Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    csscss
    Gość

Domyślnie

Bardzo ładna!!! Tylko po kiego czorta ta drewniana okleina na konsoli środkowej która z założennia ma przypominać kevlar. Na taki pomysł bym nigdy nie wpadł. żeby zalepić ładną niby-kewlarową konsole okleiną drewnianą, Jeśli ktoś już koniecznie chce drewno, to niech kupi sobie taką konsole orginalną. Choć tu zdecydowanie bardziej pasuje ten kevlar.
    Jeśli da się to zrobić bez szkody dla konsoli to radzę odklejić tą tandetę.
    Pozatym super!!

Sylwia
    Gość

Domyślnie

A spryskiwacz gdzie zgubiles ?

nergal
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Sylwia
    A spryskiwacz gdzie zgubiles ?
    No właśnie zajumali :[ i co gorsza nigdzie nie moge takiego dostać, ani na allegro, ani na shrotach, a wszystkie 156 jakie ostatnio widzialem byly bez <devil> bylem w serwisie fiata to przemily pan powiedzial mi, ze moge miec taki za 245zl :/ moze Wy macie jakies pomysly??

Paweł156
    Gość

Domyślnie

Sliczniutka Ja bym w niej zbyt wiele nie zmieniał, jest piekna w oryginale
    No i ten silnik........ :mrgreen:
    tak jak marcinis pisał nie kupuj na allegro kierunków nie oryginalnych, sam kupiłem......tandeta straszna, parują, woda sie do nich leje, szkoda gadac. ASO jest w Pszczynie Ganinex(nie polecam serwisu) i w bielsku przy fabryce tez jest ASO. A w Krakowie to tez jest kilka. Ale moze uda Ci sie kupic na allegro oryginały uzywane.

nergal
    Gość

Domyślnie

Dzieki za namiary co do kierunków to chyba zostane przy oryginale, mnie pasuja

Cytat Napisał Paweł156
    Sliczniutka Ja bym w niej zbyt wiele nie zmieniał, jest piekna w oryginale (...)
    Nie zamierzam zmieniać podoba mi sie Ala taka jaka jest, tylko założę niebieskie led'y na postojówy i odkradne sobie spryskiwacz ;P No może troszke wewnątrz, chcialbym zalożyc tuby zegarów z wersji FL oraz alu nakładki na pedały SPARCO + gałka, i obszyć mieszki dziurkowaną skórą... Co o tym sądzicie?? ;>

ViP Pirat drogowy Avatar AR_156
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Spider 2.4 JTDm & 33 1.7 IE

Domyślnie

Cytat Napisał marekm
    Cytat Napisał nergal
    4. 1998 no wiec siedzicha to chyba seria wygladaja rewelacyjnie to piekne czerwone logo, regulacja trzymania bocznego, oraz odcinka udowego <lol2> no i te grube czerwone szwy... swietnie trzymaja.
    To w takim razie napewno są przekładane z wersji poliftingowej. W 156 '98 oryginalnie były inne siedzenia.
    W sportpacku 3 były normalnie takie siedzenia. W 156 fl. Ti też były podobne, jednak wtedy były oferowane chyba tylko jako skórzane(ja przynajmniej nie spotkałem materiałowych w Ti).
    teraz: '07 AR Spider 2.4 JTDm 20v Exclusive, Nero Carbonio
    '93 AR 33 1.7 IE 8v, Blu Spazio metalic
    kiedyś: '06 AR 159 1.9 JTDm 16v Progression, Nero Oceano
    '04 AR 147 1.6 TS 16v Distinctive, Nero Metallico
    '98 AR 156 1.9 JTD 8v Progression, Grigio Chiaro metalic

Sylwia
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał nergal
    bylem w serwisie fiata to przemily pan powiedzial mi, ze moge miec taki za 245zl
    Za jeden czy komplet?
    Drogo co nie?

Co do nakladek to fajne bylyby NOVITEC
    Galka i reczny MOMO
    http://shop.alfisti.net/Tuning-Styli...::1_15_74.html

nergal
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Sylwia
    Cytat Napisał nergal
    bylem w serwisie fiata to przemily pan powiedzial mi, ze moge miec taki za 245zl
    Za jeden czy komplet?
    Drogo co nie?
    hehe za jeden i to nie kompletny spryskiwacz tylko sama końcówka :| gdybym mial kupic 2 to taniej wyszłoby zamontowac nowy zderzak

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

Bardzo ladna 156

z najciemniejszych czeluści piekielnych :twisted: :twisted:
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Paweł156
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał nergal
    na pedały SPARCO + gałka, i obszyć mieszki dziurkowaną skórą... Co o tym sądzicie?? ;>
    Jak dla mnie bomba!
    Gdybys potrzebował kontakt to w Tychach jest tapicer który bardzo ładnie obszywa kierownice, gałki zmiany biegów i inne rzeczy w skóre.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia