Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Radio fabryczne podmiana na poliftowe

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LukasJ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    34

    Domyślnie Radio fabryczne podmiana na poliftowe

    Witam czy jest mozliwosc podmienienia radio fabrycznego przed liftem na poliftowe np. allegro.pl/ alfa-romeo-mito-radio-i7035549257.html ( chodzi o to z wyswietlaczem dosc duzym jak w calej grupie FCA) nie zalezy mi na navi, w swoim posiadam "blue and me" a czy to jest niezalezne czy zintegrowane z radiem?? bo na tym mi zalezy aby było. Czy bedzie dzialac czy trzeba cos kombinowac?? Posiadam legalnego MES'a i ELM 327 wiec osiowanie proxy moge wykonac jesli bedzie potrzeba. Oczywiscie do radia bedzie potrzebny kod ale czy cos jeszcze?? Moje mito 1.4 16v z 2011r 78/95KM. Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz jak to wyglada w praktyce???
    Ostatnio edytowane przez LukasJ ; 24-02-2018 o 15:00

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukasJ Zobacz post
    Witam czy jest mozliwosc podmienienia radio fabrycznego przed liftem na poliftowe np. allegro.pl/ alfa-romeo-mito-radio-i7035549257.html ( chodzi o to z wyswietlaczem dosc duzym jak w calej grupie FCA) nie zalezy mi na navi, w swoim posiadam "blue and me" a czy to jest niezalezne czy zintegrowane z radiem?? bo na tym mi zalezy aby było. Czy bedzie dzialac czy trzeba cos kombinowac?? Posiadam legalnego MES'a i ELM 327 wiec osiowanie proxy moge wykonac jesli bedzie potrzeba. Oczywiscie do radia bedzie potrzebny kod ale czy cos jeszcze?? Moje mito 1.4 16v z 2011r 78/95KM. Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedz jak to wyglada w praktyce???
    Ja próbowałem się w to bawić i wywaliłem tylko 700zl bo radio było popsute

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LukasJ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    Hmm... Ale tez probowales to poliftowe po chyba 2015r uruchomic?? To ze akurat popsute bylo to pech, ale z drugiej strony jak sprawdzic czy dziala hmm...chyba tylko trzeba by mito podjechac juz bez radia i sprawdzic od razy czy chociaz sie załącza.... A tak na marginesie to sprzedający twierdzil ze jest sprawne ??

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukasJ Zobacz post
    Hmm... Ale tez probowales to poliftowe po chyba 2015r uruchomic?? To ze akurat popsute bylo to pech, ale z drugiej strony jak sprawdzic czy dziala hmm...chyba tylko trzeba by mito podjechac juz bez radia i sprawdzic od razy czy chociaz sie załącza.... A tak na marginesie to sprzedający twierdzil ze jest sprawne ??
    Radio było z 2013 ja na następnym razem prosiłbym zdjęcia czy działa. Teraz dołożyłem gms 6818 i jest super ale nie ma sterowania z kierownicy.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez power1997 ; 24-02-2018 o 18:20

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LukasJ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    A to nie da sie zrobic zeby z kierownicy dzialalo? Czy brakuje jakiegos modulu? Ja mimo wszystko spróbuję to zainstalowac ale tak jak piszesz najpierw musze sprawdzic czy działa aby nie bylo jaj.... Na allegro da dwa ogloszenia po około 500 zl. Mysle ze to nie jest duzo tylko zeby działały....

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukasJ Zobacz post
    A to nie da sie zrobic zeby z kierownicy dzialalo? Czy brakuje jakiegos modulu? Ja mimo wszystko spróbuję to zainstalowac ale tak jak piszesz najpierw musze sprawdzic czy działa aby nie bylo jaj.... Na allegro da dwa ogloszenia po około 500 zl. Mysle ze to nie jest duzo tylko zeby działały....
    Też za tyle kupiłem i żałuję, tak trzeba moduł bo nie udało mi się zaprogramować z radia. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180224_193017.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	48.4 KB
ID:	242126

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LukasJ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    Super wygląda a ta ramka z napisem alfa romeo wszystko wyglada jak by orginal mial byc ile dales za to ? Albo ile takie ale z modulem do kierownicy juz ?

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukasJ Zobacz post
    Super wygląda a ta ramka z napisem alfa romeo wszystko wyglada jak by orginal mial byc ile dales za to ? Albo ile takie ale z modulem do kierownicy juz ?
    1000zl radio, ramka montażowa 200zl, robocizna 150 i instalacja nawigacji 100. Co do tej ramki z napisem alfa Romeo to wziolem z radia które Chcesz kupić. Nie wiem jaki moduł umożliwi sterowanie z radia ale szczerze to mi to nie potrzebne wszystko robię z radia.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wuwua
    Auto
    była 145 1.6TS jest Mito 1.4TB 120KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    A taki:
    http://allegro.pl/sterowanie-radiem-...158798574.html
    A komfort sterowanie z kiery jest nieporównywalny, o bezpieczeństwie nawet nie będę wspominał.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzan Zobacz post
    A taki:
    http://allegro.pl/sterowanie-radiem-...158798574.html
    A komfort sterowanie z kiery jest nieporównywalny, o bezpieczeństwie nawet nie będę wspominał.
    Powinno działać ale narazie nie będę tego kupował.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. RDS - fabryczne radio
    Utworzone przez piotr19922 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2016, 20:03
  2. Radio fabryczne w 159
    Utworzone przez porterneon w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 11:49
  3. Fabryczne radio z Mp3???
    Utworzone przez Revol84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 08:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory