Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2941
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Trzeba uważać w 1.4TB na aktywator Multiair poczytaj na forum.Realny przedział to 38k 40k

  2. #2942
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobronek Zobacz post
    Witam,
    Jestem nowy na grupie. Noszę się z zamiarem kupna Giulietty w benzynie, 2010-2013, 170KM, budżet: około 30tyś.
    Ponoć dobrze zapytać na forum .
    Znalazłem coś takiego: allegro.pl/ogloszenie/alfa-romeo-giulietta-extra-wydanie-7877435004 VIN: ZAR94000007045254
    Proszę o sprawdzenie.
    Z tego, co udało mi się zauważyć to ogłoszenie wisi od stycznia i w innych serwisie wystawili za znacznie wyższą cenę: as-auto.sprzedajemy.pl/giulietta-1-4-b-170km-okazja-wilkanowo-2-6bea9f-nr56282670 albo na tej allegrowej ofercie już mocno zjechali z ceny...
    Taka okazja i nikt nie chce kupić od roku

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał niuniek72 Zobacz post
    Witam. Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy we włoskim dowodzie rejestracyjnym na naklejce z ostatniego przeglądu jest wpisany aktualny stan licznika, czy następny termin przeglądu? Na tą chwilę nie mam screena dowodu. Auto do potencjalnego zakupu.
    Zapraszam w sprawie ustalenia przebiegu z włoskiego przeglądu
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  3. #2943
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    obecnie Toyota Avensis ;)
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Taka okazja i nikt nie chce kupić od roku
    UUU to nie wiedziałem, że tak długo wisi, dopiero co rozpocząłem poszukiwania swojej Julii.

    A tak trochę z innego przedziału cenowo/wiekowego, co powiecie o tym:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4tb-start-stop-tempomat-ID6BGcDr.html#46da45ade7
    VIN: ZAR94000007316511

  4. #2944
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobronek Zobacz post
    UUU to nie wiedziałem, że tak długo wisi, dopiero co rozpocząłem poszukiwania swojej Julii.

    A tak trochę z innego przedziału cenowo/wiekowego, co powiecie o tym:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4tb-start-stop-tempomat-ID6BGcDr.html#46da45ade7
    VIN: ZAR94000007316511
    Były już zapytania na forum o nią i na początek szkody do weryfikacji.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  5. #2945
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam, już długi czas poluje na Julkę. Znalazłem sztukę wydawać by się mogło idealną, od drugiego właściciela i co najważniejsze krajową. Silnik to 1.6 JTDM. Przed zakupem odwiedziłem ASO, gdzie dokonano kompleksowego sprawdzania pojazdu. Przegląd wykrył zatkany DPF (ilość sadzy 83%), wtryski do regeneracji, wyciek paliwa z silnika (mechanik twierdził że to z pompy, był bardzo niewielki, sam tego nie zauważyłem); oraz wyciek oleju ze skrzyni biegów. Po za tym auto igła, wielowahacz w bardzo dobrym stanie. Czy są to częste usterki w tym samochodzie? Ile orientacyjnie będą kosztowały ? Jest to dla mnie podstawą negocjacji ceny. Bardzo dziękuje za rzeczową odpowiedź.

  6. #2946
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał maks123 Zobacz post
    Witam, już długi czas poluje na Julkę. Znalazłem sztukę wydawać by się mogło idealną, od drugiego właściciela i co najważniejsze krajową. Silnik to 1.6 JTDM. Przed zakupem odwiedziłem ASO, gdzie dokonano kompleksowego sprawdzania pojazdu. Przegląd wykrył zatkany DPF (ilość sadzy 83%), wtryski do regeneracji, wyciek paliwa z silnika (mechanik twierdził że to z pompy, był bardzo niewielki, sam tego nie zauważyłem); oraz wyciek oleju ze skrzyni biegów. Po za tym auto igła, wielowahacz w bardzo dobrym stanie. Czy są to częste usterki w tym samochodzie? Ile orientacyjnie będą kosztowały ? Jest to dla mnie podstawą negocjacji ceny. Bardzo dziękuje za rzeczową odpowiedź.
    Co niby chcesz negocjować? Skrzynia sie poci standard filtr DPF zatkany standard jak ktoś kupuje diesla robi krótkie odcinki to potem jest zapchane jak kupujesz dla siebie i bedziesz robił 5k 10k rocznie to licz się z tym ze bedzie non stop przytkany.Pewnie wtryski podobnie za krótkie odcinki.Zależy do czego potrzebujesz auto.

  7. #2947
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    brak
    Postów
    14

    Domyślnie

    Ja mam pewne watpliwosci czy lista wad kwalifikuje to auto do nazwania "igla" w jakimkolwiek znaczeniu. Sprobuj oszacowac sobie koszt tych napraw i to czy masz dobrego mechanika, zeby ci to zrobil rzetelnie. Pomysl tez ile takie naprawy beda trwaly i ile czasu bedziesz musial zainwestowac w doprowadzenie auta do uzywalnosci.

  8. #2948
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Właśnie pytam aby uzyskać odpowiedź czy takie usterki w Alfie Giulieccie z przebiegiem 120 000 km to norma. Podaż tych samochodów na naszym rynku jest jaka jest, ale nadal się łudzę że znajdę dobrą sztukę za te 30 000 zł. Ta aż do odwiedzin w ASO taka się wydawała. Jednak myślę że sprzedawca to uczciwy człowiek i dogada się co do ceny. Najpoważniej wyglądał mocno wylewający się olej ze skrzyni, bo to paliwo z pompy wtryskowej to mechanik wyczuł tylko po zapachu. Dajcie opinie ile zaproponować. Dzięki za odpowiedź.

  9. #2949
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    VW 1200
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witajcie

    Jestem świeżak na tym forum i też zacząłem polować na AR Julcię i niestety stwierdzam, iż większość ofert dostępnych to zarówno na OLdupaX i Otoszmoto to lipa O Alledrogo nawet nie wspominam
    Dziadostwo ze szkudlandii to horror soft- każda ma przejechane 115-150 tys i pięknie wszystkie wyglądają, a każda tłuczona malowana, picowana i po korekcie licznika ....
    Nawet nasze niby salonowce to praktycznie każdy po większym lub mniejszym baranku
    Wrzucasz VIN na autobaza/pl i już nawet bez opłaty za sprawdzenie to widać cosik nie hallo i nawet za większe siano też podejrzane albo nagle "ucięło" dwa lata z historii. Jaka ogólna patologia występuje na rynku używanych samochodów.
    I dostać coś pewnego nawet za 45 k to lipa
    Chyba, że się mylę to proszę mnie uświadomić ale pokażcie pewniaka ale nie z wypsza rocznika 2018

    Z pozdrowieniami 4-All

  10. #2950
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrblack Zobacz post
    Witajcie

    Jestem świeżak na tym forum i też zacząłem polować na AR Julcię i niestety stwierdzam, iż większość ofert dostępnych to zarówno na OLdupaX i Otoszmoto to lipa O Alledrogo nawet nie wspominam
    Dziadostwo ze szkudlandii to horror soft- każda ma przejechane 115-150 tys i pięknie wszystkie wyglądają, a każda tłuczona malowana, picowana i po korekcie licznika ....
    Nawet nasze niby salonowce to praktycznie każdy po większym lub mniejszym baranku
    Wrzucasz VIN na autobaza/pl i już nawet bez opłaty za sprawdzenie to widać cosik nie hallo i nawet za większe siano też podejrzane albo nagle "ucięło" dwa lata z historii. Jaka ogólna patologia występuje na rynku używanych samochodów.
    I dostać coś pewnego nawet za 45 k to lipa
    Chyba, że się mylę to proszę mnie uświadomić ale pokażcie pewniaka ale nie z wypsza rocznika 2018

    Z pozdrowieniami 4-All
    Wszystko zależy czego szukasz

    - - - Updated - - -

    Sprzedawca chce 30k?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał maks123 Zobacz post
    Właśnie pytam aby uzyskać odpowiedź czy takie usterki w Alfie Giulieccie z przebiegiem 120 000 km to norma. Podaż tych samochodów na naszym rynku jest jaka jest, ale nadal się łudzę że znajdę dobrą sztukę za te 30 000 zł. Ta aż do odwiedzin w ASO taka się wydawała. Jednak myślę że sprzedawca to uczciwy człowiek i dogada się co do ceny. Najpoważniej wyglądał mocno wylewający się olej ze skrzyni, bo to paliwo z pompy wtryskowej to mechanik wyczuł tylko po zapachu. Dajcie opinie ile zaproponować. Dzięki za odpowiedź.
    30k chce sprzedawca?

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory