Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Temat: Zakup nowej Giulietty Veloce

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    To idz i sprawdz to wnetrze w Veloce. Dla mnie jest ok.

    - - - Updated - - -

    Ja mam przebieg 31000 km i na teraz jest ok. Z plynem to dziwna sprawa przyznam szczerze jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby go wykonczyc w dwa wieczory a proceed to lipa w porownaniu do Giulietty Veloce. W zyciu bym nie zamienil.

    - - - Updated - - -

    W barcelonie caly tydzien mialem do dyspozycji BMW 118i pomijajac walory dynamiczne na korzysc Veloce to wnetrze tego BMW mialo nowoczesne akcenty idrive , licznik ktory chyba czesciowo byl elektroniczny, dzwiek jak 3 litrowego auta (chyba z glosnikow) ale byly tez rzeczy tandetne moim zdaniem, fotele gorsze niz w veloce (za miekkie, standardowe, tanie), plastik deski rozdzielczej w kolorze jasnej szarosci sprawial tandetne wrazenie takie polaczenie tandetnosci z nowoczesnoscia. Jest rowniez mniej miejsca z przodu (z tylu nie jechalem). Wyposarzenie slabdze niz w Veloce nie bylo np. Przednich czujnikow parkowania. Nie sprawdzalem jak wyglada cena tego BMW ale jakby podchodzila pod cene Veloce to nie ma mojego zrozumienia.
    Ostatnio edytowane przez fan ; 12-10-2018 o 06:37

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał RCMax Zobacz post
    Lubię prawdziwe liczniki, prawdziwy kluczyk i normalne pokrętła.
    O, to to...
    I minimalistyczne radio wciąż z CD, bo mam kolekcję płyt a nie potrzebuję telewizora 70" w konsoli.
    I normalną dźwignię ręcznego... I brak asystentów wszystkiego co tylko możliwe, a co sprawia że człowiek albo wykona "procedurę startową", albo czuje się traktowany jak nierozgarnięty ;-) Jadę i wiem, ze nie przywalę głową w kierownice tylko dlatego, że mój samochód uzna iż stojący na skraju chodnika słup zamierza właśnie wtargnąć na jezdnię (przypadek kolegi)

    Pozdr
    K

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta Veloce 1750 TBi
    Postów
    65

    Domyślnie

    Witam ponownie jeszcze raz. Mam veloce, przebieg ok. 19 tys. km. Jestem jej właścicielem od 17 m-cy. Kocham to auto, nigdy mnie nie zawiodło. Silniczek cyka jak szwajcarski zegarek. Nic mi nie skrzypi i nic nie stuka. Hamulce brembo jak żyleta. Jazda w trybie D to kwintesencja i zwieńczenie tego co w sportowych autach być musi czyli szpera nawet elektroniczna czyli Q2. Wejście w zakręt np na rondzie w tym trybie z troszkę większą prędkością potrafi o dziwo wprowadzić auto w poślizg z którego samo chce wyjść i prowadzi kierowcę za rękę. Niesamowite uczucie jak na torze. Do minusów należało audio uconnect 5 ale poradziłem sobie z tym montując stację multimedialną pioneera z kamerą cofania, car play, android auto i navi. Ja nie zamieniłbym się na jakiegoś bezpłciowego golfa gti czy megane rs. Jedynie co by mnie mogło podkusić to focus rs ale wybrałem giuliette veloce. Ja z czystym sercem mogę polecić.
    Ostatnio edytowane przez wiessio ; 15-10-2018 o 13:31

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Potwierdzam widzialem na zywca
    No Focus RS faktycznie wyzsza liga nie ma co gadac. Ja tez ogladalem nawet jednego przed zakupem Giulietty ale byl za drogi.
    Ostatnio edytowane przez fan ; 13-10-2018 o 20:47

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Potwierdzam widzialem na zywca
    No Focus RS faktycznie wyzsza liga nie ma co gadac. Ja tez ogladalem nawet jednego przed zakupem Giulietty ale byl za drogi.
    Mnie odrzuciła kierownica z Playstation, "gejmingowe" fotele, podczas wsiadania i wysiadania z/do samochodu z trzeba omijać nogami jakąś szajsową "wyspę" z lewej strony kierownicy. Samochód wygląda bardziej świerzo, bardziej bajerancko, ale w takim tandetnym odpustowym stylu (moje odczucie). Tak jak Weronika Rossati w starym serialu Pitbull.

    Kieronica jest lekka/tandetna, źle obszyta (nie równo), nie przyjemna w dotyku. Wysiadłem z 10 - letniego punto wsiadłem do Focusa i wiedziałem że tego nie chce.

    Ale Mondeo .... Tam już wszystko wyglądało ekstra, poza silnikiem.
    Z salonu forda pojechałem do salonu Alfy i mam Julke Veloce. Używaną sztukę jeszcze na gwarancji (prod 2016/rej 2017), od dwóch miesięcy oglądam się za nią na parkingu :-) (jak czubek jakiś).

    Myślałem jeszcze nad A klasą 211 kunia na cztery łapy.

    Jeden Oskar z Wrocławia powiedział mi
    "Jak wysiądziesz z samochodu i się za nim nie obejrzysz to nie jest samochód dla Ciebie"
    Ostatnio edytowane przez gindek ; 17-10-2018 o 21:43

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    brak
    Postów
    17

    Domyślnie

    Wiecie może, gdzieś jest i czy w ogóle jest wybity numer sztuki wyprodukowanej w ramach limitowanej edycji Veloce S (200 sztuk)???

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    brak
    Postów
    17

    Domyślnie

    Jeżdziłem Veloce ze skrzynią TCT i Civiciem 1.5 182 KM ze skrzynią CVT. Honda gładko przyspiesza, bez zauważalnej zmiany biegów a w Veloce jednak czuć te zmiany, jakby samóchód zadyszkę łapał i drugi oddech podczas zmiany biegów. Takie moje odczucia... Skąd te różnice w tych dwóch skrzyniach???

  8. #28
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    3CITY
    Auto
    GIULIETTA
    Postów
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał irmin Zobacz post
    Jeżdziłem Veloce ze skrzynią TCT i Civiciem 1.5 182 KM ze skrzynią CVT. Honda gładko przyspiesza, bez zauważalnej zmiany biegów a w Veloce jednak czuć te zmiany, jakby samóchód zadyszkę łapał i drugi oddech podczas zmiany biegów. Takie moje odczucia... Skąd te różnice w tych dwóch skrzyniach???

    CVT (Continuous Variable Transmission) jest to skrzynia bezstopniowa dlatego nie czujesz zmiany biegów, ich po prostu w CVT nie ma - zmiana przełożenia jest płynna .
    Ostatnio edytowane przez arecki240 ; 16-11-2018 o 22:54

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    3CITY
    Auto
    GIULIETTA
    Postów
    88

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez arecki240 ; 16-11-2018 o 22:41

  10. #30
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    brak
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał arecki240 Zobacz post
    CVT (Continuous Variable Transmission) jest to skrzynia bezstopniowa dlatego nie czujesz zmiany biegów, ich po prostu w CVT nie ma - zmiana przełożenia jest płynna .
    Chyba wygłupiłem się...

Podobne wątki

  1. zakup nowej Alfy 159
    Utworzone przez robeem w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-11-2021, 10:50
  2. [Giulietta] Zakup Giulietty
    Utworzone przez basti5674 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-06-2017, 22:05
  3. [Giulietta] Zakup nowej Giulietty- polecane salony i rabaty
    Utworzone przez Zelandia w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-05-2017, 14:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory