Strona 91 z 122 PierwszyPierwszy ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 1215

Temat: Felgi do Giulietty

  1. #901
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    też przejezdzilem zime na PSW dubai 18 w Giulii i jak narazie bardzo zadowolony jestem z nich, do tego sa najtansza opcja (bo PSW to niby Wloska marka, ale produkcja Chiny, jednak rodzaj alu (A356 wg tego co czytalem odpowiednie) i wykonanie bez zastrzezen)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #902
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Przyznaję - wóz jest nieco usyfiony, ale dokładne mycie dopiero za dwa tygodnie. Tymczasem najbardziej dyskusyjny wybór, jakiego dokonałem od zeszłej środy:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	59087484_678003349301365_6509931337832627826_n.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	96.3 KB
ID:	258363

  3. #903
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Giulietta
    Postów
    5

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie o PSW. Możecie podać jaki jest tam rozmiar dekielków? Potrzebowałbym dokupić z logo Alfy do kompletu.

  4. #904
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Do moich 17" PSW pasuja oryginalne dekielki z felg, które były na aucie.

  5. #905
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał badrequest Zobacz post
    Przyznaję - wóz jest nieco usyfiony, ale dokładne mycie dopiero za dwa tygodnie. Tymczasem najbardziej dyskusyjny wybór, jakiego dokonałem od zeszłej środy:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	59087484_678003349301365_6509931337832627826_n.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	96.3 KB
ID:	258363
    kolor auta boski. felgi IMHO nie do Giulietty - ja do znudzienia będę się powtarzał - wg mnie tylko "alfowe" wzory- koniczynki/telefony/podkowy itp
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #906
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Nie powiem, chciałem na samym początku fabryczne 18" telefony albo coś w stylu BBS-ów, bo skłamałbym gdybym się nie zgodził z tym, że nie wygląda na nich dobrze. Tylko że, no, to są w sumie felgi 'pierwszego wyboru' większości osób, które chcą wsadzić inne koła do Giulietty i twardo zdecydowałem, ze chcę coś innego. Te Ronale wpadły mi w oko od pierwszego razu kiedy je zobaczyłem i już tak zostało.

    Co prawda aż do momentu, w którym auto zjechało z podnośnika miałem odrobinę wątpliwości, ale na szczęście bezpodstawnie. Mi podobają się niesamowicie, zdania innych są podzielone mniej więcej 50/50, natomiast ich odbiór na żywo to zupełnie inna sprawa niż na zdjęciach. Generalnie jak zawsze jest to kwestia gustu, ale nie można im odmówić tego, że zwracają uwagę.

  7. #907
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    I właśnie super, że kolego chcesz się pokazać na swój sposób, a nie pod publikę
    Co prawda na zdjęciu te ronale tak jak piszesz są dziwnie odbierane... wydaje się zbyt duże ET oraz straszna koza... Możliwe, że to taki efekt poprzez zdjęcie... Jakie parametry mają?
    Szerokości!

  8. #908
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta/GTV
    Postów
    174

    Domyślnie

    Co do parametrów: 8 cali szerokości i ET35, więc z tego co pamiętam to wystają chyba po 6[mm] na zewnątrz.

    Co do kozy - tak, to prawda. Niestety ale samochód jest teraz wyżej chyba o jakieś 2 centymetry z przodu, najprawdopodobniej (a przynajmniej takie wyjaśnienie mam w głowie) dlatego, że poza pomijalną różnicą w wielkości średnicy całego koła (niecałe 6[mm] większe, czyli wyżej o jakieś 3) niższy profil i mniejsza ilość gumy sprawiają, że samochód mniej siada w dół na oponie. No ale to jest akurat kwestia tylko i wyłącznie wybrania jakiegoś innego zawieszenia i wymiana. Zdjęcie to już swoją drogą, ja nie potrafię tego samochodu w żaden sposób sfotografować tak, żeby wyglądał dobrze

  9. #909
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Do moich 17" PSW pasuja oryginalne dekielki z felg, które były na aucie.
    I nie spadły?

  10. #910
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Nie wiem czy się rozumiemy. Co miało spaść? Kupiłem PSW i te środkowe dekielki przełożyłam z oryginalnych felg. Średnica otworu ta sama. Trzymają się identycznie. Nic nie spadło.

Podobne wątki

  1. [159] Felgi z Giulietty do 159
    Utworzone przez Ayyo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-06-2021, 15:16
  2. [Giulietta] Felgi 16-tki do giulietty
    Utworzone przez wolnemiasto w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 19:20
  3. Urodziny Giulietty
    Utworzone przez kozi_Lukasz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2014, 12:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory