Strona 64 z 122 PierwszyPierwszy ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1215

Temat: Felgi do Giulietty

  1. #631
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał BartekDrobniak Zobacz post
    [MENTION=70928]mcwaw[/MENTION] , dziękuję Ci bardzo ! Będą czerwone ! Czekamy na wiosnę w pełni i będę działać. Wstyd się przyznać ale właśnie żółte mi chodziły po głowie
    żółte są świetne, ale do niektórych kolorów nadwozia (takie zamówiłem do Giuli w Misano Blue), ale do czerwonej Giulietty muszą iść albo czerwone jeśli chcemy je wyróżnić albo czarne jeśli ma być dyskretniej.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #632
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    żółte są świetne, ale do niektórych kolorów nadwozia (takie zamówiłem do Giuli w Misano Blue), ale do czerwonej Giulietty muszą iść albo czerwone jeśli chcemy je wyróżnić albo czarne jeśli ma być dyskretniej.
    Do Misano Blue żółte pasują idealnie. O to właśnie chodzi w zestawieniach kolorów. Skądinąd pewnie dlatego do Misano nie można zamawiać czerwonej tapicerki w Giulii, takie zestawienie kolorów byłoby gwałtem na estetyce wizualnej i prewencyjnie Włosi na to nie pozwalają

  3. #633
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    Do Misano Blue żółte pasują idealnie. O to właśnie chodzi w zestawieniach kolorów. Skądinąd pewnie dlatego do Misano nie można zamawiać czerwonej tapicerki w Giulii, takie zestawienie kolorów byłoby gwałtem na estetyce wizualnej i prewencyjnie Włosi na to nie pozwalają
    Odbiegne od tematu, ale musze sie odezwac jesli chodzi o czerwone tapicerki do niebieskiej budy. Tu akurat sie nie zgodze z Toba. Wnetrze auta to osobny temat, tego praktycznie nie widac z zewnatrz, a z wewnatrz nie obchodzi nikogo jaki ma na zewnatrz kolor, wiec moim zdaniem mozna te dwa tematy rozdzielic. Widzialem Maserati Ghibli niebieskie z czerwonymi tapicerkami I czerwonymi zaciskami - wygladalo bosko, a tam to nawet gora deski rozdzielczej jest czerwona I widac troche z zewnatrz (no I oczywiscie zacikski). Sam bym bral czerwone tapicerki gdyby Wlosi pozwolili, niestety nie ma takiej opcji i wzialem jasno-brazowa (czarnej juz nie chcialem, po latach jezdzenia w autach z takimi wnetrzami juz mi wrecz czarne wnetrze przeszkadza I jest jednym z powodow dla ktorych szybciej niz myslalem pozbywam sie obecnej 159 TBi).
    Co ciekawe Alfie jakos nie przeszkadza oferowac czerwonych zaciskow z niebieskimi nadwoziami, I tak bylo/jest skonfigurowane wiele aut ktore widzialem w ofertach salonow przegladajac oferty przez ostatnie miesiace(choc czesciej sa zolte, sporadycznie czarne lub niemalowane)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 13-03-2018 o 14:44
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #634
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar agu-nik
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Bielsko Biała
    Auto
    Giulietta 1.4 MA sport misano blue 2018
    Postów
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    Do Misano Blue żółte pasują idealnie. O to właśnie chodzi w zestawieniach kolorów. Skądinąd pewnie dlatego do Misano nie można zamawiać czerwonej tapicerki w Giulii, takie zestawienie kolorów byłoby gwałtem na estetyce wizualnej i prewencyjnie Włosi na to nie pozwalają
    Cześć, ja czekam na swoją Julkę w kolorze misano blue. Ze względu na czerwone akcenty na przednim zderzaku, wg mnie, tam będą pasować tylko czerwone zaciski. Żółty, jak dla mnie, będzie się gryzł. Ale na Giulii w kolorze misano blue żółte zaciski wyglądają obłędnie

  5. #635
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał agu-nik Zobacz post
    Cześć, ja czekam na swoją Julkę w kolorze misano blue. Ze względu na czerwone akcenty na przednim zderzaku, wg mnie, tam będą pasować tylko czerwone zaciski. Żółty, jak dla mnie, będzie się gryzł. Ale na Giulii w kolorze misano blue żółte zaciski wyglądają obłędnie
    No to zamaluj te czerwone "Wary lampucery" choćby plastidipem, to będzie ci pasować prawie każde połączenie... nie wiem kto to wymyślił, ale powinni zabrać mu biurko i ołówek i wysłać na taśme

  6. #636
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Odbiegne od tematu, ale musze sie odezwac jesli chodzi o czerwone tapicerki do niebieskiej budy. Tu akurat sie nie zgodze z Toba. Wnetrze auta to osobny temat, tego praktycznie nie widac z zewnatrz, a z wewnatrz nie obchodzi nikogo jaki ma na zewnatrz kolor, wiec moim zdaniem mozna te dwa tematy rozdzielic. Widzialem Maserati Ghibli niebieskie z czerwonymi tapicerkami I czerwonymi zaciskami - wygladalo bosko, a tam to nawet gora deski rozdzielczej jest czerwona I widac troche z zewnatrz (no I oczywiscie zacikski). Sam bym bral czerwone tapicerki gdyby Wlosi pozwolili, niestety nie ma takiej opcji i wzialem jasno-brazowa (czarnej juz nie chcialem, po latach jezdzenia w autach z takimi wnetrzami juz mi wrecz czarne wnetrze przeszkadza I jest jednym z powodow dla ktorych szybciej niz myslalem pozbywam sie obecnej 159 TBi).
    Co ciekawe Alfie jakos nie przeszkadza oferowac czerwonych zaciskow z niebieskimi nadwoziami, I tak bylo/jest skonfigurowane wiele aut ktore widzialem w ofertach salonow przegladajac oferty przez ostatnie miesiace(choc czesciej sa zolte, sporadycznie czarne lub niemalowane)
    Jakoś tak czułem, że używając tego przykładu wywołuję "wilka z lasu" Pewnie to kwestia indywidualnych preferencji i wrażliwości, ale odcień Misano, który miałem okazję zobaczyć na Giulii w Katowicach, jest tak intensywny, porównując chociażby do MonteCarlo, że trudno do niego dołączyć coś w równie intensywnej barwie, a czerwone PianoFiore jest naprawdę "mocnym" odcieniem. Dlatego też mnie to osobiście się "gryzie".
    Skądinąd kupując swoją Giulette bardzo się cieszyłem, że złapałem egzemplarz sprzed ostatniego liftu, gdzie czerwone dodatki na zderzakach też są przesadą nie pasującą do każdego koloru.
    Życzę Ci jak najszybszego odbioru Giulii i wiele radości z jazdy !

  7. #637
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar agentNGI
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    NOL / NGI
    Auto
    Giulietta 1.4 170 KM & Grande Punto 1.4 77 KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    Załącznik 242691Załącznik 242692Załącznik 242693

    Jak dla mnie - zaciski całkiem ładnie komponują się z kolorem auta.
    Nawet nie myśl o żółtych - wyjdzie koszmarek kolorystyczny !
    Co to za felunek?
    Ja szukam teraz 17" na lato i zdecyduję się raczej na klasyczne telefony, ale ciemnografitowe, coś jak to:
    http://allegro.pl/felgi-17-5x110-alf...528459798.html

  8. #638
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał agentNGI Zobacz post
    Co to za felunek?
    Ja szukam teraz 17" na lato i zdecyduję się raczej na klasyczne telefony, ale ciemnografitowe, coś jak to:
    http://allegro.pl/felgi-17-5x110-alf...528459798.html
    https://www.makwheels.it/en-sh/torin...mirror-75-x-17

    Niestety max rozmiar to 17'
    Ostatnio edytowane przez mcwaw ; 16-03-2018 o 06:41

  9. #639
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    SLU
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 120HP 2011
    Postów
    95

    Domyślnie

    Panowie mam pytanie czy 17" felgi o takich parametrach: 7,5Jx17H2 ET33 wejdą do Giulietty o standardowych zaciskach lub czy ewentualnie trzeba zastosować dystans, a jeśli tak to ile? Drugie pytanie dotyczy opon, czy wejdzie opona 225/50/17 czy raczej będzie obcierać? (wiem, że to balon :-D)
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16V 140HP 2003 (2009-2017)
    Alfa Romeo Giulietta 1.4TB 120HP 2011 (2017-?)

  10. #640
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ziz Zobacz post
    Panowie mam pytanie czy 17" felgi o takich parametrach: 7,5Jx17H2 ET33 wejdą do Giulietty o standardowych zaciskach
    dlaczego mają nie wejść na standardowe (pływające ATE) zaciski?

    Cytat Napisał Ziz Zobacz post
    Drugie pytanie dotyczy opon, czy wejdzie opona 225/50/17 czy raczej będzie obcierać? (wiem, że to balon :-D)
    a jak masz rozmiar buta 43 to kupujesz 46?

Podobne wątki

  1. [159] Felgi z Giulietty do 159
    Utworzone przez Ayyo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-06-2021, 15:16
  2. [Giulietta] Felgi 16-tki do giulietty
    Utworzone przez wolnemiasto w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 19:20
  3. Urodziny Giulietty
    Utworzone przez kozi_Lukasz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2014, 12:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory