Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
    Arek 146
    Gość

Domyślnie Moja Alfa po małych zmianach

Postanowiłem zamieścic kilka fotek mojej alfy po kilku modyfikacjach.
    1. Zmiana kierownicy na skórzaną z modelu po 1999r. Niestety skóra była zniszczona, więc kierownica przeszła ponowne obszycie
    2. Zamontowanie innych głośników
    - przód: głośniki wysokotowe firmy sinuslive, niskotonowe zostawiłem ponieważ dają rade
    - tył: zamontowanie zestawu firmy phonocar titanium (głośnik wysokotonowy + niskotonowy + zwrtonica), ponieważ alfa nie miała miejsca na gwizdki umieściłem je sprytnie w popielniczkach (patrz zdjęcie)
    - wyciszenie wszystkich drzwi matami
    3. Zamontowanie oświetlenia ksenonowego. Widocznośc w nocy jest zdecydoanie lepsza, a linie są takie same jak przy zwykłych żarówkach (po podjechaniu do muru widac wyraźne linie, a nie rozmazane plamy). Niestety było widno i na zdjęciu nie widac wyraźnie efektu, postaram się zrobic zdjęcie wieczorem.

ViP Romeo Avatar Rigidigi
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    145 1.6TS, 166 Q2 2.5 V6

Domyślnie

Cytat Napisał Arek 146
    Zmiana kierownicy na skórzaną z modelu po 1999r. Niestety skóra była zniszczona, więc kierownica przeszła ponowne obszycie
    Przyznam, że kierownica zrobiłą na mnie spore wrażenie. fajnie to zrobiłeś.
    Możesz przybliżyć szczegóły co, gdzie, jak, za ile :?:
    Kiedyś pod ksywką "rigobert".

Arek 146
    Gość

Domyślnie

Robił mi to gościu z Wrocławia, koszt 150zł, zrobił z dnia na dzień, a znalazłem go przez allegro: http://www.allegro.pl/item166665447_...wej_firma.html

csscss
    Gość

Domyślnie

super tanio! w katowicach chcą 350zł za obszycie kierownicy.czerwona nitka wygląda bajerancko.
    Ps. ładne orginalne felgi ostatnio widziałem na allegro do 145/146, chyba za 500zł za komplet.więc okazja nie mała.
    Pasowały by do twojej belli.!

Arek 146
    Gość

Domyślnie

Felgi aluminiowe są tylko na lato, może w sobote będe zakładał, zdjęcia oczywiście się pojawią

Arek 146
    Gość

Domyślnie Alfa 146

Założyłem w końcu felgi aluminiowe do alfy, pomalowałem także zaciski na czerwono, oraz progi w kolor nadwozia. Puki co skończyły mi się pomysły co by tu jeszcze udoskonalic.

ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC

Domyślnie

aluski na czarno zrób
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

2002 Opel Zafira OPC

1999 Volvo V70

Użytkownik Romeo Avatar bimsky
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    opel 9-3 BioP + 75 3.0M

Domyślnie

Chyba przydałoby się ją troche uglebić, bo jakaś taka wysoka się wydaje. Wygląda, jakby stała na palcach, cały czas.

Administrator Romeo Avatar Piotriix
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.

Domyślnie

a moze w sprzedarzy sa zarowki do oswiecania mozgu ? za takie przerobki swiatel powinno sie wybijac reflektory a wlascicieli lac batem pod pregierzem.zachowanie godne bezmyslego kierowcy ktory w d.. innych na drodze ps szczerze to nie masz sie czym chwalic powinienes sie wstydzic .ja marze o dniu kiedy wszystkim tym tuuuuningowcom po przerobkach swiatel pozabieraja dowody i wypisza kwity po 1000 zl

Arek 146
    Gość

Domyślnie

Po pierwsze nie uważam się za tuningowcka. Pisząc o ksenonach wcale nie miałem zamiaru się chwalic, tylko wymieniłem moje modyfikacje. Ksenony założyłem tylko po to żeby poprawic widocznośc, a nie dla szpanu. Możecie wierzyc lub nie ale różnica jest spora w porównianu do zwykłych świateł. Druga sprawa nie sądze żebym raził innych kierowców ponieważ mam spryskiwacze i lampy są zawsze czyste, starałem się je ustawic w miare nisko żeby nie raziły innych kierowców. Duża liczba osób zwykłymi światłami oslepia, ponieważ ma je źle ustawione.
    Większośc pewnie teraz pomysli a co z samopoziomowaniem???. Nie wydaje mi się żeby pierwsze auta, które miały seryjnie ksenony miało samopoziomowanie (pierwsze auto to BMW seri 7, 1992r.), zresztą na Polskich drogach, gdzie jest dziura za dziurą nie sądze żeby ten układ nadążył z regulacją. Więc nie pisz mi, że jestem dresiarzem, tuningowcem, burakiem itp., bo zestaw starałem sie założyc z głową i tak jak pisałem tylko dla poprawy widoczności, a nie dla szpanu. Nawet ich barwe dobrałem jak najbardziej białą, a nie niebieską czy fioletową. Fakt że pare osób, które widziały moje światła to chcieli by takie same, ale tylko po to żeby poszpanowac, (cyt. zaje.... tylko ja wolałbym bardziej fioletowe, albo ja chyba też sobie założe to każdy będzie się oglądał.)