Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 91

Temat: Miga licznik przebiegu

  1. #71
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Panowie,

    Po wielu poszukiwaniach mam możliwość kupienia centralki nr 50521871 z anglika.
    Czy myślicie, że ten numer będzie kompatybilny, bo nie wiem jak tego epera czytać. Ale kluczowe moje pytanie dotyczy tego, czy jak ją podepnę to powinno już B&M chodzić? Czy dopiero teoretycznie po tym osiowaniu proxy?

  2. #72
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar bubu321
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    G 1.4 MA 170CV ECU Nexus 8GMF
    Postów
    6,112

    Domyślnie

    - po podpięciu B&M musisz zrobić osiowanie, aby moduł się zarejestrowal w systemie.
    _______________________________________
    - AR 156 TS 2.0 ecu M1.5.5
    - 147 1.6 16v 105CV ecu ME7.3.1.
    - G 1.4 MA 170CV@190CV ecu 8GMF przebieg 91000 km.
    + e-Niro KIA 64 kWh battery, 200CV, 400 Nm

  3. #73
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    ale chodzić powinna (przynajmniej w 159 jak zmieniłem z centralki z USB/Media na taką z USB/Media/navi piktogramowa to od razu działała), możliwe że będzie jednak ciągle migał przebieg dopóki nie zrobi proxi (tego nie pamiętam, zaraz po tym jak zobaczyłem że działa i że pojawiły się nowe menu do navi, robiłem proxi).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #74
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Giulietta
    Postów
    23

    Domyślnie

    Wymontowalem ten co mam i nr jest: 50523953 nigdzie nie moge go znalesc - zamiennik to 51989250 ktorego tez nigdzie nie ma, szukałem też po vin - 50521871 i zammiennik 50521292 - dupa nigdzie nie ma (olx, allegro) co teraz zrobić? wybrać jakiś inny czy zaglądać codziennie, nie mam pojecia właśnie.

  5. #75
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    EDIT:

    Rozwiązane, u mnie pomogło jak na razie odpięcie aku.

    Po prostu -2 stopnie i Alfusia się wkurzyła. To jednak prawdziwa kobieta.
    Ostatnio edytowane przez Marcin20vt ; 29-12-2019 o 21:51
    " Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem " - Mark Twain

  6. #76
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Witam mam pytanie czy migający licznik przebiegu może mieć związek z tylną wycieraczką?.Czytałem cały temat i z tego co u mnie widze to B&M działa łączy się z telefonem przyciski na kierze działają Mp3 działa.Pytam bo jakimś cudem dziwnym wycieraczka z tyłu zaczeła poprawnie działać.

  7. #77
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    licznik przebiegu będzie migał przy jakiejkolwiek niezgodności tego co jest zapisane w proxi a system widzi poprzez magistralę CAN - nie tylko to dotyczy modułu B&M. masz jakieś błędy jeszcze wyświetlane na zegarach? spalony bezpiecznik też może odciąć jakiś moduł który siedzi na CAN i stąd miga licznik. sprawdź co działa, co nie działa w aucie, sprawdź wszystkie bezpieczniki. a jak tam kabelki we wiązce z nadwozia do klapy - w jakim stanie - w Giuliettach one potrafią się pokruszyć/poprzerywać/zwierać i różne cuda moga się wtedy dziać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #78
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Wiązka była już zrobiona.Ostatnio wymieniałem uszczelkę śmigła bo mi się woda lała do bagażnika.Odkąd wymieniłem tą gumę to wycieraczka chodzi prawidłowo wcześniej zatrzymywała się jak chciała.Przyciski na kierownicy działają bluetoth się łączy z telefonem sprawdze bezpieczniki.Innych błędów nie widać na desce.Dam znać jaka była przyczyna.

  9. #79
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Problem rozwiązany przyczyną migającego licznika były poluzowane bezpieczniki pod deską rozdzielczą.Nie wiem dokładnie który odpowiadał za błąd bo dociskałem po kolei wszystkie i potem odpaliłem auto.Okazyjnie sprawdziłem też wiązki tylnej klapy i kable są zrobione idealnie fachowa rynka za granicą jednak się postarała.

  10. #80
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Auto
    alfa Romeo giulietta 1.4 170km
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam , mam problem z mijającym licznikiem kilometrow i z połączeniem z mp3 i telefon em . Kto moze mi to ogarnac w Bydgoszczy .

Podobne wątki

  1. [159] wymiana akumaltora miga licznik km i nie dziala B&M BT
    Utworzone przez woj55 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 26-10-2015, 10:21
  2. [159] panel klimatyzacji nie działa , miga licznik kilometrów.Proszę o pomoc
    Utworzone przez entuzjasta159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 09:43
  3. Licznik miga - pokazuje mega spalanie
    Utworzone przez marcin1234 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-04-2010, 07:05
  4. [GTV] Prędkościomierz i licznik przebiegu nie działają
    Utworzone przez czarnadusza89 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-02-2010, 06:21
  5. [156] licznik przebiegu w milach
    Utworzone przez Kazek w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-10-2008, 15:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory