Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Temat: Dedykowane radio 2 din, stacja multimedialna, nawigacja do Mito

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    47

    Domyślnie

    Witam , odswiezam temat i jak to radio sie sprawuje ?? Warto zainwestowac ?? Napisz relacje

  2. #32
    Użytkownik Świeżak Avatar topgear68
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    MiTo 1.4TB, Giulietta 1.4MA TCT, DUCATI M1100
    Postów
    72

    Domyślnie

    Również jestem zainteresowany jak przebiega test bo na ali dużo pozytywów.

    Czy nadajnik gps trzeba gdzieś "rozlokować" w samochodzie czy jest wbudowany w stacji??

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    MiTo
    Postów
    231

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    47

    Domyślnie

    Podales linka i nic z niego nie wynika. Odswiezylem temat poniewaz interesuje mnie konkretne radio nav dedykowane do mito które było omawianie w tym watku, kolega mial zrobic test i napisac na forum

  5. #35
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poddębice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 200PS+
    Postów
    28

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Giuliette znalazłem fajną ramkę zmieniająca deskę na 2DIN
    https://www.seicane.com/double-din-c...e-kit-s37ar001
    Może komuś się przyda

  6. #36
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukJag Zobacz post
    Podales linka i nic z niego nie wynika. Odswiezylem temat poniewaz interesuje mnie konkretne radio nav dedykowane do mito które było omawianie w tym watku, kolega mial zrobic test i napisac na forum
    Test zrobiony, stacja zamontowana , działa, zdjęcia i filmik zrobione.
    Czekam na aktualizację softu, nie wszystko jedno jednak, który rocznik Mito. U mnie CAN działa, sterowanie z kierownicy działa, nawigacja jest przyzwoita
    Teraz mogę napisać tak : hardware - na tak, softu chinole do końca nie ogarniają - i mają go zrobić.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał ignacy Zobacz post
    Test zrobiony, stacja zamontowana , działa, zdjęcia i filmik zrobione.
    Czekam na aktualizację softu, nie wszystko jedno jednak w ustawieniach softu który rocznik Mito. U mnie CAN działa, sterowanie z kierownicy działa, nawigacja jest przyzwoita. Wiązki kablowe dla rocznika przed 2014-15 są inne niż póź niejsze - obie są w zestawie , ponadto w ustawieniach softu trzeba wybrać właściwy rocznik. U mnie spowodowało to wyłączenie Bluetootha aktualizacją.
    Teraz mogę napisać tak : hardware - na tak, softu chinole do końca nie ogarniają - i mają go zrobić.
    edycja.

    - - - Updated - - -
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 13-02-2019 o 18:50

  7. #37
    Użytkownik Świeżak Avatar Rossi 69
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulietta 1,4 MA Lusso TCT 170KM
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrian014 Zobacz post
    Jeśli chodzi o Giuliette znalazłem fajną ramkę zmieniająca deskę na 2DIN
    https://www.seicane.com/double-din-c...e-kit-s37ar001
    Może komuś się przyda
    Na zdjęciach wygląda beznadziejnie

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Gulietta 1,4 MA 170km
    Postów
    86

    Domyślnie

    [QUOTE=jasiekb;2139143][QUOTE=marsdev;2138345]
    Cytat Napisał jasiekb Zobacz post

    na stanie nie mam, mogę sprowadzić

    To proszę podaj link do jakiejś specyfiakcji. Jeśli mam wybór pomiędzy dostawcą krajowym, a Chińczykiem, to jeśli nie ma drastycznej różnicy w cenie, zawsze wybiorę krajowego.
    Witam, na chinskim Ali pojawila sie nowa wersja tej stacji z innym procesorem i Androidem 9.0 Czy ta wersje tez sprowadzacie?
    Isudar 2 Din radio samochodowe Android 9 Alfa Romeo Mito 2008-Quad Core RAM 2G Car Multimedia wideo ODTWARZACZ DVD GPS DVR USB FM/AM
    https://s.click.aliexpress.com/e/0C1BgLR


    Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka

  9. #39
    mario1974
    Gość

    Domyślnie

    Witajcie mam do was pytanie jakie radyjko będzie lepsze GMS 6818 czy GMS 6323 nie mogę się zdecydować i możecie polecić gdzie kupić ramkę do 2 Din z góry dzięki za pomoc

    Zamówiłem 6818 ramka już doszła czekam na radio dziś chyba będzie, potem zbieram na wygłuszenie drzwi
    Ostatnio edytowane przez mario1974 ; 12-04-2019 o 07:38

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Wyświetlacz: 7” 1024*600 dotykowy pojemnościowy:
    Teoretycznie nalezy sie spodziewać rozdzielczości 170 ppi czyli ciut poniżej wartości 180 ppi uznanej za rozsądną dla tabletów. Ponieważ jednak na ekran spogladamy tu z odległości rzędu 50-60 cm mozna ją uznać teoretycznie za zadowalajacą. Z drugiej strony zwiększona rozdzielczość ekranu obciąża procesor graficzny i może spowolnić pracę grafiki ekranowej.
    System: Android 7.1.1 Nougat wprowadzony na rynek w sierpniu 2016 - umożliwia pracę na dwóch aplikacjach jednocześnie i przełączanie miedzy różnymi aplikacjami. Obecnie jest już Android 9 PIE ze sztuczna inteligencją. Pamięć wewnetrzna: RAM: 2GB ROM: 16GB
    Procesor: 4 rdzeniowy - Cztery rdzenie Cortex A7 procesor ALLWINNER T3 1.6GHZ scalający funkcje stacji. Firma Allwinner jest firma chińską z siedzibą w Zhuhai w Chinach założona w 2007 roku opracowuje procesory do telefonów komórkowych i tabletów wykorzystujące środowisko Android . Procesor T3 z czterema rdzeniami Cortex A7 ma zapewnić obraz wideo o rozdzielczości 1080p x 45 kl na sekundę i współpracuje tu z procesorem graficznym MALI 400 firmy norweskiej firmy ARM NORWAY założonej w 2000 roku jako Falanx Microsystem umożliwiającym grafikę 3D. Moduł radio: NXP6686 firmy NXP Semiconductor z siedziba w Holandii - ma dwa zakłady w Chinach. Wzmacniacz: ST7851 (TDA7851) 4*48W firmy włosko francuskiej ST Microelectronics z siedzibą w Genewie założona w 1987 - ma zakład w Szanghaju. Wbudowany Wi-Fi, Bluetooth. Obsługuje sterowanie z kierownicy (canbus w zestawie). Dodatkowe możliwości: możliwość podłączenia kamery cofania, rejestratora, czujników ciśnienia w oponach, radia DAB, telewizji DVB-T, interfejsu ELM 327 OBD. Nawigacja I Go opracowane jest przez węgierskie NNG Software. iGo to od lat poważny gracz na rynku urządzeń zewnętrznych oraz nawigacji montowanych fabrycznie w samochodach różnych typów: od osobowych, po ciężarówki. iGo ma opinię niezawodnej i dobrze wytyczającej trasy. Zdjęcia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rDSCF3610a.jpg
Wyświetleń:	248
Rozmiar:	21.6 KB
ID:	258882Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rDSCF3612.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	67.5 KB
ID:	258883Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rDSCF3618.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	83.7 KB
ID:	258884

    Zalety: Montaż - łatwy. Wszystkie funkcje działają, obraz jest dobry, moim zdaniem radio jest dobre, dźwięk też. Inna sprawa,że nie mam wymagań audiofilskich. Nawigacja jest dobra. Urządzenie łączy sie z internetem jak tablet przez WiFi. Telefon - paruje androidy i Iphony łącznie z danymi adresowymi itp. Odtwarzacz DVD wideo praktycznie nieużyteczny - bo w czasie jazdy nie wolno oglądać a na postoju przy wyłączonej stacyjce nie działa. Ale obraz i dźwięk są dobre.
    Wady: pracuje jak tablet ( tym też jest w praktyce) i tyle też sie uruchamia ok pół minuty - pierwszy rozruch potem sytuacje ratuje podtrzymanie na czas wyłączenia stacyjki - do 30 minut - trzeba samemu ustawić czas programowo ale tylko raz- traci wtedy CAN z kierownicy po ponownym właczeniu stacyjki i trzeba resetować - mi to nie przeszkadza, bo każdy dostępny sposób sterowania - z kierownicy, dotykowy czy przyciskami działa współzamiennie i na każdym poziomie i co ważne jest ergonomiczny. Główna wada - nie działa na postoju - musi być włączona stacyjka (silnik nie musi pracować). Myślę , że jest to do ogarnięcia, nie mam ciśnienia by to zmienić dodatkowym zasilaniem - podobno zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora. Wadą jest też słaba widoczność ekranu jeśli słońce operuje do wnętrza czy jest bardzo jasno na zewnątrz, nie ma jak zrobić osłony - bo się nie da. Nie ma wewnetrznej anteny GPS - trzeba znaleźć miejsce na zewnętrzną - dałem po prostu na deskę przy panelu instrumentów na „gekonie”. Chyba,ze zmieni sie zwykłą antene radiową na dachu na z dołożona antena GPS od wersji z wbudowaną nawi ale to zabawa ze zdejmowaniem podsufitki - więc nie. Kamerę cofania, wideorejestrator - to zrobię w przyszłości, czekam na dostawę kamerki. Sprzedawca Marsdev jest ze wsparciem - osobiście byłem u niego w firmie i nie jest to niezidentyfikowany „krzak”.
    Słabsza strona - kłopoty początkowe z oprogramowaniem - Chińczycy nie popisali się, dali nie ten soft do tego modelu - ten problem mamy za sobą po interwencji i korespondencji Marsdeva z producentem, obecnie nie powinno byc problemów z oprogramowaniem w następnych egzemplarzach - jest oprogramowanie dostępne w razie W. Można też dodać różne aplikacje tak jak w tablecie - są sloty na karty pamięci jeden na kartę nawigacji, drugi na dowolną kartę pamięci dodatkową. Teraz po rozwiązaniu problemów softwarowych uważam, że za te pieniądze co dałem - 1250 zł jest całkiem dobrze. Nie wiem jaka jest aktualna cena , ale jesli blisko to mozna brać , z uwzględnieniem wad o których napisałem.

Podobne wątki

  1. Stacja multimedialna Pioneer Avic F900BT
    Utworzone przez misiek_tarnow w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2016, 18:46
  2. Chińska stacja multimedialna do GT/147
    Utworzone przez pafka w dziale GT
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 23:13
  3. Kierownica multimedialna a radio
    Utworzone przez majster w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 17:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory