Strona 24 z 501 PierwszyPierwszy ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 5008

Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #231
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Looking for Giulietta, Croma '10 1.9 16v + Astra H 1.9 8v
    Postów
    22

    Domyślnie

    Wracając do tematu tej "zdłubanej" na 221 KM to po tym wszystkim co tu wyciągnęliśmy z samych pobieżnych obserwacji odpuściłbym. Zazwyczaj w takich sytuacjach im dalej w las tym więcej drzew. Jeszcze nigdy przy zakupie używanego auta nie miałem tak, żeby na zdjęciach coś mi nie grało, a potem na miejscu okazało się że jednak wszystko jest cacy.
    Jeżeli ktoś szuka 2.0 16v to mam namiar na jedną która stoi w ASO w DE. W razie "w" priv.

  2. #232
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witajcie. Powiedzcie mi czy ktoś z was był oglądać ten egzemplarz, bądź jest wstanie powiedzieć coś pozytywnego bądź negatywnego na podstawie zdjęć?
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6y6yBZ.html

  3. #233
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2015
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 jtdm 170
    Postów
    23

    Domyślnie

    Ja tam nie widzę tych czujników parkowania

  4. #234
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Przednich czujników wówczas nie oferowali nawet jako opcja.
    Giulietta 1.4 MA / AR 147 JTDM 16V

  5. #235
    Użytkownik Rowerzysta Avatar pawelek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta 1.4 TB
    Postów
    264

    Domyślnie

    koledzy zauważyli - ne ma czujek parkowania
    bi-ksenony mają zawsze spryskiwacze - ta nie ma
    zatem na 100% wymienione zderzaki na najtańsze. Pytanie co instalacjami (czujek i spryskiwaczy)
    świeci chyba się airbag (żółte po lewej prędkościomierza)
    W ogóle za ładna na 3,5 letnie autko. Absolutnie żadnych odprysków, zabrudzeń i zadrapań nie da się nie zrobić.

    w mojej ocenie ładnie na 1' rzut oka, ale tanio zrobiona po konkretnej stłuczce. Mimo to nie skreślał bym. Piękne autko za 35-40% ceny nówki.
    Julka ma duży bufor przed silnikiem i chłodnicą, zatem mogło się nic poważnego nie stać. Trzeba ocenić ile ma kg szpachli i czy z wnętrznościami wszysto gra.

  6. #236
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Octavia II 1,9 TDi
    Postów
    42

    Domyślnie

    http://niechwiedza.pl/upload/avatar_...iulietta-1.jpg
    Ta też nie ma spryskiwaczy a raczej bita nie była.No chyba,że to nie bi-xenony to inna sprawa
    http://s1.paultan.org/image/2014/03/...eva-live-1.jpg
    Ale ta to już ma bi
    Sorry,mają obie.Nie wiedziałem,że to te klapki.Ale nauka do czegoś się przydaje
    Ostatnio edytowane przez th@les ; 01-07-2015 o 23:24

  7. #237
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Wiesz, z tymi spryskiwaczami przy ksenonach sprawa jest dość jasna i uniwersalna, niezależnie od marki.

    Jeśli SĄ ksenony i NIE MA spryskiwaczy to coś było kombinowane na 100%. Albo było i to i to w fabryce, ale ktoś zmienił zderzak albo nie było ksenonów, ale któś je "dołożył" w garażu przekładając lampy. Możliwy też jest układ są spryskiwacze, nie ma ksenonów. Ale opcja ksenon + brak spryskiwaczy nie ma oparcia w prawie...

  8. #238
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    No nie do końca tak jest. Jak najbardziej może być ksenon bez poziomowania i spryskiwaczy -legalnie i fabrycznie. Tak zresztą jest już od dobrych kilku lat w przypadku niektórych producentów samochodów . Kolega chyba nie słyszał o 20W palnikach o jasności 2000lm. Właśnie taki był cel ich powstania- aby obejść przepisy. Wtedy nic więcej nie trzeba i producenci mogą oszczędzić na dodatkowym osprzęcie który jest drogi. Wniosek o niezgodnośći z prawem z powodu braku spryskiwaczy jest błędny .Ksenon może być tylko słabszy i jest to jak najbardziej zgodne z przepisami , inaczej auto by nie przeszło homologacji. Wracając do ogłoszenia- Giulietta ma standartowe D1S 35W ale nie konieczne musiał wymieniać zderzak - mogł właściciel auta wymienić reflektory na oryginalne ksenony albo jeszcze prościej założył jakiś zestaw pod H7 ( tylko wtedy nie może być "Bi") chociaż jeśli handlarz sprowadził do PL auto uszkodzone i tu go zrobił to pewnie najtańszym kosztem więc wsadzenie zwykłego zderzaka bez sprysków wydaje mi się jednak najbardziej prawdopodobne .VIN prawdę powie...
    Ostatnio edytowane przez tx555 ; 02-07-2015 o 08:54

  9. #239
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    No nie do końca tak jest. Jak najbardziej może być ksenon bez poziomowania i spryskiwaczy -legalnie i fabrycznie. Tak zresztą jest już od dobrych kilku lat w przypadku niektórych producentów samochodów . Kolega chyba nie słyszał o 20W palnikach o jasności 2000lm. Właśnie taki był cel ich powstania- aby obejść przepisy. Wtedy nic więcej nie trzeba i producenci mogą oszczędzić na dodatkowym osprzęcie który jest drogi. Wniosek o niezgodnośći z prawem z powodu braku spryskiwaczy jest błędny
    Ojej, masz oczywiście rację. Zupełnie zapomniałem o tych słabszych!

    W każdym razie w przypadku Julki z ksenonami bez spryskiwacza - jest to jakaś rzeżba. Albo ktoś dołożył ksenony, ale zabrał spryskiwacze.

  10. #240
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotriix Zobacz post
    Ale dopiero w lutym 2016 ma się pojawić w polskich salonach
    Diesla malo uzywam juz 1,5r idzie a dopiero niecale 30k zrobione...wiec prawdopodobnie bede musial sie rozstac z benzynka...tylko ile razy o tym mysle i jade nia, slysze ten dzwiek...no lezka sie w oku kreci ... wiec musze sie bardzo bardzo zastanowic co zrobic z moja pierwsza miloscia haha bo Giulia bardzo mi sie podoba!
    2010 Giulietta 1.4 TB progression + dodatki + SAVALI tuning 144KM / 257Nm

    2014 Giulietta 2.0 JTDM 175KM TCT Exlusive + (sportiva QV, premium, pakiet wlokna weglowego, dodatkowe spoilery)

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory