Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 200PS+

Domyślnie Spryskiwacz reflektorów - nie wysuwa się

Witam,
    mam pewien problem otóż prawy spryskiwacz reflektorów nie wysuwa się, ogólnie zaślepka sprawia wrażenie luźno zamontowanej podług lewej która jest bardzo sztywna i ładnie dolega.
    Płyn zalany na maksa, lewy psika wysuwa wszystko ok, prawy słychać że psika, a niestety się nie wysuwa. Czy ktoś spotkał się z tym problem? Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka? Jeśli tak jest jakiś turtorial do tego?
    Pozdrawiam

EDIT:
    Znalazłem na zagranicznych forach link do filmu jak zdjąć zderzak.
    Niestety nie mogę podać linka do filmu zbyt mało postów. (How to remove front bumper - Alfa Romeo Giulietta na yt)
    Prosta sprawa, lecz na filmie nie ma zderzaka z spryskiwaczami reflektorów, przed zdjęciem zderzaka trzeba je jakoś zdjąć? Jeśli tak
    Ostatnio edytowane przez adrian014 ; 13-06-2018 o 11:16 Powód: nowe informacje

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 200PS+

Domyślnie

Cytat Napisał adrian014 Zobacz post
    Witam,
    mam pewien problem otóż prawy spryskiwacz reflektorów nie wysuwa się, ogólnie zaślepka sprawia wrażenie luźno zamontowanej podług lewej która jest bardzo sztywna i ładnie dolega.
    Płyn zalany na maksa, lewy psika wysuwa wszystko ok, prawy słychać że psika, a niestety się nie wysuwa. Czy ktoś spotkał się z tym problem? Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka? Jeśli tak jest jakiś turtorial do tego?
    Pozdrawiam

EDIT:
    Znalazłem na zagranicznych forach link do filmu jak zdjąć zderzak.
    Niestety nie mogę podać linka do filmu zbyt mało postów. (How to remove front bumper - Alfa Romeo Giulietta na yt)
    Prosta sprawa, lecz na filmie nie ma zderzaka z spryskiwaczami reflektorów, przed zdjęciem zderzaka trzeba je jakoś zdjąć? Jeśli tak
    EDIT 2:
    Spryskiwacz zaczął się wysuwać, lecz nie spryskuje na reflektor. Moje podejrzenie: 1. zapchany/pęknięty wężyk, 2. wypadnięcie wężyka spryskiwaczy z miejsca docelowego.
    Czy ktoś wie gdzie znajduje on się dokładnie znajduje? Jak wygląda i którą drogą idzie?