Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Temat: Wskaźnik poziomu płynu spryskiwacza.

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Giulietta vs. Trabant 601. To byłoby starcie!

  2. #12
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    98

    Domyślnie

    NIe ma, wkurza, jeżdżę z zapasową bańką w bagażniku. Nie dolewam "na oko", bo wchodzi 5L i jak się skończy to całą bańkę wleje i wyrzucę pudło.
    (ot wczoraj w nocy na drodze zatrzymałem się w zatoce dla autobusów i dolewałem).

    Ale fakt, spryskiwacze niżej psikają oraz też mam wrażenie że spryskiwacze świateł nie działają jak jest mało płynu.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA Distictive Sport+Premium
    Postów
    100

    Domyślnie

    Nie widzę problemu z brakiem jakiegoś tam czujnika.Jeżeli jest mało płynu od razu widać bo nie spryskuje reflektorów

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Ja tez bym nie widzial problemu jakby np. nie bylo ssania automatycznego Na zimnym ciagniesz sobie wahje i gitara
    Tak samo klima niepotrzebna automatyczna jest goraco wlaczam Jest zimno wylaczam Super jest Nic mi nie potrzeba

    Sam zrobie ten czujnik
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #15
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    pomorskie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA Distictive Sport+Premium
    Postów
    100

    Domyślnie

    Można i tak nie wiem dla mnie informacja tą którą otrzymuję w momencie nie działania spryskiwania reflektorów jest wystarczająca.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar Rossi 69
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulietta 1,4 MA Lusso TCT 170KM
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Ja tez bym nie widzial problemu jakby np. nie bylo ssania automatycznego Na zimnym ciagniesz sobie wahje i gitara
    Tak samo klima niepotrzebna automatyczna jest goraco wlaczam Jest zimno wylaczam Super jest Nic mi nie potrzeba

    Sam zrobie ten czujnik
    W przypadku Giulietty to akurat prawda z tą klimą automatyczną.Bo i tak nie da się jej uzywać inaczej niz jako semiautomat.Niestety porównując choćby do Volvo V50 to jest to przepaść na niekorzyść Alfy.

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Jakieś przybliżenie tematu?

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Z ta klimą to żartowałem Odkąd używam jej wyłącznie w trybie auto i tylko zmieniam temperaturę to jest ok. Jak sie tylko cokolwiek zmieni to juz trzeba ustawiac wszystko samemu co ma sens
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar Rossi 69
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulietta 1,4 MA Lusso TCT 170KM
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Jakieś przybliżenie tematu?
    Dla mnie jest to skumulowanie sie 3 problemow:
    1.Wysoka glosnosc wentylatora;
    2.Brak mozliwosci predefiniowania maksymalnych obrotow wentylatora
    3.Zbyt gwaltowny przebieg procesu dochodzenia do ustalonej temperatury-zaczynajacy sie od razu od maksymalnych obrotow.
    4.Takim bonusem[byc moze tylko w moim egzemplarzu] jest zwloka w odszranianiu szyby -co jest irytujace.

    W przytaczanym V50 klima najpierw lagodnie zaczyna pracowac a dopiero gdy temeratura osiagnie jakis akceptowalny poziom zaczyna sie praca na wysokich obrotach .No i mozna ustawic maksymalne obroty.O glosnosci pracy wentylatora nie wspominam bo wiadomo ze jest duzo nizsza.
    Ja uzywam trybu Auto tylko przy dluzszej podrozy gdy temeratura jest juz ustabilizowana.W codziennym dojezdzaniu do pracy mam jednak ustawione stale obroty wentylatora na poziomie 5 bo niestety wieksze obroty nie sa dla mnie akceptowalne.

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rossi 69 Zobacz post
    Ja uzywam trybu Auto tylko przy dluzszej podrozy gdy temeratura jest juz ustabilizowana.W codziennym dojezdzaniu do pracy mam jednak ustawione stale obroty wentylatora na poziomie 5 bo niestety wieksze obroty nie sa dla mnie akceptowalne.
    No i tu popełniasz błąd. Tak myślałem, że kombinujesz na manualu zamiast dać automat. Potem ludzie narzekają że nie grzeje, albo za głośno, szyby parują. Jak to ma działać w manualu? Od tego jest automat.
    Dla mnie szybkie dobijanie do zadanej temperatury to akurat zaleta. Jak zmieniam temp z jakiegoś powodu to chcę ją mieś jak najszybciej a nie za godzinę.
    Wentylator trochę głośny fakt ale wystarczy się przejechać subaru żeby ten zaakceptować

    Miałem 8 Alf. Wiele modeli i nauczyłem się 3 rzeczy. Włączyć auto nie dotykać. W 156 żeby nie wiem co robić to i tak klima żyje własnym życiem W 159 najlepsza i najwydajniejsza klima ever
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. zbiornik płynu spryskiwacza
    Utworzone przez sothis w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-03-2016, 20:15
  2. Zaciął się wskaźnik poziomu LPG...
    Utworzone przez kelpin w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-08-2012, 10:23
  3. Wskaźnik poziomu paliwa
    Utworzone przez macmac w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-09-2010, 22:03
  4. wskaźnik poziomu oleju
    Utworzone przez ziomster w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory