Strona 99 z 204 PierwszyPierwszy ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #981
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał adadzio Zobacz post
    wg mnie kup tą demówkę. Byłem przed chwilą na otomoto.pl. Po pierwsze demówka prezentuje się lepiej (czarny, malowany dach + malowane zaciski) a po drugie ten silnik 170KM - przydaje sie nie tylko za miastem. W mieście też czasami trzeba przyśpieszyć, czy wyprzedzić, prawda? i patrząc na opis, wydaje mi sie, że DEMO jest jednak lepiej wyposażone.
    A salony samochody sprzedają, bo mają zamrożoną gotówkę, a nie, że coś jest nie tak z samochodem. W końcu jest jeszcze gwarancja, więc jakby coś sie działo to możesz do nich wrócić.
    a tak wogóle - to jesli ma być Alfa Romeo - to musi mieć troche wiecej kucyków pod maską, a nie takie "grzeczne" auto

    zgadzam sie z kolega, to jest zaden przebieg, nowka sztuka, pytanie czy to jest prod 2011 czy 2010?
    natomiast inna sprawa to spalanie , raz ze ciezko ci bedzie po miesiącu podniety podjezdzac pod bp i brac do pełna, ?
    tam jest na allegro inny dieler z 120hp i lpg, moze bys to rozwazył, dobrze razdze koledze, bo idzie bieda, po euro robot nie bedzie, a benzyka po 8pln bo wojna w iranie sie zrobi, wiem, to odległa przyszłość i niepewna ale trzeba to rozwazyc?
    w kazdym razie ta kielczanka od michała perlaka ładna

  2. #982
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Cytat Napisał adadzio Zobacz post
    wg mnie kup tą demówkę. Byłem przed chwilą na otomoto.pl. Po pierwsze demówka prezentuje się lepiej (czarny, malowany dach + malowane zaciski)
    Hmm ..... czarny malowany dach ??? Z tego co widziałem Julki to czarny dach był szklanym - dzielonym. Z malowanym fabrycznie się nie spotkałem.

  3. #983
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ciastek C
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Mazowsze :)
    Auto
    Escorcik ;)
    Postów
    487

    Domyślnie

    to raczej folia matt

    ale z dodatków to tylko widzę tą okleinę dachową i podobno fabryczny alarm.

    Więc jedyną przewagą tego samochodu jest po prostu baza Distinctive (czyli nieco lepsze wyposażenie niż progression) i fajniejszy(?) silnik
    1+1 = 69 czyli Wyższa Matematyka Stosowana

  4. #984
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Hmm ..... czarny malowany dach ??? Z tego co widziałem Julki to czarny dach był szklanym - dzielonym. Z malowanym fabrycznie się nie spotkałem.
    widać, że salon jest bardzo kreatywny. Maluje-okleja dach na czarno, maluje zaciski na czerwono.
    szklany (czarny) dach to jedno. Czarny-pomalowany dach to drugie.
    W Bydgoszczy jeździ żółte MITO też z czarnym dachem. Z tego co wiem, można zamówić to "malowanie" u dealera.

  5. #985
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 KM Distinctive
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał adadzio Zobacz post
    widać, że salon jest bardzo kreatywny. Maluje-okleja dach na czarno, maluje zaciski na czerwono.
    szklany (czarny) dach to jedno. Czarny-pomalowany dach to drugie.
    W Bydgoszczy jeździ żółte MITO też z czarnym dachem. Z tego co wiem, można zamówić to "malowanie" u dealera.
    Hmm dobrze znam ten samochód. Ma też żółte felgi

  6. #986
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB MultiAir 170 KM Distinctive
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał julka Zobacz post
    I ma kolega rację. Ja z kolei mówię, że między nowym a używanym (demówką) jest taka różnica jak między dziewicą a rozwódką - nigdy nie wiesz, kiedy syfa złapiesz. Z pełną analogią. Z dziewicą, tzn. nówką, nie można od początku brutalnie się obchodzić, bo zbiesieje. Trzeba delikatnie acz stanowczo docierać a się odwdzięczy bezproblemową eksploatacją. I wiesz co twoje. Na demówkach nie jeden się przejechał. Tu nie chodzi tylko o turbinę ale choćby o sprzęgło, skrzynię i ułożenie silnika. Przykładowo kolega tak samo szybko jak kupił demówkę leona, tak szybko sprzedał.
    Skoro ktoś sprzedaje taką demówkę, to po co? Model i wersja wciąż aktualne, wciąż mogłaba służyć do jazd próbnych. Widocznie już nie może. Zreanimowali i na sprzedaż.

    Miałem podobny dylemat. W życiu nie przypuszczałem, że wydam na auto > 50k. Skoro już się przełamałem, to 70k czy 80k nie robiło różnicy. Jak tak kochasz tą swoją kobitę, kup jej 170KM ale z fabryki. A jeśli nie możesz, to 120KM nawet - pal licho - gołe, byle nie demo.

    Z tym, że samochody DEMO są reanimowane i na sprzedaż to się akurat nie zgodzę. Fakt faktem jest taki, że każdy salon do samochodów demonstracyjnych podchodzi w sposób indywidualny. Ale o tym kiedy te samochody trafiają do sprzedaży dla Klienta decydują zupełnie inne parametry ale a dużo by pisać. Generalnie najlepiej aby DEMO było sprzedane w ciągu 4 miesięcy od daty otrzymania f-ry z FAP

  7. #987
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Już niedługo każdy (prawie) będzie mógł mieć swoje QV
    http://www.alfanews.pl/2012/04/21/pa...o-i-giulietty/


  8. #988
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ciastek C
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Mazowsze :)
    Auto
    Escorcik ;)
    Postów
    487

    Domyślnie

    szkoda, że teraz to dopiero wpeowadzają, bo chętnie przytuliłbym dwururkę
    1+1 = 69 czyli Wyższa Matematyka Stosowana

  9. #989
    TheRealDeal
    Gość

    Domyślnie

    i wyglądałoby to równie komicznie jak w niektórych suvach, gdy z jednej rurki leci dymek, a z drugiej nie

  10. #990
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ciastek C
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Mazowsze :)
    Auto
    Escorcik ;)
    Postów
    487

    Domyślnie

    taaa...tylko ja myslę o pełnej rurze a nie atrapie
    1+1 = 69 czyli Wyższa Matematyka Stosowana

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory