Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
    Sylwia
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał bobryt
    aluski na czarno zrób
    Prosze tylko nie to ! Czarne fele ! FUJ
    Nie wiem czy czytales juz ten post http://www.forum.alfaholicy.org/topics3/2553.htm
    Tam sa dwie fotki mojej czerwonej alfy 146, ktora posiadalam kiedys i musze Ci powiedziec, ze podobnie jak Ty wsadzilam do niej xenony.To bylo moje pierwsze auto z xenonami i swiecily bez porownania do zwyklych swieczek W mojej 156 rowniez mam xenony i dodam, ze wogole niekupilabym auta bez xenonow.

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

przerabiajac reflektory straciles nie tylko homologacje na te reflektory ale rowniez na pojazd w ktorych one sa zamontowane.to tak w kwesti formalnej .piszac te BZDURY ze starales sie itd klaniaja ci sie najprostsze podstawy z fizyki na poziomie szkoly podstawowej/przespales albo nie zrozumiales pani nauczycielki/ napisales ze poprawiles sobie widocznosc!! w to akurat nie watpie tylko ciekawi mnie czy uwzgledniles ,ze oproc ciebie na drodze sa inni kierowcy !!czy taki drobny szczegol nie jest warty twojej uwagi.przeciez ty widzisz dobrze prawda.szczeniackie tlumaczenie na zwykle piractwo baa nawet powiem wiecej chuliganstwo drogowe. wiec porownywanie cie do dresow jest jak najbardziej zasadne. aha w razie stluczki jezeli ktokolwiek stwierdzi ze masz to przerabiane stracisz prawo do odszkodowania nawet nie bedac winnym stluczki.piekny bedzie ten dzien kiedy gliniarze zamiast lapac na radar zaczna sprawdzac swiatla i reflektory oj piekny!!!

Arek 146
    Gość

Domyślnie

Człowieku, zjedź ze mnie, równie dobrze ty także zagrażasz innym uczestnikom przekraczając prędkośc i w ten sposób łamiąc prawo. Wątpie żebyś V6 jeździł przepisowo, Jak Ci się nie podoba mój pomysł to się najlepiej niewypowiadaj, a tym bardziej mnie nie oceniaj jak mnie nawet nie znasz, równie dobrze ja mogę Ciebie nazwac baranem, burakiem, dresiarzem bo masz gówniany spoiler lub coś podobnego. Sam nie jesteś ideałem więc się odwal. Jak już wcześniej napisałem o ksenonach wcale się nimi nie chwale tylko o nich wspomniałem że je założyłem, a jak ja będe miał wypadek to mój problem. Jednym się nie podoba że ktoś ma spoiler, ciemne szyby itp. Nie woże się jakbym miał niewiadomo co za auto, i nie chce żebyś mnie nazywał dresiarzem.

Arek 146
    Gość

Domyślnie

Dziwi mnie także, że nie dowaliłeś się do Łukasza K. z Krakowa skoro też ma ksenony. Ja osobiście uważam że jego 155 jest chyba najładniejsza w Polsce jaką widziałem, ale fakt faktem ma tak samo nieoryginalne ksenony jak ja. Ciekawe dlaczego na jego temat nic krytycznwgo nie napisałeś, może dlatego że ma taki sam samochód jak ty.

Mieszka w
    PL
    Auto

Domyślnie

zgadza sie jak bedziesz mial wypadek to twoj problem! a jak ktos bedzie go mial bo go oslepiles to czyj problem ! czy to juz nie zaprzata twojej glowki.? spojler nie zagraza innym uzytkownikom! pomysl nawet bardzo mi sie nie podoba i dopuki poruszasz sie po drogach publicznych to tez moj problem bo przez takich jak ty czesto mam jazde w nocy uciazliwa i zagrazajaca mojemu bezpieczenstwu.zauwaz ze slowem nie powiedzialem na temaT WYGLADU TWOJEGO AUTA ktore zreszta mi sie podoba /oczywiscie po za ta mierna przerobka pseudotuningowa/ co do dresow nie nazywalem cie dresiazem tylko stwierdzilem ze te zachowanie jest godne dresiazy.caly pic tej polemiki jest taki ,ze ty poprostu nie rozumiesz skutkow twojej przerobki i zagrozen jakie stwarzasz poruszajac sie po drogach gdzie sa rownierz inni kierowcy ale coz ciebie to obchodzi przeciez ty jestes najwazniejszy jedyny i niepowtarzalny prawda co mi tam inni niech sie pozabijaja abym ja dobrze widzial. ps lukasz k ma ksenony? a to ciekawe.hm.mam spore zaleglosci jak widze dzieki za info

Mieszka w
    PL
    Auto

Domyślnie

juz wlasnie nadrobilem to przeoczenie

Administrator ds. moderatorów Romeo Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Cytat Napisał piotriix
    juz wlasnie nadrobilem to przeoczenie
    Po co tak się stresujesz i innych taka ostrą krytyką , mozna podyskutować ale odrazu na ura EEEEE

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

AR_33
    Gość

Domyślnie

Piotriix
    Popieram twoje zdanie na temat pirackich przeróbek oświetlenia, ale forma w jakiej się wypowiadasz na ten temat jest lekko mówiąc za ostra (nawet jak na Moderatora)
    Wyluzuj, w ten sposób świata nie naprawisz :wink:

Mieszka w
    PL
    Auto

Domyślnie

mozliwe ,ze troche za ostra a wynika to stad ,ze ja po kazdej wymianie zarowki ustawiam swiatla aby nikogo nie oslepiac w sumie nie jest to duzy koszt 7 zl a czasem mam gratis i jak pojezdzie sobie w nocy a juz mam sporo kilometrow to jestem juz tak zmeczony tym oslepianiem niektorych/ nie dopowiem co mysle w tej chwili /ze szlag mnie trafia i co jest bardzo ciekawe ze wystarczy przekroczyc granice ktoregos z cywilizowanych krajow europejskich to oslepianie prawie zanika czyli ze gdzies tam moga szanowac innych/co prawda nikt by im kwitow na przegladzie nie podbil/ a ze moje oczekiwania poprawnosci sa duzo wieksze wobec alfistow wiec i reakcja ostrzejsza .rozumiem chec kierowcow do poprawy jakosci oswietlenia ale nie takimi metodami tym bardziej ze za taka kase jaka trzeba wywalic na te przerobki mozna kupic nowiotkie reflektory i bardzo dobrej jakosci zarowki gdzie jakosc swiecenia napewno bedzie zadowalajaca a co wazne bezpieczna dla innych.bo przecierz jak zobaczysz taka sciane swiatla przed soba mimo powaznej redukcji predkosci masz mala szanse zobaczyc cos we wlasnych swiatlach skoro widzisz tylko blask wspanialych przerobionych reflektorow .zbliza sie duzymi krokami okres rowerzystow traktorow i furmanek bez oswietlenia i jaka mamy szanse uniknac zdezenia a przeciez wozimy swoje rodziny.milczac aprobujemy postepowanie innych kierowcow policja z tym nie walczy bo jest zajeta nabijaniem kasy za predkosc na przegladach kazdy wie jak jest wiec jak mozemy walczyc .a skala tego zjawiska jest coraz wieksza i uczciwi kierowcy sa skazani na przegrana a jest to moja prywatna opinia jako uzytkownika i usera tego forum zreszta nie po raz pierwszy na ten temat!!!

Administrator ds. moderatorów Romeo Avatar 75andrew155
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V

Domyślnie

Masz całkowitą rację, ale właśnie takim opisem spostrzeżeń trafisz prędzej do świadomości ludzi pewnie raczej nieświadomych konsekfencji swych przeróbek niż nazywaniem tego dresiarstwem , żenadą itp. Ja też myślałem o przeróbce ale po przeczytaniu w/w przestróg tego nie zrobię , dzięki

Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995