Strona 186 z 204 PierwszyPierwszy ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #1851
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    [MENTION=67820]dziekan[/MENTION] co do tych foteli to prawda jest taka, że w standardzie DOSŁOWNIE nie masz żadnych foteli więc siłą rzeczy wybierasz kubełki skóra/alcantara albo da druga skóra droższa o około 1k PLN. Cena samego samochodu poszła w dół ale tak jak piszesz, fotele musisz doliczyć, czyjniki parkowania doliczyć, reflektory 35W też i wychodzi na to samo.
    Oczywiście reflektorów nie ma w konfiguratorze, nagłośnienia Bose też, od listopada tego nie poprawili. Czekają na nową Giuliettę? Trochę strach zamawiać nowy samochód bo oni chyba sami nie wiedzą co mogą stworzyć.
    Kwestia Android Auto dalej mnie zastanawia bo skoro dealer powiedział, że rzeczywiście jest to w tym pakiecie Tech to głupotą byłoby dopłacanie przeszło 6k PLN do navi 6.5" skoro tam to wszystko powinno być w podstawie.

  2. #1852
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Bydgoszczu
    Auto
    407 sw
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał WormKuba Zobacz post
    [MENTION=67820]dziekan[/MENTION] co do tych foteli to prawda jest taka, że w standardzie DOSŁOWNIE nie masz żadnych foteli więc siłą rzeczy wybierasz kubełki skóra/alcantara albo da druga skóra droższa o około 1k PLN. Cena samego samochodu poszła w dół ale tak jak piszesz, fotele musisz doliczyć, czyjniki parkowania doliczyć, reflektory 35W też i wychodzi na to samo.
    Oczywiście reflektorów nie ma w konfiguratorze, nagłośnienia Bose też, od listopada tego nie poprawili. Czekają na nową Giuliettę? Trochę strach zamawiać nowy samochód bo oni chyba sami nie wiedzą co mogą stworzyć.
    Kwestia Android Auto dalej mnie zastanawia bo skoro dealer powiedział, że rzeczywiście jest to w tym pakiecie Tech to głupotą byłoby dopłacanie przeszło 6k PLN do navi 6.5" skoro tam to wszystko powinno być w podstawie.
    Android Auto jest tylko w tej wersji z Alpine, zgadza sie? Albo samo radio (08Y) za 4000pln albo cały zestaw 08Z za 5200, bo ani standardowy uconnect 5 ani uconnect 6,5 z navi nie mają android auto, dobrze myślę?

  3. #1853
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Z tymi fotelami lekko cie ułańska fantazja poniosła. Owszem różnica w wygodzie jest miedzy przedliftem i poliftem - te z alcantarą też niczym się nie różnią. Typowo skórzane mają tylko nieco wyższe boczki na siedziskach . Xeonon tez jest za dopłata do wszystkich wersji.
    Najgorsze jest to że w tej nowej Sport jest bazowa tapicerka z wersji Giulietta która już po 10 -20 tkm zaczyna łapać przetarcia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sebastianm Zobacz post
    Android Auto jest tylko w tej wersji z Alpine, zgadza sie? Albo samo radio (08Y) za 4000pln albo cały zestaw 08Z za 5200, bo ani standardowy uconnect 5 ani uconnect 6,5 z navi nie mają android auto, dobrze myślę?
    dokładnie tak

  4. #1854
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Bydgoszczu
    Auto
    407 sw
    Postów
    7

    Domyślnie

    Szmaciana tapicerka jest taka słaba? Jak jest z wytrzymałością skóry i alcantary? Trochę nie ogarniam polityki alfy. Nie można do 240km włożyć np brązowej skóry.

  5. #1855
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    ta
    szmaciana w wersji GIulietta- mi po 10 tkm miałem przetarcia na szwach jak w dżinsach - po interwencji w FAP wymieniono wszystkie poszycia - problem już się nie powtórzył.

  6. #1856
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    [MENTION=34131]Dareek[/MENTION], chyba mnie źle zrozumiałeś a ja też mogłem się niejasno wypowiedzieć. Chodziło mi tylko o to, że podczas konfigurowania samochodu którego cena bazowa to 114k musisz od razu wybrać jakieś fotele za które płacisz albo te 4k albo te 5k (czy jakoś tak). Chodzi mi tylko i wyłącznie o to jak jest skonfigurowany konfigurator. Zwyczajnie nie jesteś w stanie zamówić Giulietty Veloce za 114k bo musisz wybrać jakieś fotele i oczywiście za nie zapłacić [Pomijam kwestie rabatów etc!] Wychodzi na to, że w bazowej cenie Julka Veloce nie ma żadnych foteli Taki smaczek z konfiguratora.

    Co do jakości i komfortu to jedynie miałem okazje jeździć z wersją skóra + alcantara i dla mnie super wygodne i wyglądają zdecydowanie lepiej niż skórzane, które są teoretycznie droższe.

  7. #1857
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w salonie zrobić wycenę Giulietty Veloce. Jest jeden problem tylko, nie można wybrać audio Bose razem z tym nowym radiem Alpine. Czyli albo Android Auto i kamera cofania, albo Bose i stary Uconnect 6.5".

    Może ktoś powiedzieć jak się spisuje Uconnect 6.5"? Chodzi mi o kwiestię streamowania muzyki z np. Spotify. To samo dotyczy szklanego dachu. Warto?

  8. #1858
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Poważnie mówisz z tym Bose? Matko z córką... to już chyba lepiej brać Alpine z AndroiAuto i samemu zainwestować w dobry zestaw audio. Swoją drogą mi nic dealer o tym nie wspominał i miałem i to i to w opcjach wybrane do zamówienia.
    Oczywiście zestaw Alpine jest w standardzie bez dodatkowych opłat? Tak samo kamera cofania - jakieś dopłaty?

    Co do szklanego dachu to tylko i wyłącznie kwestia gustu. Taki dodatkowy bajer, jak kiedyś była na ten temat dyskusja to raczej większość głosów mówiła, że jak masz kasę i chcesz to bierz a jak nie to olać. Mi osobiście się podoba

    Dorzucam jeszcze w załączniku jak moja konfiguracja wyglądała, widać jest z lekka przeterminowana

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	qWwXh32.png
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	241476
    Ostatnio edytowane przez WormKuba ; 12-02-2018 o 15:12

  9. #1859
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Zestaw Alpine 7" z Android Auto jest w opcji. Można wybrać samo radio za 4000 lub cały pakiet Tech z kamerą cofania za 5000.

    W standardzie masz Uconnect 5".

    Z dołożeniem dobrego zestawu audio jest słabo, jeśli bierzesz auto w leasing/wynajem długoterminowy.

  10. #1860
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2.0 280KM
    Postów
    119

    Domyślnie

    Wymiana audio na coś lepszego nie powinna być traktowana jako zwiększenie wartości samochodu? Jeśli zrobi to ktoś kto się na tym zna, da papierki (faktura, gwarancja) to wszystko powinno być ok? Chociaż zapewne wszystko zależy od firmy leasingowej, niemniej raczej nie powinno być problemu z wymianą audio.

    Tak czy owak baaardzo niefajna sprawa z tym audio. Sam nie wiem co bym wybrał w tej chwili :/

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory