Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Temat: Wskaźnik poziomu płynu spryskiwacza.

  1. #41
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Masz coś skopane bo u mnie jest dokładnie jak u [MENTION=76341]mirekmiras[/MENTION]
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #42
    Użytkownik Świeżak Avatar Rossi 69
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Giulietta 1,4 MA Lusso TCT 170KM
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Masz coś skopane bo u mnie jest dokładnie jak u [MENTION=76341]mirekmiras[/MENTION]
    Dobra Panowie-mam chyba rozwiązanie zagadki...
    Przeanalizowałem posty poprzedników i dostrzeglem tylko jedną różnicę w moim ustawieniu.To...temperatura zadana przeze mnie.Dzisiaj jadąc troszkę dalej wystartowałem z temperaturą zadaną 21 stopni i...eureka! Klimatyzacja wlaściwie zachowywala się jak u Was,krotko chodzila na najwyższych obrotach i co ważne -po ustabilizowaniou się wentylator chodził na 3 biegu.Myślalem że to zbieg okoliczności i jadą z powrotem do domu [gdy temperatura byla już ustabilizowana ] zmniejszyłem ją z powrotem do 19 stopni.Wentylator skoczył na 4 pozycję i nie zmienil jej już do końca....Nie wiem co o tym mysleć.21 stopni to za dużo jak dla mnie -jeżdżę nie zdejmując kurtki i 19 to idealna temperatura.Jedyny plus to to że teraz wiem że jest to zależne od ustawionej temperatury.Natomiast wżyciu nie pomyślalbym że ustawiajac wyższą temperaturę wentylator będzie się kręcil wolniej...

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rossi 69 Zobacz post
    Dobra Panowie-mam chyba rozwiązanie zagadki...
    Przeanalizowałem posty poprzedników i dostrzeglem tylko jedną różnicę w moim ustawieniu.To...temperatura zadana przeze mnie.Dzisiaj jadąc troszkę dalej wystartowałem z temperaturą zadaną 21 stopni i...eureka! Klimatyzacja wlaściwie zachowywala się jak u Was,krotko chodzila na najwyższych obrotach i co ważne -po ustabilizowaniou się wentylator chodził na 3 biegu.Myślalem że to zbieg okoliczności i jadą z powrotem do domu [gdy temperatura byla już ustabilizowana ] zmniejszyłem ją z powrotem do 19 stopni.Wentylator skoczył na 4 pozycję i nie zmienil jej już do końca....Nie wiem co o tym mysleć.21 stopni to za dużo jak dla mnie -jeżdżę nie zdejmując kurtki i 19 to idealna temperatura.Jedyny plus to to że teraz wiem że jest to zależne od ustawionej temperatury.Natomiast wżyciu nie pomyślalbym że ustawiajac wyższą temperaturę wentylator będzie się kręcil wolniej...
    Ale to też coś nie tak. Jeśli temperatura jest ustawiona niższa, to czemu wentylator przyspiesza? Przecież układ nie potrzebuje mocniej grzać, jak np przy 24 stopniach. Rozumiem, gdybyś właśnie ustawił wyższą temperaturę. Jak jeżdżę bez kurtki, ustawiam, początkowo na 23, potem nawet na 24. Dziś rano jac przy -3 stopniach z początku miałem 4 kreski, potem spadło na 3. Jutro rano sprawdzę co się bedzie działo przy ustawionych 19 stopniach. Temp na zewnątrz będzie zapewne na minusie.

Podobne wątki

  1. zbiornik płynu spryskiwacza
    Utworzone przez sothis w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-03-2016, 20:15
  2. Zaciął się wskaźnik poziomu LPG...
    Utworzone przez kelpin w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-08-2012, 10:23
  3. Wskaźnik poziomu paliwa
    Utworzone przez macmac w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-09-2010, 22:03
  4. wskaźnik poziomu oleju
    Utworzone przez ziomster w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory