Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Temat: Montaż czujników parkowania

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie Montaż czujników parkowania

    Cześć,
    ktoś z Was pakował czujniki u siebie?
    Zastanawiam się nad:
    http://allegro.pl/czujniki-parkowani...144633580.html
    oraz
    http://allegro.pl/czujnik-4-czujniki...833200663.html

    Te montowane na 3M od spodu bardziej mi pasują pod kątem estetyki jednak czy macie jakieś doświadczenia, porady, cokolwiek?
    Widziałem też te elektromagnetyczne ale zdania na ich temat są mocno podzielone więc nie do końca do mnie przemawia ich działanie.
    Czy ma ktoś jakiś schemat jak to zrobić żeby wyglądało podobnie do fabrycznych?
    Tu niby te fabryczne są jak drugi link, jednak boję się czy uda mi się samemu to tak ładnie zrobić
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	46294_tyl_alfa_romeo_giulietta_czujniki_parkowania.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	59.4 KB
ID:	243546

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Nasielsk
    Auto
    AR Giulietta 1,4 TB MA Distinctive 170, 2012
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam
    Opcją są elektromagnetyczne czujniki cofania, bez wiercenia otworów. Działają.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    [MENTION=75477]robbie71[/MENTION] A masz u siebie? Jeśli tak to jakie i może masz fotki jak je przykleiłeś. Bo słyszałem mieszane opinie a ich temat.
    Ostatnio edytowane przez domin ; 19-04-2018 o 06:35

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Darus
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 jtd była, 156 fl sw 2.4 JTDm była, 166 FL 2.4 20v, 159 2.4 20v była, Giulietta 1.4 170 je
    Postów
    559

    Domyślnie

    jestem na tym samym etapie i też założyłem temat i praktycznie cisza. Tez biorę pod uwagę te na 3M ale znalazłem jeszcze inne, też fajne: http://allegro.pl/czujniki-cofania-p...967227006.html
    Mają mniejszą śednicę niż te drugie co zaproponowałeś i też mają delikatny kołnierz maskujący. Ja na dniach za to się zabieram, jak nikt mi nie odpowie w moim temacie biorę pierwszą lepszą Julkę z okolicy, zwymiaruję gdzie robić otwory i zamawiam jedne z tych co się zastanawiam, oczywiście będą lakierowane...

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    [MENTION=5102]Darus[/MENTION] Daj znać proszę jak skończysz albo jakies fotki c coś chętnie się dowiem więcej
    Fajnie, że mają możliwość kątowego ustawienia. Czekam z niecierpliwością na Twojego tuta jak to zrobić
    Ostatnio edytowane przez domin ; 20-04-2018 o 09:03

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Darus
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 jtd była, 156 fl sw 2.4 JTDm była, 166 FL 2.4 20v, 159 2.4 20v była, Giulietta 1.4 170 je
    Postów
    559

    Domyślnie

    Już wiem, jakie czujniki będę wstawiał, dzisiaj oglądałem a jutro kupuję, są to czujniki OEM http://www.parktronik.pl/oferta-1d.html, identyczne jaki idą na pierwszy montaż, nie mają logotypu ale te czujniki idą praktycznie do wszystkich dostawców, oczywiście do malowania. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, każdy rozpinany i zaizolowany dodatkowo w peszlach. W czwartek moja idzie na malowanie przedniego zderzaka więc i prysną przy okazji czujniki. Zastanawiam się czy po wycięciu otworów krawędź zderzaka malować też?

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darus Zobacz post
    Już wiem, jakie czujniki będę wstawiał, dzisiaj oglądałem a jutro kupuję, są to czujniki OEM http://www.parktronik.pl/oferta-1d.html, identyczne jaki idą na pierwszy montaż, nie mają logotypu ale te czujniki idą praktycznie do wszystkich dostawców, oczywiście do malowania. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, każdy rozpinany i zaizolowany dodatkowo w peszlach. W czwartek moja idzie na malowanie przedniego zderzaka więc i prysną przy okazji czujniki. Zastanawiam się czy po wycięciu otworów krawędź zderzaka malować też?
    A gdzie je kupujesz?
    Da się ustawić pod katem(tak jest ustawione chyba w ori Julce)
    Co do krawędzi jeśli będziesz robił to ostrożnie masz spore szanse że nie będzie potrzeby nic malować

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Darus
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 jtd była, 156 fl sw 2.4 JTDm była, 166 FL 2.4 20v, 159 2.4 20v była, Giulietta 1.4 170 je
    Postów
    559

    Domyślnie

    Da się pod kątem ponieważ od tyłu jak się przykleja uchwyt to przenosi krzywizne zderzaka poza tym jest regulacja. Naprawdę wyglądają zacnie, warto dodać parę groszy żeby było porządnie

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Nie spieram się, jednak jestem ciekaw gdzie to znalazłeś i gdzie to kupić bo producenta strona jest hmmm mocno taka sobie, a nie widzę tego nigdzie w dystrybucji

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Darus
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 jtd była, 156 fl sw 2.4 JTDm była, 166 FL 2.4 20v, 159 2.4 20v była, Giulietta 1.4 170 je
    Postów
    559

    Domyślnie

    Akurat mieszkam obok i wszedłem z ciekawości bo już praktycznie wszystkie możliwe opcje rozwazalem i żadna mi nie pasowała. Z uniwersalnych żadne nie wyglądają jak oryginalne a wystające grzybki na zewnątrz nie wchodzą w grę, wygląda to strasznie. Miałem kilka różnych zestawów w rękach i szczerze powiem, że te wyglądają bardzo porządnie. 290 zł nie jest to mało jak na zestaw uniwersalny ale mogą wyglądać po montażu lepiej niż fabryczne

Podobne wątki

  1. [GT] Montaż oryginalnych czujników parkowania PDC
    Utworzone przez kubazet w dziale GT
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 15:51
  2. Montaż czujników parkowania
    Utworzone przez psylo w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 16:26
  3. [159] montaż czujników parkowania Łódź
    Utworzone przez pytlass w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-05-2015, 21:01
  4. Montaż czujników parkowania tył w 147
    Utworzone przez lutek26 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 17:49
  5. Montaż czujników parkowania tył
    Utworzone przez MyPPx w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2014, 20:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory