Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Spryskiwacz reflektorów - nie wysuwa się

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 200PS+
    Postów
    28

    Domyślnie Spryskiwacz reflektorów - nie wysuwa się

    Witam,
    mam pewien problem otóż prawy spryskiwacz reflektorów nie wysuwa się, ogólnie zaślepka sprawia wrażenie luźno zamontowanej podług lewej która jest bardzo sztywna i ładnie dolega.
    Płyn zalany na maksa, lewy psika wysuwa wszystko ok, prawy słychać że psika, a niestety się nie wysuwa. Czy ktoś spotkał się z tym problem? Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka? Jeśli tak jest jakiś turtorial do tego?
    Pozdrawiam

    EDIT:
    Znalazłem na zagranicznych forach link do filmu jak zdjąć zderzak.
    Niestety nie mogę podać linka do filmu zbyt mało postów. (How to remove front bumper - Alfa Romeo Giulietta na yt)
    Prosta sprawa, lecz na filmie nie ma zderzaka z spryskiwaczami reflektorów, przed zdjęciem zderzaka trzeba je jakoś zdjąć? Jeśli tak
    Ostatnio edytowane przez adrian014 ; 13-06-2018 o 11:16 Powód: nowe informacje

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 200PS+
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrian014 Zobacz post
    Witam,
    mam pewien problem otóż prawy spryskiwacz reflektorów nie wysuwa się, ogólnie zaślepka sprawia wrażenie luźno zamontowanej podług lewej która jest bardzo sztywna i ładnie dolega.
    Płyn zalany na maksa, lewy psika wysuwa wszystko ok, prawy słychać że psika, a niestety się nie wysuwa. Czy ktoś spotkał się z tym problem? Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka? Jeśli tak jest jakiś turtorial do tego?
    Pozdrawiam

    EDIT:
    Znalazłem na zagranicznych forach link do filmu jak zdjąć zderzak.
    Niestety nie mogę podać linka do filmu zbyt mało postów. (How to remove front bumper - Alfa Romeo Giulietta na yt)
    Prosta sprawa, lecz na filmie nie ma zderzaka z spryskiwaczami reflektorów, przed zdjęciem zderzaka trzeba je jakoś zdjąć? Jeśli tak
    EDIT 2:
    Spryskiwacz zaczął się wysuwać, lecz nie spryskuje na reflektor. Moje podejrzenie: 1. zapchany/pęknięty wężyk, 2. wypadnięcie wężyka spryskiwaczy z miejsca docelowego.
    Czy ktoś wie gdzie znajduje on się dokładnie znajduje? Jak wygląda i którą drogą idzie?

Podobne wątki

  1. Spryskiwacz reflektorów
    Utworzone przez dance1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-09-2022, 10:30
  2. Spryskiwacz reflektorów - problem
    Utworzone przez woyopol w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 17:23
  3. Nie wraca spryskiwacz reflektorów - 156 FL
    Utworzone przez whitefunk w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 08:36
  4. spryskiwacz reflektorów
    Utworzone przez misza w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-09-2011, 22:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory