Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: RadioNav kłopot z mapą

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    2

    Domyślnie RadioNav kłopot z mapą

    Na wstempie chciałbym się ze wszystkimi przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post na forum. W moje ręce dzięki upartości kobiety trafiła giulietta z 2010 roku. Auto z silnikiem 1.6 JTDM zostało sprowadzone z Francji. W RadioNav jest oryginalna karta z 2010 roku. Wszystko było ok ale od dwóch dni za każdym razem kiedy system startuje i wykrywa kartę na ekranie pojawia się taki o to komunikat.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image1.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	42.8 KB
ID:	246685
    Z racji że nie mam kodu aktywacyjnego stwierdziłem że podjadę do serwisu. Myślałem że ogarną problem max w godzinę a tu lipa. Pan rozłożył ręce i powiedział że w sumie to on nie wie ale chyba trzeba będzie wyjąć urządzenie spisać z niego dane i wtedy spróbują zamówić kartę z mapą ale on musi to jeszcze sprawdzić bo nie jest pewien czy nowa karta zadziała.

    W dziale alfy 159 na forum trafiłem na temat z mapami z 2017 roku. Przygotowałem kartę z generatorem niestety moim oczom ukazały się tylko dwa okna uruchamiające aktualizacje jedno po drugim. Niestety na żadnym nie było klucza. (na obu wybrałem No) No zrzucie ekranu w instrukcji widziałem że osoba pisząca poradnik ma w systemie język polski czy jest jakaś możliwość wgrania softu w języku polskim oraz polskiego lektora? Widziałem na forum wpisy o polskim w odniesieniu do blue and me.

    System łudząco przypomina mi ten z grupy PSA. Pytałem w serwisie czy ten klucz aktywacyjny jest przypisany do karty czy do urządzenia. Pozycja menu w którym się go wpisuje wskazywałaby na to że do karty. Niestety Pan powiedział że zadaje zbyt konkretne pytania na które nie zna odpowiedzi. W związku z czym postanowiłem napisać ten temat.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar superzajac
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Siemiatycze
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2012 r.
    Postów
    123

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/159_...radionav.html- spróbuj tutaj. Jak masz mapę o proszę o jej udostępnienie bo nie mogę pobrać.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    2

    Domyślnie

    Kolego link na mega działa tylko że masz dwa rozwiązania albo pobrać to dedykowanym programem. albo np. za pomocą Google Chrome. Firefox ma domyślnie za mały bufor i nie pobiera z mega.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar superzajac
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Siemiatycze
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2012 r.
    Postów
    123

    Domyślnie

    Ok. Wielkie dzięki

    - - - Updated - - -

    KURCZE PROBLEM. KOPIUJĘ LINK DO MAPY WRZUCAM NA CHROME I ZNOWU WRACA NA TĄ SAMĄ STRONĘ. POMOCY

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar superzajac
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Siemiatycze
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2012 r.
    Postów
    123

    Domyślnie

    Chrome pomogła dzięki

Podobne wątki

  1. [159] RadioNav RDS-EON?
    Utworzone przez donvito w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 19:35
  2. Płyta z mapą do Navi...
    Utworzone przez Paweł24 w dziale GT
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-04-2011, 12:18
  3. Navteq Connect Plus 2008/2009 z mapą Polski
    Utworzone przez tothemax w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 20:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory