Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Gablota konkret. Mi się podoba- jeszcze mogłes dać zdjęcie V6ki To moje ulubione miejsce w tych samochodach.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

nergal
    Gość

Domyślnie

Żebym w święta musiał otwierać machę <lol2>

,

Redaktor naczelny Romeo Avatar fiergloo
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 164 3.012v Automat // Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL// Lancia Kappa 2.4JTD FL

Domyślnie

Dzięx za fotki silnika. Nie narzekaj- ja dzisiaj dokręcałem śruby na fotelach bo był luz i piszczało na wybojach i jeszcze coś kleciłem przy głośnikach.
    http://fiergloo.blogspot.com lub http://fiergloo.pl/ - moje spojrzenie na motoryzację

Quadrifoglio156
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał marekm
    To w takim razie napewno są przekładane z wersji poliftingowej. W 156 '98 oryginalnie były inne siedzenia.

Jak również zegary ... chyba, że się mylę i do niemiec szły z czarnymi E, w ogóle coś było przekładane. Nie pasuje również popielniczka do drewienka i kierownica. Chyba, że Sport Packu były takie dziwne pomieszanie. Ale przekładki jakichś elementów, typu fotel były na 100%.

ViP Pirat drogowy Avatar AR_156
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Spider 2.4 JTDm & 33 1.7 IE

Domyślnie

Cytat Napisał Quadrifoglio156
    Jak również zegary ... chyba, że się mylę i do niemiec szły z czarnymi E, w ogóle coś było przekładane. Nie pasuje również popielniczka do drewienka i kierownica. Przekładki jakichś elementów były na 100%.
    Zegary w każdym sportpacku były czarne :wink: A drewienka to okleina pod którą jest fabryczna imitacja karbonu.
    teraz: '07 AR Spider 2.4 JTDm 20v Exclusive, Nero Carbonio
    '93 AR 33 1.7 IE 8v, Blu Spazio metalic
    kiedyś: '06 AR 159 1.9 JTDm 16v Progression, Nero Oceano
    '04 AR 147 1.6 TS 16v Distinctive, Nero Metallico
    '98 AR 156 1.9 JTD 8v Progression, Grigio Chiaro metalic

Quadrifoglio156
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał AR_156
    Cytat Napisał Quadrifoglio156
    Jak również zegary ... chyba, że się mylę i do niemiec szły z czarnymi E, w ogóle coś było przekładane. Nie pasuje również popielniczka do drewienka i kierownica. Przekładki jakichś elementów były na 100%.
    Zegary w każdym sportpacku były czarne :wink: A drewienka to okleina pod którą jest fabryczna imitacja karbonu.
    co do zegarów już się poprawiłem. A co do karbonu pod drewienkiem - połamałeś jakieś ? bo mi się wydaje, że jednak nie ...

nergal
    Gość

Domyślnie

nic nie bylo połamane, a to drewienko z pod ktorego wychodzi karbon jest PRO i bardzo mi sie podoba.. jest elegancko i za razem sportowo i chyba unikalnie macie takie cudeńka w swoich?? ;PP bedzie jeszcze bardziej sportowo, w najbliższym czasie pojawia sie dziurkowane mieszki przeszyte grubymi czerwonymi szwami zeby fajnie gralo z fotelikami P

Sysio166
    Gość

Domyślnie

Fotele na pełnym wypongu :shock:

nergal
    Gość

Domyślnie

hehehe.. dzwoniłem dzisiaj do ASO Ganinex w Pszczynie, dzięki Paweł156 , no i sprawa wyglada następująco co do spryskiwacza to sama końcówka 90zł, komplet dysz 120zł i o jeszcze jakichś innych pierdołach mówił Pan Co do kierunków to cena białych od wersji FL to 50zl za szt., a komplet obwódek również od wersji FL to wydatek rzędu 130 złociszy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia