Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Powstanie MiTo Spider?

  1. #31
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Ehh nie ma to jak się czepiać na siłę.. na każdym zdjęciu i ujęciu auto wygląda inaczej, raz lepiej raz gorzej, na razie to tylko rendery i zamiast się czepiać jak rzep ... to lepiej liczyć na to że styliści za finalne autko zgraną jak najwięcej nagród

  2. #32
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Wolałbym żeby "Alfa" całą tą energię,czas i pieniądze które być może są marnowane nad tym projektem przeniosła na Milano lub następczynię 166. Alfa ma już kabriolet w ofercie zresztą piękny więc fajnie jakby sobie to odpuścili

  3. #33
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Nie każdego na Spidera z Brery stać... mniejsze auto może to w pewien sposób uzupełnić

  4. #34
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    wydaje mi się że Alfa nie zabiegała nigdy o to żeby każdego było stać na nią. na nowe modele Alfy też nie każdego stać ale to nie znaczy że muszą zacząć robić jakieś łatwo dostępne modele. Właśnie to odróżnia Alfę od samochodu dla ludu że jest dla pasjonatów a nie masowego odbiorcy, ale fiat próbuje to zabić

  5. #35
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Nadal jest o wiele droższa od Fiata ale według Ciebie, z tego co piszesz powinna być jeszcze droższa niż jest więc sam byś nią nie mógł jeździć a Fiat by tylko dopłacał i sztucznie podtrzymywał tą "ekskluzywną markę dla wybranych" . Tego właśnie chcesz?

  6. #36
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Poszukałem trochę zdjęć na necie i choć nie wiem jak będzie wyglądać wersja finałowa i ostateczna bo możliwe że trochę mogą zmienić ale tylko sobie potwierdziłem że podoba mi się to autko.

  7. #37
    cin_ek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel156SW Zobacz post
    Nadal jest o wiele droższa od Fiata ale według Ciebie, z tego co piszesz powinna być jeszcze droższa niż jest więc sam byś nią nie mógł jeździć a Fiat by tylko dopłacał i sztucznie podtrzymywał tą "ekskluzywną markę dla wybranych" . Tego właśnie chcesz?
    chce żeby Alfa była Alfą z dawnych lat i nie szła w komercję. Szkoda gdyby 100 lecie marki uczczono takim autkiem. Ceny są teraz na dobrym poziomie, ale chodzi mi o to że zaczynają szukać luk gdzie by tu można było sprzedać jeszcze Alfę. Niedługo może zaproponują vana, bo suv'a już znamy. Może to moje jakieś głupie wyobrażenie, ale widzę jakoś w tym autku młode rozwydrzone dzieciaki z bogatych domów rozbijające i lansujące się w czasie wakacji, a to nie ma chyba za dużo wspólnego z Alfą i całą dotychczasową atmosferą wokół marki

Podobne wątki

  1. [Mito] AR Mito 1.6 JTDm-2 120KM 2008 rok 110kkm małopolskie Siepraw
    Utworzone przez mca w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 12:46
  2. Alfa Romeo Mito Spider
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 03:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory