Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
    nergal
    Gość

Domyślnie Piekielna Ala 156 2,5 V6

No to pochwale sie troszke moja ukochaną

sorki za jakosc zdjatek... beda lepsze

Sylwia
    Gość

Domyślnie

Fajna bo czarna
    Proponuje wsadzic biale migacze.Moim zdaniem lepiej sie prezentuja.

zdziba
    Gość

Domyślnie

Słuszna uwaga Proponuję białe kierunki .Reszta jest cacy 8)

areks
    Gość

Domyślnie

Sliczniutka :mrgreen: :mrgreen:

Wasal
    Gość

Domyślnie

No no :!: Śliczne cudo :mrgreen:
    A fotele to już poezja. Na Twoim miejscu chyba bym nawet spał w Belli
    Gratutluję

Użytkownik Alfa i Omega Avatar marekm
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania

Domyślnie

ładna, ale:
    - ja bym kierunków nie wymieniał
    - brakuje mi zdjecia silnika
    - 196 koni - masz wykres? chciałbym porównać
    - który to rocznik? a co za tym idzie - siedzenia dokładałeś we własnym zakresie, prawda? (bo cos mi sie wydaje ze z tymi krzesłami to juz powinien być komin wyświetlacza, ale chciałbym się upewnić)

nergal
    Gość

Domyślnie

Będą i białe kierunki tylko muszę znaleźć gdzies blisko ASO, może wiecie o jakichś w okolicach oświęcimia?? (okolice bielska-bialej, krakowa)? Aaaa... chciałem mojej "kochance" zafundowac nowe reflektory typu eyes angels, ale nigdzie nie mozna dostac takich do Alfencji widzialem kiedys na allegro same ringi do reflektora.... ale juz ich nie ma. Na razie zaloze ślicznotce niebieskie led'y na postojówki, a jak sie do wakacji nie znajda angels'y to montujemy mojemu "kochanie" xenoneczki WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ALFA "ŚWIROM" - Alfa uzależnia i dobrze

nergal
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Wasal
    No no :!: Śliczne cudo :mrgreen:
    A fotele to już poezja. Na Twoim miejscu chyba bym nawet spał w Belli
    Gratutluję
    hehehe... spedzam w niej każdą wolną chwile

Cytat Napisał marekm
    ładna, ale:
    - ja bym kierunków nie wymieniał
    - brakuje mi zdjecia silnika
    - 196 koni - masz wykres? chciałbym porównać
    - który to rocznik? a co za tym idzie - siedzenia dokładałeś we własnym zakresie, prawda? (bo cos mi sie wydaje ze z tymi krzesłami to juz powinien być komin wyświetlacza, ale chciałbym się upewnić)
    1. mnie też sie podobaja te ktore są...
    2. Miało być, ale serduszko Aluni ostatnio nie bylo czyszczone i wstydze się
    3. Wykresu nie mam, nie hamowalem Alicji, ale gdy przywozilem ja z niemiec to byla po delikatnym strojeniu jednostki i taka moca sie legitymowala jak bedzie kasa to wyybiore sie do krakowa odwiedzic V-tech'a na agresywne strojenie i tam ja zhamuje
    4. 1998 no wiec siedzicha to chyba seria wygladaja rewelacyjnie to piekne czerwone logo, regulacja trzymania bocznego, oraz odcinka udowego <lol2> no i te grube czerwone szwy... swietnie trzymaja.

Sorki za post pod postem

Użytkownik Alfa i Omega Avatar marekm
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania

Domyślnie

Cytat Napisał nergal
    3. Wykresu nie mam, nie hamowalem Alicji, ale gdy przywozilem ja z niemiec to byla po delikatnym strojeniu jednostki i taka moca sie legitymowala jak bedzie kasa to wyybiore sie do krakowa odwiedzic V-tech'a na agresywne strojenie i tam ja zhamuje
    lepiej do ttc jak się już przeniosą, zresztą padł pomysł zorganizowania dynoday, wiec jakbyś chciał to zapraszamy

Cytat Napisał nergal
    4. 1998 no wiec siedzicha to chyba seria wygladaja rewelacyjnie to piekne czerwone logo, regulacja trzymania bocznego, oraz odcinka udowego <lol2> no i te grube czerwone szwy... swietnie trzymaja.
    To w takim razie napewno są przekładane z wersji poliftingowej. W 156 '98 oryginalnie były inne siedzenia.

Sylwia
    Gość

Domyślnie

Co do postojowek to w mojej belli mam biale LED. Bardzo fajnie to wyglada. Wczesniej ksenon z originalna postojowka hmmm... rzucalo sie oczy i szczerze mowiac niezbyt mi sie to widzialo, dlatego tez postanowilam zmienic.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia