Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Temat: Kolorowa fabryczna nawigacja do Mito

  1. #11
    matek80
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bubu321 Zobacz post
    - czyli czeka mnie zakup kodu 200 zł + mapy, 200 Euro.
    Tak. Taniej kupić mapy ze sklepu internetowego Navteg-a i zapłacić przez system PayPal: http://www.navmapstore.com/product/1...a_2013_SD_Card

    Pozdrawiam,

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał 9none Zobacz post
    ja bym się pisał na ta płyte z firmware, podaj link lub zrób z tej płyty ISO i daj na jakiś serwer.... tylko jaką obecnie masz wersję firmware ?
    Nie ma problemu Ktoś też mi pomógł mi w tym wszystkim, więc kolejnej osobie pomogę. Tak to działa. Podaj mi proszę maila, to wyślę obraz ISO z firmware v.1.19.xyz. + instrukcja w jęz. włoskim (pdf).
    Aktualizacja zajmuje ponad 40MB.

    Oprogramowanie sprawdza się w nawigacji z poziomu "RADIO" i wcisnąć dłużej "MENU". Wybrać drugą pozycję pokrętłem prawym (OK).

    Pozdrawiam.

  2. #12
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    Insignia ST 2.0DTH; MiTo 1.4TB155KM
    Postów
    15

    Domyślnie

    Czyli nie ma opcji na lenia, tu jest samochód i kluczyki - zainstalujcie mi nawigację? Takie pytanie
    Może latem wezmę sie za upgrade Miciaka żony ale widzę że potrzeba czasu żeby wszystko poskładać.

  3. #13
    werx0
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Poszukuję fabrycznej nawigacji do alfy mito, gdyz zakupilem mito, które oryginalnie pierwotnie posiadało takową nawigację. Niestety próbując uruchomic normalne radio alfy nie idzie nic zrobić. Nikt nie może zgrać radia z komputerem.
    Prosze o pomoc. Byc moze idzie jakos inaczej zaradzic w tej sytuacji.

  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    AR MiTo 2011 1.4 105KM
    Postów
    16

    Domyślnie Instalacja nawigacji fabrycznej zamiast radia fabrycznego (bez Blue&Me)

    Witam
    jeżeli ktoś śledzi jeszcze ten wątek to poproszę o pomoc, może wskazanie wątku do opisu jak wymienić fabryczne radio bez blue&me (Mito 2011) na również fabryczne ale z nawigacją i czy jest to możliwe?
    W tym wątku praktycznie jest wszystko opisane ale wersja wyjściowa do zmian posiadała funkcje Blue&Me.
    pozdrawiam

  5. #15
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Blue&Me jest całkowicie niezależne od InstantNav. Oczywiście oba systemy mogą działać w parze, ale jeśli nie chcesz BT to możesz pominąć jego instalację.

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    AR MiTo 2011 1.4 105KM
    Postów
    16

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź chociaż nie do końca rozwiązuje to mój problem. Teraz wiem, że muszę poszukać najpierw rozwiązania na założenie Blue&Me (bo chętnie go założę) i Nav. Jeżeli ktoś wie gdzie znajdę jakiś tutorial do tego będę wdzięczny za link.

  7. #17
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Ja się nigdzie nie natknąłem na jakiś tutorial. Ale to też wcale nie musi oznaczać że go nie ma...

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    A ja mam ori navigację ale taką prymitywną bo auto z 2009r czyli kobita gada i mam proste wskazówki na wyświetlaczu miedzy zegarami. Pomyślałem,żeby żonie założyć tzw "dużą navi". Mam taką w 159 i jest zadowolony choć nie da sie zaktualizować mapy od 2011r. Czy polecalibyście ori czy jakies radio 2 DIN?

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    A ja mam ori navigację ale taką prymitywną bo auto z 2009r czyli kobita gada i mam proste wskazówki na wyświetlaczu miedzy zegarami. Pomyślałem,żeby żonie założyć tzw "dużą navi". Mam taką w 159 i jest zadowolony choć nie da sie zaktualizować mapy od 2011r. Czy polecalibyście ori czy jakies radio 2 DIN?
    Ja mam zamontowane radio gms6818 i sprawuje się dobrze mogę polecić.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Działa Ci B&M i sterowanie z kierownicy?

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 156 fabryczna nawigacja
    Utworzone przez dragon910 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 14:35
  2. Fabryczna nawigacja.
    Utworzone przez www156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-04-2010, 21:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory