Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pomoc w zakupie używanej Alfy Romeo MiTo 1.4 TB 155KM (wątpliwość co do silnika)

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Spider 1978, Subaru Impreza Sti
    Postów
    1

    Domyślnie Pomoc w zakupie używanej Alfy Romeo MiTo 1.4 TB 155KM (wątpliwość co do silnika)

    Dobry wieczór wszystkim, mam zamiar zakupić Alfę Romeo MiTo do poruszania się na co dzień. Znalazłem ciekawy egzemplarz, w bardzo atrakcyjnej cenie. W ogłoszeniu jest napisane że jest to silnik 1.4 Turbo 155KM, na którym najbardziej mi zależy, jednakże na zdjęciu silnika z ogłoszenia jest napisane na tym czerwonym elemencie "Alfa Romeo Multiair Turbo Benzina", i coś mi tutaj nie gra. Silnik 155 konny nie miał chyba dopisku "multiair", czy mam rację?

    Mam wątpliwości co do tego jaki w końcu silnik siedzi w tym samochodzie, jeśli byłby to 1.4 Multiair 135KM, to wyczytałem że ten silnik montowano od 2010 roku, a samochód jest z 2009, i tutaj pojawia się kolejna wątpliwość. Sprzedawca dwa razy, nawet w tytule ogłoszenia pisze że jest to 155 konna wersja, ale zastanawia mnie to "multiair" na silniku.
    Mógłby ktoś mnie oświecić o co tutaj chodzi? byłbym bardzo wdzięczny, dopiero jutro będę dzwonił i może się czegoś dowiem, ale warto zapytać.

    PS. Ogólnie jakieś porady na co zwrócić uwagę przy oglądaniu przed kupnem MiTO 1.4 Turbo 155KM (prawdopodobnie) 2009 rok?

    będę bardzo zobowiązany i wdzięczny za wszelką pomoc.


    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Tak 155 nie ma MA. To mogę potwierdzić więc albo sprzedawca oszukuje (nie wierzę, że nie wie jakie ma auto) albo była wymieniona osłona na silnik. Poproś o nr. Vin i sprawdź w eper będziesz wiedział na pewno. Co do reszty pytań nie pomogę

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    masz od tego dział w którym wszystko jest opisane.
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar DmX
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Mito QV
    Postów
    626

    Domyślnie

    A gdzie link do ogłoszenia.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. Pomoc przy zakupie Alfy Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez Gosuu w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-08-2016, 07:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory