Strona 41 z 122 PierwszyPierwszy ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1215

Temat: Felgi do Giulietty

  1. #401
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bakol
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta 1.4 T-Jet
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał teon Zobacz post
    Szczerze bedzie to wyglądać fatalnie. Bialy na białym, jeszcze jak odcień felgi sie bedzie różnił od lakieru, juz nie mowie o brudzie, plus ksztal/wzór takiej felgi, dobrze wygladaja minimum w 18" a najlepiej przy 19". Twoje 17 optycznie beda wyglądać na 16 albo i gorzej. No ale kazdy ma swój gust zabronić ci nie zabronie, tym bardziej jesli jestes świadomy podjętej decyzji. Widziałem qv w białym kolorze z białymi felgami 17 momo Thunder i kiepsko sie prezentowała a tu jescze ten rant. No nic, nie chce Ci psuć planow ale tak szczerze wyrazić opinie, nie odbieraj tego personalnie zrób jak uwazasz szat nie bede rozdzierac najwazniejsze abyś byl zadowolony.

    - - - Updated - - -
    Tu fotki, ktore znalazłem w necie.Anzio Vision tu felga optycznie moze wyglądać na wiecej niz 17 " wlasnie przez kształt, nie jest zabudowana/masywna a ramiona sięgają aż do krawędzi nie ma widocznego szerszego rantu.

    Załącznik 70272
    Załącznik 70282
    Załącznik 70295
    Pozwolę sobie trochę odswieżyć temat felg ANZIO VISION 17". Na zdjęciu prezentuje się elegancko, pytanie czy miał ktoś osobiście styczność z tymi felgami w rozmiarze 17". Wg producenta do giulietty pasują tylko 8x18", o 17" nie ma mowy....

    Zastanawiam się czy zamontowanie 7,5x17" nie będzie problemem ? Być może trzeba coś modzić, ktoś coś wie ?

  2. #402
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał bakol Zobacz post
    Pozwolę sobie trochę odswieżyć temat felg ANZIO VISION 17". Na zdjęciu prezentuje się elegancko, pytanie czy miał ktoś osobiście styczność z tymi felgami w rozmiarze 17". Wg producenta do giulietty pasują tylko 8x18", o 17" nie ma mowy....

    Zastanawiam się czy zamontowanie 7,5x17" nie będzie problemem ? Być może trzeba coś modzić, ktoś coś wie ?
    na zdjęciach które cytowałeś są 17", doskonale widać.

    Producent boi się że mogą niepasować na zaciski BREMBO, dlatego ich nie wyszczególnia jako opcja. Te felgi jak praktycznie większośc tanich felg nie mają certyfikatu "Brembo friendly".
    Jeśli masz zwykły zacisk będą pasować, jak Brembo, to dystans 6-8mm będzię konieczny.

  3. #403
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Respie
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Giulietta 1.4 120KM Progression
    Postów
    8

    Domyślnie

    Intensywnie szukam takich felg jak w załączniku, 18". Widzę, że wiele z Was ma je w swoich pięknościach, gdzie je kupiliście?
    Od kilku dobrych dni przeczesuję internet i znalazłam je dopiero w Anglii lub we Włoszech, nowe za zbrodniarską cenę ajuto!
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8c rims.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	94.7 KB
ID:	208047  

  4. #404
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Respie Zobacz post
    Intensywnie szukam takich felg jak w załączniku, 18". Widzę, że wiele z Was ma je w swoich pięknościach, gdzie je kupiliście?
    Od kilku dobrych dni przeczesuję internet i znalazłam je dopiero w Anglii lub we Włoszech, nowe za zbrodniarską cenę ajuto!
    Nie tylko ty szukasz, dlatego ich nie ma używanych na allegro

    Jak sie pojawią na allegro w normalnych pieniądzach to tego samego dnia kupi je jeden z forumowiczów na handel i wystawi za jakieś 2600-2800 na sprzedaż,
    a jak chcesz na juz to jest na allegro caly czas jeden komplet za jedyne 4200 bodajże ;D

    Generalnie te felgi ciężko kupić i żal sprzedać nie którym, także trzeba czekać - chociaż wg mnie szalu nie ma, tyle ze wiadomo od razu z kazdej stronu ze to Alfa

  5. #405
    8002
    Gość

    Domyślnie

    bardzo dobry wybór! bądź cierpliwy i szukaj używek na allegro lub .... maszeruj do ASO spełnić swoje marzenie


    pozdr.,

    t.

  6. #406
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Respie
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Giulietta 1.4 120KM Progression
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    Nie tylko ty szukasz, dlatego ich nie ma używanych na allegro

    Jak sie pojawią na allegro w normalnych pieniądzach to tego samego dnia kupi je jeden z forumowiczów na handel i wystawi za jakieś 2600-2800 na sprzedaż,
    a jak chcesz na juz to jest na allegro caly czas jeden komplet za jedyne 4200 bodajże ;D

    Generalnie te felgi ciężko kupić i żal sprzedać nie którym, także trzeba czekać - chociaż wg mnie szalu nie ma, tyle ze wiadomo od razu z kazdej stronu ze to Alfa
    No ciężko kupić jak cholera, w każdym razie w dobrym stanie za 2600 to bym brała bez zastanowienia. A czy szału nie ma? Wszystko to kwestia gustu, mnie się one śnią po nocach


    Cytat Napisał 8002 Zobacz post
    bardzo dobry wybór! bądź cierpliwy i szukaj używek na allegro lub .... maszeruj do ASO spełnić swoje marzenie
    W ASO chyba boję się zapytać Będę polować, a nuż się coś pojawi

  7. #407
    8002
    Gość

    Domyślnie

    bądź cierpliwa to naj naj felgi żadne inne tak dobrze na "Julce" nie wyglądają...no może poza felgami w aucie Żony

  8. #408
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał Respie Zobacz post
    No ciężko kupić jak cholera, w każdym razie w dobrym stanie za 2600 to bym brała bez zastanowienia
    Za 2600 to każdy by brał. Bywały kiedyś na allegro, po niecałe 4k, ale odnawiane i ciężko było więcej fotek uzyskać. Więc sobie darowałem temat.

    Cytat Napisał Respie Zobacz post
    W ASO chyba boję się zapytać Będę polować, a nuż się coś pojawi
    Ok 5/5.5k jeżeli mnie pamięć nie myli. Drogo dość. Dlatego zostałem przy 18" turbinach a na zimę dokupiłem szprychowe 18" z akcesoriów za niecałe 3k. Te szprychowe strasznie mi się podobają. Chodzi mi znowu po głowie by turbiny wymienić na "telefony", ale to dopiero w zimę. Ale jak nie znajdę rozsądnych "telefonów" to pomaluję turbinki na czarny mat tak jak były w Giulietcie oficjalnie dostępne kiedyś jako opcja.

  9. #409
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Imć Zobacz post
    Za 2600 to każdy by brał. Bywały kiedyś na allegro, po niecałe 4k, ale odnawiane i ciężko było więcej fotek uzyskać. Więc sobie darowałem temat.
    no nie do końca każdy, bo w tej cenie są już ori 19" TI, a za 3000 to już chętnych nie ma, tak tylko każdy gada.

  10. #410
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Zgadzam się, to są najlepsze fele do Julki . Nie zamieniłbym ich na żadne inne, jedynie można coś kombinować na zimę - na razie mam czarne turbiny.
    Jako, że moje telefony wymagają renowacji (będzie zrobiona zimą), to z ciekawości podpytałem w ASO o cenę nowych - 1700 zł... SZTUKA .

Podobne wątki

  1. [159] Felgi z Giulietty do 159
    Utworzone przez Ayyo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-06-2021, 15:16
  2. [Giulietta] Felgi 16-tki do giulietty
    Utworzone przez wolnemiasto w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 19:20
  3. Urodziny Giulietty
    Utworzone przez kozi_Lukasz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2014, 12:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory