Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Potrzebny schemat

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Strzelce Kraj
    Auto
    Giulietta 2.0 2011
    Postów
    16

    Domyślnie Potrzebny schemat

    Potrzebowałbym opisu kostki przedniej prawej lampy. Auto miało małe bum i wiązka została urwana z lampa. Wtyczkę mam, jednak nie mam opisu który kolor w które miejsce Sprawa pilna. Dodatkowo prosiłbym o zdjęcie śruby mocującej poduszkę silnika do prawego kielicha. Ktoś podczas naprawy blacharskiej zagubił ją i nie wiem co tam zorganizować. Sory że dwa tematy na raz, ale nie chcę śmiecić

    Ewentualnie

    Proszę bardzo o szczegółowe zdjęcie wtyczki (tak aby było widac umiejscowienie i kolor)
    Ostatnio edytowane przez PioWi ; 08-03-2018 o 16:28

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    spróbuj linki z postów 11 lub 14 z podwieszonego tematu
    http://www.forum.alfaholicy.org/mito...ml#post1141883
    są oznaczenia kolorów pierwszymi literami z włoskiego - z resztą powinien tam być plik Color codes.pdf z opisem co i jak dekodować.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Strzelce Kraj
    Auto
    Giulietta 2.0 2011
    Postów
    16

    Domyślnie

    Super dzięki jednak rozpiski kolorów we wtyczce nie udało mi się znaleźć. Proszę o zdjęcie wtyczki.
    Ostatnio edytowane przez PioWi ; 12-03-2018 o 11:56

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    w electrical system EN sa pdfy I podkatalogi, tak? tam masz caly folder exterior lighting I w nich na niektorych schematach masz tez obwody lamp, prawa przednia to F011. Na schematach pokazuja tylko dany obwod, to mozliwe ze musisz popatrzyc do kilku zeby miec calosc. masz numery pinow F011 I masz oznaczenia kolorow (wg pliku ColorCodes.pdf z glownego katalogu). cos jeszcze potrzebujesz? Numeracja we wtyczce pewnie jest oznaczona jakos albo w lampie albo we wtyczce (moze byc np gdzies z boku albo nawet z drugiej storny po rozebraniu wtyczki (albo jakiejs maskownicy)).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Potrzebny schemat 1.8ts i 2.5v6
    Utworzone przez 16l3dzio26 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2018, 18:39
  2. Potrzebny schemat
    Utworzone przez leon8101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-2013, 15:06
  3. Potrzebny schemat LPI V Gen Vialle
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-10-2012, 06:49
  4. Schemat potrzebny
    Utworzone przez Paulos76 w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 19:19
  5. Potrzebny schemat!!!!!!!!!!
    Utworzone przez marzena w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 11:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory