Strona 187 z 204 PierwszyPierwszy ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,870 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #1861
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkdancerr Zobacz post
    Może ktoś powiedzieć jak się spisuje Uconnect 6.5"? Chodzi mi o kwiestię streamowania muzyki z np. Spotify. To samo dotyczy szklanego dachu. Warto?
    Mam wersję Uconnect 5', Spotify'a nie używam, natomiast Tidal w wersji hi-fi streamuje się bez problemu np. z Ipada

  2. #1862
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    Mam wersję Uconnect 5', Spotify'a nie używam, natomiast Tidal w wersji hi-fi streamuje się bez problemu np. z Ipada
    Rozumiem, że masz sparowane Ipada przez bluetooth z radiem i muzykę puszczasz i sterujesz poprzez Ipada, tak?

  3. #1863
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkdancerr Zobacz post
    Rozumiem, że masz sparowane Ipada przez bluetooth z radiem i muzykę puszczasz i sterujesz poprzez Ipada, tak?
    Dokładnie tak. Aczkolwiek to samo można osiągnąć podłączając urządzenie do gniazda usb.

  4. #1864
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkdancerr Zobacz post
    Byłem dzisiaj w salonie zrobić wycenę Giulietty Veloce. Jest jeden problem tylko, nie można wybrać audio Bose razem z tym nowym radiem Alpine. Czyli albo Android Auto i kamera cofania, albo Bose i stary Uconnect 6.5".

    Może ktoś powiedzieć jak się spisuje Uconnect 6.5"? Chodzi mi o kwiestię streamowania muzyki z np. Spotify. To samo dotyczy szklanego dachu. Warto?
    mogę opisać uconnect 5, bo gdy kupowałem w grudniu 2016 mapa do navi była nadal z początku 2014 i nikt mi nie potrafił powiedzieć, czy wyjdzie nowsza więc 6,5 było bez sennsu za 4 czy 5k..
    spotify ogólnie działa bez problemu (na iphone se, nokii 730 i jakimś sony) ale jest parę werwiających rzeczy, które mogą się pojawić: 1) jeśli oglądałeś jakikolwiek film w telefonie, muza nie odpali się, dopóki nie wejdziesz do spotify ręcznie w telefonie i nie naciśniesz play (ale to raczej problem telefonu- konkretnie iphone'a, bo pozostałe były używane okazjonalnie). 2)w zimie gdy telefon masz w kieszeni marynarki pod grubym płaszczem albo w lewej kieszeni spodni (też pod płaszczem) potrafi przerwać na sekundę- dwie- gubi sygnał bt. (też obstawiam problem iphone'a, nokia nie przerywała). 3)po wyłączeniu silnika w trakcie streamingu bt, po ponownym odpaleniu włączy się radio (i wg dwóch różnych serwisów nie można tego zmienić) i to dosyć głośno, bo bt zwykle wymaga zwiększenia głośności, przynajmniej u mnie. 4) do tego aktywacja bt trwa różnie długo- od kilku sekund do 2-3 minut, a kolejne kilkanascie sekund -5 minut trwa aktywowanie streamingu. jeśli ktoś nie lubi radia to tylko cd lub pendrive (w przypadku 6,5 tylko pendrive). gdyby dało się jakoś sensownie opcje komputera pokładowego przenieść, już dawno wymieniłbym to badziewie na coś w stylu alpine. ale ma ładne logo alfy w tle

    Cytat Napisał darkdancerr Zobacz post
    Rozumiem, że masz sparowane Ipada przez bluetooth z radiem i muzykę puszczasz i sterujesz poprzez Ipada, tak?
    a tego nie rozumiem. muzyką na spotify normalnie steruje się z kierownicy, chyba, ze co chwilę zmieniasz playlisty albo wyszukujesz nowy utwór. jak masz przygotowaną playlistę zmieniasz utwory przód/tył normalnie jak w każdym zestawie słuchawkowym. i wyświetla sie, co odtwarzasz na wyświetlaczu. ciekawostka: jak podłączysz przez kabel, to jeszcze zdjęcie albumu wyświetli (i wystartuje od razu oczywiście)

    dach- tu masz cały temat o dachu, dla mnie bez dachu nie ma fajnego samochodu
    http://www.forum.alfaholicy.org/mito..._czy_nie_.html

    kamera cofania by się przydała, chyba, że nie parkujesz zupełnie 'na styk', gdzie każdy centymetr się liczy, wtedy można na czuja, do tyłu mało widać, a auto trochę rozszerza się do tyłu

    od siebie dodam, że na bose nie słyszę różnicy między cdaudio a streamingiem (zaznaczona wysoka jakość z pobraniem na telefon) na tym samym utworze. nie wiem tylko, czy źle to świadczy o audio, czy o moim słuchu

    a tak na marginesie ( i lekko nie na temat ) wie ktoś, czy można zmienić starego uconnecta na to alpine w serwisie? (mi powiedzieli w jednym, że nie wiedzą, bo jeszcze nie widzieli, a w drugim, że nie , ale jak się dopytałem, to też jeszcze nie widzieli natomiast sprzedawca, że prawie na pewno tak, bo to do nich osobno przychodzi i sami to mają wymieniać - o czym oczywiście serwis nic nie wiedział)
    Ostatnio edytowane przez loonyjoe ; 12-02-2018 o 22:56

  5. #1865
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Doradca mi mówił, że oni właśnie sami w serwisie zmieniają fabrycznego Uconnect na Alpine. Dzisiaj jadę jeszcze do innego salonu porozmawiać to podpytam o to połączenie Bose + Alpine, czy faktycznie nie można tego razem brać.

  6. #1866
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    23

    Domyślnie

    Odnoście do szklanego dachu - z tyłu zostaje mało miejsca nad głową. Ja mam 185cm i siadając z tyłu dotykam czubkiem głowy do podsufitki. Trzeba to wziąć pod uwagę, jeżeli z tyłu będą jeździć dorosłe osoby. Ja głównie jeżdżę sam, więc szklany dach u mnie to był pewniak.

  7. #1867
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Golf GTI '18/Giulietta 1.4 170 '11
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał riwo Zobacz post
    Odnoście do szklanego dachu - z tyłu zostaje mało miejsca nad głową. Ja mam 185cm i siadając z tyłu dotykam czubkiem głowy do podsufitki. Trzeba to wziąć pod uwagę, jeżeli z tyłu będą jeździć dorosłe osoby. Ja głównie jeżdżę sam, więc szklany dach u mnie to był pewniak.
    A z przodu jak z miejscem gdy jest szklany dach? Mam 190cm wzrostu i siedząc w wersji bez szklanego dachu z przodu mieściłem się normalnie, a z tyłu dotykałem już włosami podsufitki. Chociaż akurat o miejsce z tyłu się nie przejmuję, bo tam rzadko kto będzie jeździł, a zresztą teraz w GT z tyłu mam jeszcze mniej miejsca

  8. #1868
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    23

    Domyślnie

    Z przodu jest nieźle. Co prawda nie mam super poprawnej pozycji za kierownicą, bo jeżdżę na maksymalnie opuszczonym w dół siedzeniu i tak trochę na leżąco, ale mam wystarczająco dużo miejsca nad głową żeby się podrapać.
    Okulary przeciwsłoneczne też się mieszczą na głowie.
    Zakładam, że te +5cm wzrostu masz głównie w nogach, więc raczej nie powinieneś odczuwać dyskomfortu.

  9. #1869
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkdancerr Zobacz post
    Doradca mi mówił, że oni właśnie sami w serwisie zmieniają fabrycznego Uconnect na Alpine. Dzisiaj jadę jeszcze do innego salonu porozmawiać to podpytam o to połączenie Bose + Alpine, czy faktycznie nie można tego razem brać.
    Ciekawe ile kosztuje taka Alpina i jakich przeróbek wymaga. Jakie tam jest wtedy wejście poza USB?
    Giulietta 1.4 MA / AR 147 JTDM 16V

  10. #1870
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Bydgoszczu
    Auto
    407 sw
    Postów
    7

    Domyślnie

    To Alpina ilx-702d, nie mogę dodać linki.

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory