Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 398

Temat: Julka z 2016... kilka pytań przed zakupem

  1. #71
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Vieworld
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    CLK C209
    Postów
    114

    Domyślnie

    Odnosnie boczku to widzialem ze w przeszlosci byla opcja za doplata do foteli skorzanych i wtedy boczek tez byl z lepszych materialow - moze dalej tak jest?

    Lakier mnie nie boli. Zarysowania pochlonie w jakims stopniu powloka

    Napis z tylu jest dla mnie cudem z nieba. Nie wiedzialem jak ją obkleic na klapie bo napis po srodku mi przeszkadzal . Teraz mam ten problem z glowy ale sam napis mogl pozostac napisany czcionką ktora byl. Trudno. Z czasem go WYMIENIE i problemu nie ma

    Nowe logo jest przecudne. Uwielbiam takie detale a to, nowe, podbilo mi endorfinę.

    Hamulec reczny czy galka zmiany biegow dla mnie troche odpada. Bede chcial zrobic maly modding tego pozniej jednakze klinatyzacja jest przepiekna.

    Wisienka na torcie to podswietlenie. Bradzo lubie biale i takie chcialem przerobic a tu problem z glowy. Brakuje mi tylko mozliwosci zmiany koloru dachu ale nie mozna miec wszystkiego.

    A nawi? Juz nie kosztuje 6tysi, faktycznie dobry pomysl jest ją wziac.

    Myslalen dlugo by obkleic ją czarnym matem ale wczoraj widzialem w londynie merca tak obklejonego i... no ladne to tylko e niektorych miejscach folia stracila powloke na drzwiach i wyglada to... zle, strasznie zle.

  2. #72
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    3CITY
    Auto
    GIULIETTA
    Postów
    88

    Domyślnie

    W VELOCE lub pakiecie VELOCE boczek masz "ala karbon"(taki jak w wersji SPRINT) tylko wowczas jest on caly twardy. Pokretla klimy sa OK tylko plastik tandetny -zobacz JEEP RENEGADE w wyzszych wersjach. Jak robiles tabelke z cenami to porobiles bledy poniewaz to nie jest konfigurator i niektore opcje sie wykluczaja (z tego co pamietam to jest jakis myk z tymi pakietami i nie kupisz samego pakietu LUX ) , podobnie jest z regulacja ledzwiowa ona jest w standardzie w VELOCE i wowczas nie dokupisz podlokietnika .
    Ostatnio edytowane przez arecki240 ; 22-05-2016 o 16:04

  3. #73
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arch_i
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 TCT, Distinctive + pakiety
    Postów
    84

    Domyślnie

    No właśnie, boczek nawet gdy jest w wersji Ala karbon czy Ala skóra nadal jest tandetnie wykonany. Mnie najbardziej denerwują te plastikowe uchwyty. Juz Mito mam wrażenie ma lepiej je wykonane.

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

  4. #74
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    w każdej wersji ten element boczka tuż przy szybie jest identycznie meeeeega tandetny

  5. #75
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał arecki240 Zobacz post
    Dziadowski jest caly boczek drzwi, i najgorsze jest to ze bez wzgledu na wersje jest on taki sam czy zaplacisz 70tys. czy 140tys.
    Mógłby być lepszy - co nie znaczy, że jest dziadowski. Wygląda mniej ładnie niż w 147 np., ale jest dużo praktyczniejszy w czyszczeniu - a dół drzwi się zawsze obkopie, obojętnie jak by się człowiek nie starał przy wychodzeniu...

    Cytat Napisał arecki240 Zobacz post
    Podobnie jest z przyciskami na kierownicy - nie z tej epoki ,oraz pokretla od klimy
    Co jest nie tak z przyciskami przy kierownicy? Poza ich dość wątpliwą użytecznością wynikającą częściowo z głupiego projektu Uconnect, są moim zdaniem OK. A pokrętła od klimatyzacji rewelacyjne.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #76
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    3CITY
    Auto
    GIULIETTA
    Postów
    88

    Domyślnie

    Ok napisze po raz ostatni porownaj boczki z innymi teraznieszymi kompaktami a dowiesz sie o co mi chodzi -chodzi mi o jakosc.
    Przyciski na kierownicy strasza swoja wielkoscia u konkurencji jest o niebo lepiej.
    Pokretla od klimy sa OK tylko znowu klania sie jakosc -zobacz w jeppie. Pokreta w julce sprawiaja wrazenie ze zostaly kupione w sklepi "wszystko po 5 zl."

    Na tym zakonczyl bym dyskusje o boczkach i innych pokretlach. Chcialem zwrocic uwage na to ze w julieccie jakosc przechodzi z jednej skrajnosci w druga.
    Fotele, zegary - przepiekne.............boczki,pokretla klimy.oraz wskaznik zapiecia pasow to juz inna bajka -jak dla mnie oczywiscie.

  7. #77
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał arecki240 Zobacz post
    Ok napisze po raz ostatni porownaj boczki z innymi teraznieszymi kompaktami a dowiesz sie o co mi chodzi -chodzi mi o jakosc.
    Siedziałem w Volvo V40, nad którego wnętrzem rozpływają się wszyscy recenzenci i jest trochę lepiej. Na pewno nie tak, żebym musiał się wstydzić za to, co jest w Giulietcie.

    Wielkość przycisków to już chyba sprawa indywidualna - mnie nie przeszkadzają. Pokrętła mają metalowy pierścień i chodzą z przyjemnie wyczuwalnym oporem - nie wiem, czego się tu jeszcze spodziewać.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #78
    8002
    Gość

    Domyślnie

    moje spostrzeżenia w odniesieniu do wnętrza, od czasu do czasu jeżdżę umyć żonie auto i nie zauważyłem by przyciski przy kierownicy były jakieś tandetne i za duże [są o niebo lepsze niż w 147]
    boczki drzwi - moim zdaniem jest OK dupy nie urywa, ale też nie "krzaczy"
    pokrętła nawiewu i klimatyzacji - uważam, że są bardzo OK, a przede wszystkim proste w obsłudze [jeździłem w czasie majówki 2016 przez kilka dni oplem cascada - ilość przycisków do sterowania radiem, nawiewem, przyciski w kierownicy, tempomat - można by obdzielić nimi ze 2-3 inne auta masakra - nie mówiąc już o ich obsłudze

    moim skromnym zdaniem największa krzywda jaką zrobiono julce to lifting deski.... kto to wymyślił?

    t.

    - -

  9. #79
    Lemolub
    Gość

    Domyślnie

    Jak tak czytam niektóre uwagi dotyczące Giulietty to się zastanawiam czy aby na pewno jestem na forum Alfa Romeo - coraz mniej ludzi rozumie ideę cuoresportivo :-(

  10. #80
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    Cytat Napisał 8002 Zobacz post
    moim skromnym zdaniem największa krzywda jaką zrobiono julce to lifting deski.... kto to wymyślił?
    zgadzam się z Tobą w 100% z powodu telewizora na desce totalnie niepasującego stylem oraz rezygnacji z fajnych przełączników typu "samolotowego" deska straciła bardzo dużo po lifcie.

    A co jakości moim zdaniem - boczki szału nie robią to fakt, pokrętła klimy to moim zdaniem bajka pod względem stylistyki, funkcjonalności, jakość ok, bo w sumie co tu można wymyślić?, jakoś w Jeepie nie zwróciłem uwagi czy jest lepiej. A swoją drogą ciekawe czy panel z Jeepa Renegade pasowałby do Giulietty

    Ale z drugiej strony boczki są bardzo trwałem nie rysują się, nie trzeszczą, zresztą w Julce we wnętrzu jest poza plastikiem aluminium, a u konkurencji jest poprostu morze twardego plastiku - czy to Civic, czy to Mazda3, nie mówiąc o Focusie czy Astrze IV

    Inna sprawa, że każdy ze znajomych jeżdżących innymi autami, wsiada do Julki i robi wow i każdy mówi, że jest to najładniejszy projekt deski w aucie kompaktowym

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  2. [147] kilka pytań przed zakupem.
    Utworzone przez Drifter w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 07:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory