Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Temat: Nowa Giulietta 2019/2020

  1. #81
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Ale o co Wy się kłócicie... Te 'bzdety' właśnie sprzedają te auta. MARKETING to się nazywa. Ludzie często kupują auta bo mają 'coś wiecej' niż konkurencja a nie dlatego żeby tego czegoś więcej używać.

  2. #82
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bolo93322 Zobacz post
    To jest Twoje zdanie i jakiejś niewielkiej części fanów Alfy - pewnie głównie w krajach takich jak Polska - czyli słabo rozwiniętych i generalnie biednych. Ale globalnie niewielu jest klientów, którzy wolą przestarzałe konstrukcje od nowoczesnych. Postępując tak jak w przypadku Giulietty, Alfa szybko straci efekt wow wywołany Giulią i Stelvio. Też odpychają mnie auta z 3 ekranami w środku, ale wnętrze Giulietty to jest już średniowiecze w porównaniu z konkurencją
    Polska jest krajem słabo rozwiniętym? To jakim cudem jest w gronie 25 najbardziej rozwiniętych krajów świata? Radzę ci jechać na francuską, nie mówiąc już o włoskiej, prowincję i zobaczyć jak tam ludzie mieszkają i jaka tam jest bieda.

    To jest zdanie człowieka myślącego, a nie zachwycającego się błyskotkami mieszkańca krajów "generalnie bogatych", których udział w rozwoju cywilizacji już się kończy, a późnej będzie tylko gorzej. Tyle im zostało - produkować rzeczy coraz bardziej zbędne, bo na więcej ich już nie stać.
    Ostatnio edytowane przez Knapek ; 05-03-2019 o 15:10

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

  4. #84
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    236

    Domyślnie



    zmiany wręcz subtelne, żeby nie napisać, że niezauważalne

  5. #85
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    liftingu to tu nie widzę, żółty pasek zamiast czerwonego dla wersji "sportowej", felgi inspirowane 19" z Giulii i nowy kolor nadwozia. Ale ja mam jeszcze przedlifta a 2 liftem tylko raz jeździłem jak dostałem na parę godzin jako zastępczą za Giulię, więc też niuansiki mogę pominąć. Tylko jak ja (ktoś kto siedzi na forum i w paru Giuliach bywał) nie zauważam nic więcej, to co nowego zauważą klienci z ulicy?
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 06-03-2019 o 00:38
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #86
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wiec czy sa jakies informacje dotyczacej 'nowej' giulietty na rok 2020?

  7. #87
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no jak, przecież dopiero co wyszedł 3 face-lifting (za dużo powiedziane), teraz pewnie pojadą jeszce ze 2 lata taką wersję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #88
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przecież dopiero co wyszedł 3 face-lifting (za dużo powiedziane)
    To co zmienili ?
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    To co zmienili ?
    Kolory lakieru, kolorowe plastiki w grillu. Wyłączyli z oferty silniki MultiAir (to akurat dziwne w Jeepie Compass cały czas są).

  10. #90
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    To co zmienili ?
    2 posty wczesniej masz filmik z YT, poogladaj
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Nowa Giulietta
    Utworzone przez MissMarfa w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 08:57
  2. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory