupiłeś. Popatrz jakie to proste.

  7. #437
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    naprawdę na tym forum się męczysz -ja tego nie rozumie! Podobnie jak niejaki anderson - szkoda mi Was Panowie.
    Mi jak coś nie odpowiada to więcej tego nie kupuję- po co się męczyć z włoskim złomem?
    Kup sobie w końcu tą mazdę będzie cud miód, super ASO, a po paru latach sprzedaż za cenę wyższa jak kupiłeś. Popatrz jakie to proste.
    Mamy nowa Mazde 6 2.5 benz. full wersja w rodzinie, dobre auto, ale do Stelvio mu daleko.

  8. #438
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    House wiem ze masz zlom na kolkach ale skad wziales te dane o awaryjnosci Giulietty ? - czy wywnioskowales to po swoim egzemplarzu zakladajac te liczby ?

    Raczej na te 100 to chyba jestes Ty 1 z takimi problemami.

    Zawsze mnie luzuje waskie spojrzenie przez pryzmat wlasnej jednostki. To tak nie dziala.

    Statystyka podana, temat zalatwiony.

    Myslisz, ze jak to powiedziales "lepiej zlozona" Twoja Alfa mialaby mniej problemow ? - te problemy nie wynikaja ze zlozenia samochodu sic!.

    Mysle, ze np. Reflektor w Twojej Giuliettcie jest tak samo zamontowany jak w mojej Alfie. Tylko, ze u mnie wszystko dziala.

    A Mazdy sa swietne - jedyne japonskie auto, ktore moglbym brac pod uwage jako alternatywa dla Alfy.

    Dzis wypucowalem swoja belle
    Ostatnio edytowane przez fan ; 18-01-2019 o 23:05

  9. #439
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    House wiem ze masz zlom na kolkach ale skad wziales te dane o awaryjnosci Giulietty ? - czy wywnioskowales to po swoim egzemplarzu zakladajac te liczby ?

    Raczej na te 100 to chyba jestes Ty 1 z takimi problemami.

    Zawsze mnie luzuje waskie spojrzenie przez pryzmat wlasnej jednostki. To tak nie dziala.

    Statystyka podana, temat zalatwiony.

    Myslisz, ze jak to powiedziales "lepiej zlozona" Twoja Alfa mialaby mniej problemow ? - te problemy nie wynikaja ze zlozenia samochodu sic!.

    Mysle, ze np. Reflektor w Twojej Giuliettcie jest tak samo zamontowany jak w mojej Alfie. Tylko, ze u mnie wszystko dziala.

    A Mazdy sa swietne - jedyne japonskie auto, ktore moglbym brac pod uwage jako alternatywa dla Alfy.

    Dzis wypucowalem swoja belle
    https://www.auto-swiat.pl/uzywane/co...r-2018/fz87980

    Pierwsze lepsze z Google
    Dobranoc

    Wrócę na forum przy okazji kolejnej usterki ... nie ma sensu wchodzenie w rozmowę bez obiektywnego spojrzenia na temat

    Pozdrawiam

  10. #440
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał house4live Zobacz post
    https://www.auto-swiat.pl/uzywane/co...r-2018/fz87980

    Pierwsze lepsze z Google
    Dobranoc

    Wrócę na forum przy okazji kolejnej usterki ... nie ma sensu wchodzenie w rozmowę bez obiektywnego spojrzenia na temat

    Pozdrawiam
    Bzdury. Rankingi robione dla Niemca pod marketing. Jeździłem Niemcem z salonu przez 20 lat, topem kilku marek, bo mnie stać, wydałem miliony. Jeździłem japoncem sportowym STI. I NIESTETY PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ. Szweda nie miałem, bo blacha przygruba. Zobaczymy jak będzie z włoszczyzną.

Podobne wątki

  1. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory