Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Nagłośnienie BOSE Giulietta

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar lniewadzi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.75 QV / Giulietta 1.4 TB / Alfa 147 1.6 TS FL
    Postów
    43

    Domyślnie Nagłośnienie BOSE Giulietta

    Czy są na forum jakies osoby, które orientują się moze czy jest możliwość zmiany seryjnego nagłośnienia w Julce na Bose? Najbardziej interesuje mnie zmiana owa w serwisie. Mysle ze jezeli to koszty rzędy 1,5 tys to warto zmienić. Nic nie mam do seryjnego ale troche jestem melomanem i w alfie 147 mam BOSE i wiedze sporą różnicę. Z góry dzięki i pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    176

    Domyślnie

    Cytat Napisał lniewadzi Zobacz post
    Nic nie mam do seryjnego ale troche jestem melomanem i w alfie 147 mam BOSE i wiedze sporą różnicę. Z góry dzięki i pozdrawiam.
    Jaką widzisz różnicę? większe guziki? czy ładniejsze radio? :-). Olej BOSE i podjedź do profi caraudio będziesz o wiele bardziej zadowolony. Może nawet tak, że "zobaczysz" różnicę w dźwięku ;-P

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Falcon40
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 150KM '07
    Postów
    446

    Domyślnie

    Dokladnie. nie wiem, ile kosztowaloby dorzucenie BOSE, ale pamietam ze we Viamocie gosc krzyknal przy konfiguracji nowej 159 grube kilka tysiecy za BOSE. W takiej cenie zrobisz swietne audio w profesjonalnej firmie.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    64

    Domyślnie

    Ja ma BOSE fabrycznie w julce i nie polecam... tzn polecam ale moim zdaniem nie ma sensu wymieniać tego fabrycznego na BOSE bo to mała różnica. Już lepiej zrób tak jak koledzy Ci napisali.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,798

    Domyślnie bose

    Cytat Napisał Edivip Zobacz post
    Ja ma BOSE fabrycznie w julce i nie polecam... tzn polecam ale moim zdaniem nie ma sensu wymieniać tego fabrycznego na BOSE bo to mała różnica. Już lepiej zrób tak jak koledzy Ci napisali.
    Tylko przygłuchy nie zauważy różnicy między Bose a zwykłym nagłośnieniem Przy konfigurowaniu Giulietty zamówiłem Bose i nie żałuję nawet 1 złotówki na to wydanej. Jak wsiadam do Brata który ma zwykłe audio w swojej Nowej Delcie ,to zawsze utwierdzam się że dokonałem właściwego wyboru.
    Jednak jeśli już ma się zwykłe audio to nie ma co kombinować z Bose, tylko trzeba udać się do dobrej firmy żeby założyli fajne nagłośnienie.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Przy konfigurowaniu Giulietty zamówiłem Bose i nie żałuję nawet 1 złotówki na to wydanej. Jak wsiadam do Brata który ma zwykłe audio w swojej Nowej Delcie [...]
    Ja też BARDZO zwracam uwagę na audio i nie widziałem dużej różnicy. Owszem bass ma lepszy ale soprany mam wrażenie że są źle umieszczone i grają nie w tę stronę co powinny. A tak btw to nie powinno się raczej porównywać 2 różnych marek jeśli chodzi o standardowe audio... bo wiesz bentley w standardzie raczej lepiej gra niż julka z bose

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Bas jest lepszy ponieważ sa dwa wofery, na desce i w bagażniku.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar lniewadzi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.75 QV / Giulietta 1.4 TB / Alfa 147 1.6 TS FL
    Postów
    43

    Domyślnie

    Dzięki za info. Podjadę do PRO speców i założą mi co trzeba Ale w jednym jest problem. Chce zachować oryginalne radio a wymienic tylko głosniki ewentualnie jakis moze wzmacniacz czy to polepszy nagłośnienie? Oczywiście wchodzi w grę dobre wygłuszenie bo oryginalne to jakas pomylka...

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,798

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edivip Zobacz post
    A tak btw to nie powinno się raczej porównywać 2 różnych marek jeśli chodzi o standardowe audio... bo wiesz bentley w standardzie raczej lepiej gra niż julka z bose
    Ja porównuje ten sam segment w tej samej grupie Fiata, nie wierze żeby w Delcie mocno się różniło zwykłe nagłośnienie od tego z Julki. Te z Julki miałem do porównania przy wyborze nagłośnienia i wybrałem Bose, i wierz mi że o Basy chodzi tu najmniej bo te nie wybijają szyb z okien, jak dla mnie trzeba je ustawić prawie max żeby było jak trzeba. Czystość dźwięku i wysokie tony robią tu prawdziwą robotę. Jestem zadowolony, przy podstawie bym był zawiedziony

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jestem zadowolony, przy podstawie bym był zawiedziony
    o której podstawie piszesz? W GQV miałem do wyboru trzy opcje.

Podobne wątki

  1. Nagłośnienie Bose
    Utworzone przez cuma12 w dziale 147
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 22:01
  2. Nagłośnienie bose alfa 147
    Utworzone przez karolsgn w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-06-2013, 08:19
  3. Nagłośnienie bose-problem
    Utworzone przez Kluska w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-04-2012, 19:14
  4. Nagłośnienie BOSE
    Utworzone przez webmaster007 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-11-2010, 00:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory