Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Wymiana zderzaka na poliftowy Veloce

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie Wymiana zderzaka na poliftowy Veloce

    Podzielę się z Wami doświadczeniami bo jestem z tematem blisko ukończenia.
    Jakoś zawsze brakowało mi pazura w wyglądzie Giulietty przedliftowej z przodu. Męczyło mnie to i w końcu postanowiłem kupić zderzak z Veloce 2016. Dorwałem na szrocie (1tyś zł) bez kratek/grilla. Dokupiłem ori scudetto poliftowe (one pasują zamiennie, ale chciałem mieć to nowe), zamówiłem z jakiegoś sklepu internetowego w UK, koszt ok 550zł z wysyłką (u nas na alledrogo też chodziły po tyle, ale bez żadnego rachunku).
    Zderzak dałem do malowania i miało być cacy, bo kratki planowałem przełożyć żeby nie robić kolejnych kosztów. Niestety okazało się przy przekładaniu że są jakieś szczeliny, coś nie pasuje, lakiernik powiedział że się nie da i musiałem gonić do sklepu ASO po zestaw. Koszt 4 kratek i pierścieni wokół halogenów ok 600zł po rabatach jakie mi w sklepie dali. Nie mam jeszcze pierścieni do halogenów bo na magazynie w polsce była tylko 1 szt, za tydzień mają przyjść. Same halogeny mam nadzieję że pasują - okaże się jak przyjdą pierścienie - na oko jak porównywałem zdjęcia używek wyglądają tak samo, ale wg ePera nie zamieniają się numery na siebie.
    Przy zakładaniu zderzaka okazało się też że taka dolna mała dodatkowa osłona pod zderzakiem też nie pasuje. Nie wiem czy ją kupować, czy olać, zastanowię się jeszcze.

    Auto odbierałem po ciemku i na szybko zrobiłem tylko fotkę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181031_213020.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	76.6 KB
ID:	251804

    Koszt zabawy to wyjdzie ok 3tyś łącznie, poprzedni zderzak wystawię na sprzedaż to coś powinienem odzyskać. Jeśli ktoś szuka zderzaka przedliftowego, kompletnego, w bardzo dobrym stanie, gotowego do założenia, z idealnym scudetto i ładnym emblematem (2013r/29tyś km zrobione), to mój stary jest do sprzedania - proszę o kontakt na priv.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 31-10-2018 o 22:24
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,996

    Domyślnie

    Przyszły ringi do halogenów, właśnie zamontowałem i tu efekt końcowy:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181109_214650.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	55.3 KB
ID:	252037Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181109_214719.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	74.0 KB
ID:	252038
    jestem zadowolony
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    ładnie! ;-)

Podobne wątki

  1. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54
  2. wymiana zderzaka
    Utworzone przez kowcio w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-01-2015, 11:03
  3. [159] Wymiana panelu klimatyzacji przedliftowy na poliftowy
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 21:16
  4. Wymiana zderzaka w 147
    Utworzone przez largo w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-03-2014, 16:02
  5. wymiana tylnego zderzaka 1 156 1,8 ts
    Utworzone przez alfawieslaw w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 16:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory