Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Temat: Giulietta felgi stalowe

  1. #51
    kocis
    Gość

    Domyślnie

    Też rozgryzałem przed zakupem niuanse (nieraz dziwne) oferty, ale wielu spraw się nie doszukałem.. troszkę teraz żałuję. Choć właściwie to co mi daje jazda rekompensuje pewne braki w wyposażeniu

  2. #52
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    To trochę tak jak z błedem w druku katalogu do Julki .... w ktorym Pakiet Premium zawiera kilka pozycji więcej niż jest na prawde. Nie ma czujnika zmierzchu, deszczu , zaparowania - a z tego co pamiętam w katalogu oczywiście jest A w salonie można się dopytując dowiedzieć - że istnieje coś takiego jak Pakiet widoczność który toto uzupełnia Śmieszne takie Made In Poland

  3. #53
    kocis
    Gość

    Domyślnie

    Jednak dogłębnie rozszyfrowałeś ofertę..

  4. #54
    TOM & JULIA
    Gość

    Domyślnie

    tygrysio
    Jak już faktycznie chcesz być w 11o% na bieżąco to proponuje ci wszystkie dane (prospekty,www) wylukać w czterech domenach [pl,de,uk,it]

    Jak już to uczynisz to wylukasz że u nas jest jeden pakiet premium a inni mają dwa

    No i jeszcze jedno jak byś czytał ze zrozumieniem to nie przytaczał byś moich wypowiedzi o zaciskach hamulcowych , bo nie ważne co masz za pakiet jak sobie nie zamówisz BREMBO to ich nie dostaniesz .

  5. #55
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOM & JULIA Zobacz post
    tygrysio
    Jak już faktycznie chcesz być w 11o% na bieżąco to proponuje ci wszystkie dane (prospekty,www) wylukać w czterech domenach [pl,de,uk,it]

    Jak już to uczynisz to wylukasz że u nas jest jeden pakiet premium a inni mają dwa

    No i jeszcze jedno jak byś czytał ze zrozumieniem to nie przytaczał byś moich wypowiedzi o zaciskach hamulcowych , bo nie ważne co masz za pakiet jak sobie nie zamówisz BREMBO to ich nie dostaniesz .
    Drogi rozmówco faktycznie chcę być dokładny i dość precyzyjnie wyrażać swoje myśli. Temat z tego co ze zrozumieniem zrozumiałem po przeczytaniu dotyczył zamówienia samochodu na naszym rynku więc polemika jak jest w Portugalii Francji czy innej domenie nie ma tu sensu ani wpływu na wybór felg, a tym bardziej na rozmiar tarcz w pakietach.

    O Pakiecie Premium 2 tez wiem - stad jest właśnie błąd w druku w naszych katalogach - o tym też wspominałem tu na forum.

    Osobna sprawa jak widzę to próba rzucania jakże ostatnio popularnej inwektywy pod tytułem "nie umiesz czytać ze zrozumieniem" niestety samemu ze zrozumieniem nie pisząc. Więc zapewniam Cie umiem czytać ze zrozumieniem - ba mam to nawet potwierdzone stosownym dokumentem Natomiast przyznaję nie jestem wróżbitą - i mam kłopoty z interpretacją niejasnych, dwuznacznych odpowiedzi. Na spokojnie pozwoliłem sobie przeczytać ten wątek raz jeszcze w szczególności zwracając uwage na Twoje wypowiedzi i swój imperatyw motywacyjny który skłonił mnie do takiego a nie innego myślenia .... pozwolisz ze zacytuję

    Tu piszesz :

    Cytat Napisał TOM & JULIA Zobacz post
    W pakiecie sport 1 są normalne zaciski i bez problemu wchodzą 16"


    Oczywiście to prawda są normalne ale w pakiecie 2 też są normalne co dość jasno negujesz
    Tu :

    Cytat Napisał TOM & JULIA Zobacz post
    Do pakietu Sport 2 jak i QV nie można wsadzać 16" felg nie ma znaczenia jakich ,


    Odkąd to do pakietu Sport 2 nie można wsadzić felg 16" .... niby dlaczego ?? To te same normalne zaciski.

    Z powyższych wpisów, jak dla mnie dość jasno wynika sugestia że pakiet sport 2 uniemożliwia montaż felg mniejszych niż 17" z jedynego możliwego powodu (tarcze i zaciski) bo niby z jakiego innego?. A jak sam potwierdziłeś w ostatniej swojej wypowiedzi to nie prawda. Gdyż pakiety nie wiążą się z rozmiarem zacisków i tarcz.

    Tak jak i kolejna :

    Cytat Napisał TOM & JULIA Zobacz post
    Producent nie przewiduje do Julek z silnikiem Diesel 2.o felg 16"


    na którą już ktoś zwrócił Ci uwagę - po której to uwadze dopiero doprecyzowałeś swoją wypowiedz, wcześniej dość jasno twierdziłeś że się nie da Pisać ze zrozumieniem a nie wymagać czytania

    Z mojej strony poprawiłem tylko Twoją wypowiedz z uśmiechem i teraz starałem się wyjaśnić że odpowiedzi mogły wprowadzać w błąd - bez osobistych wycieczek . Mylić się jest rzeczą ludzka Więcej luzu Nie miałem zamiaru nikogo urażać

    Z mojej strony EOT
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 15-02-2011 o 18:12

  6. #56
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Drogi rozmówco faktycznie chcę być dokładny i dość precyzyjnie wyrażać swoje myśli. Temat z tego co ze zrozumieniem zrozumiałem po przeczytaniu dotyczył zamówienia samochodu na naszym rynku więc polemika jak jest w Portugalii Francji czy innej domenie nie ma tu sensu ani wpływu na wybór felg, a tym bardziej na rozmiar tarcz w pakietach.
    Kolega Tom ma tendencje do nazbyt nerwowych reakcji, z tego co obserwuję, więc może trzeba wziąć poprawkę. : )

    A ja w pełni potwierdzam twoje obserwacje - w tych wszystkich specyfikacjach i cennikach jest wielki bałagan. Katalog ma fatalne błędy wynikające z przetłumaczenia 1-1 zawartości pakietów, które zostały rozczłonkowane na naszym rynku, czego najlepszym przykładem jest pakiet premium. Teraz dealerzy już wiedzą o tym i mówią, zresztą może już jest nowy nakład tej książeczki, jak ja kupowałem, to sam musiałem odkrywać co w pakiecie jest, a czego nie ma.

  7. #57
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    119

    Domyślnie

    No tez wlasnie przed 2-3 dniami do tego doszedlem ze pakiet premium ma 3 rozne zawartosci nawet (katalog jedną, strony www dealerow drugą, a wydruk przy robieniu konfiguracji w salonie trzecią, najbardziej okrojoną :/)

    A jeszcze lepsze jest to ze u niektorych dealerow niektore polaczenia opcji sa niemozliwe, podczas gdy u innych bez problemu mozna je łączyc i zamawiać :]

  8. #58
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arekkk Zobacz post
    A jeszcze lepsze jest to ze u niektorych dealerow niektore polaczenia opcji sa niemozliwe, podczas gdy u innych bez problemu mozna je łączyc i zamawiać :]
    Jakbym szukał teorii spiskowych, to bym powiedział, że robią przekładki z gotowych aut, które im schodzą w tym samym terminie. Pół biedy jeśli chodzi o felgi, czy coś co się łatwo odkręca, gorzej jak grzebią głębiej...

  9. #59
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    Jakbym szukał teorii spiskowych, to bym powiedział, że robią przekładki z gotowych aut, które im schodzą w tym samym terminie. Pół biedy jeśli chodzi o felgi, czy coś co się łatwo odkręca, gorzej jak grzebią głębiej...
    Ujme to tak .... Jesli chodzi o felgi to jestem w 100% pewien tego procederu. O ktorym to zostalem poniekad poinformowany - oczywiscie w kontekscie mojej i innych szeroko pojetej "wygody" i obopulnej zgody stron z zadowoleniem . Co do glebszych zmian- wole myslec ze tak nie jest

  10. #60
    macacus
    Gość

    Domyślnie

    Potwierdzam to odnośnie felg - oczywiście za zgodą zamawiającego

Podobne wątki

  1. [33] Felgi stalowe do 33 1.7 16v
    Utworzone przez Guzol w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 19:17
  2. felgi stalowe
    Utworzone przez rochicz w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 21:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory