Strona 1 z 17 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 166
    Użytkownik Ogier Avatar rogo
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS

Domyślnie rogo Gietefałka

Przedstawiam Wam moją Gtv - jakbyśmy się kiedyś mijali na drodze będzie wiadomo kto jedzie mogę to być ja albo junior - Alfa jest naszą wspólną zabawką. Auto jest z nami od niedawna, wersja 2.0 TS, zostało znalezione na forum Alfoholików poprzedni właściciel miał ją 2 lata praktycznie jej nie używał, twierdzi że przejechała u niego jakieś 800 km. Auto zdrowe blacharsko bez korozji, bezwypadkowe lakierowane tylko drzwi do wysokości przetłoczenia pod "klamką" kolor lakieru w miejscu malowania wyraźnie różni się od reszty więc łatwo będzie auto rozpoznać na drodze, innym charakterystycznym elementem jest wgniecenie na tylnym prawym błotniku, które ktoś nieudolnie próbował wypychać. Samochód z 1996r. kompletny bez przeróbek czy innych "tuningów". Alfa wymaga trochę pracy głównie przy zawieszeniu, trzeba posprawdzać elektrykę, jak wszystko mechanicznie będzie działać jak należy przyjdzie czas na dopieszczenie jej wyglądu.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gtv1.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	98.4 KB
ID:	208961   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gtv2.jpg
Rozmiar:	98.0 KB
ID:	208963   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gtv3.jpg
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	208964   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gtv4.jpg
Rozmiar:	94.1 KB
ID:	208965   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gtv5.jpg
Rozmiar:	68.3 KB
ID:	208966  

Ostatnio edytowane przez rogo ; 27-08-2016 o 21:30

Użytkownik Znawca Avatar jersey
    Mieszka w
    Grudziądz/Rumia/Lozanna
    Auto
    KIA Ceed 1.4 T-GDI, AR 166 2.4 JTD 10v 140 KM

Domyślnie

Piękna. Czerwone Gtv to kwintesencja alfistości

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
    JJeżdżę KIĄ więc nie mogę czerpać przyjemności z jazdy. Nie i uj, bo to KIA a nie Alfa

Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar maroza
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Jest: 159 TI sw 1.9, była: GTV 2.0 TS

Domyślnie

Kolor idealny teraz tylko większa felga!

Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS

Domyślnie

dzięki, czerwony faktycznie ładnie wygląda na Gtv, jednak ma jedną istotną wadę - po 20 latach dość znacznie zmienił odcień - drzwi które ktoś polakierował do wysokości przetłoczenia pod klamką zapewne dorabiając lakier według nr fabrycznego znacznie różnią się od reszty nadwozia, na masce była naklejka po jej zdjęciu został jej wyraźny kontur z kolorem zbliżonym to tego który jest na drzwiach.

Co do felg jak będę zmieniał to oczywiście telefony 17cali, albo Zender Milano - te z pewnością będzie trudniej upolować.

Użytkownik Rowerzysta Avatar .Michał.
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa Romeo Gtv '02r. 2.0 TS

Domyślnie

Dawno nie widziałem tak dobrze zachowanych foteli z Ph1 - pogratulować. Gtv tak mało nawet na forum, że miło zobaczyć kolej

Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lesiu.Z
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    ZFA199 oraz ZAR930

Domyślnie

Fajne GTV, kiedyś sobie kupię spidera...
    ZFA199 Abarth Punto 2012 165 dzikich italiańskich horspałerów
    oraz
    ZAR930 145 2.0 20v 155cv Edizione Speciale

Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS

Domyślnie

Michał - wnętrze faktycznie w bardzo fajnym stanie, według licznika auto ma przejechane ok. 160 tys. km - stan foteli i pozostałych elementów wskazuje że może być realny

Lesiu - też mnie korci, właśnie zaczynamy szukać auta dla młodego korci mnie żeby postawić Spidera do pary, ale chyba jednak będzie coś nowszego do używania przez cały rok, rozglądamy się GT lub 147, co do cabrio podoba mi się też Peugeot 306 w tej wersji.

Gietefałka na razie stoi sobie pod dachem, od początku były problemy z rozładowującym się akumulatorem przed czym ostrzegał mnie poprzedni właściciel który szukał przyczyny rozładowywania a jedyne co zrobił to narobił zamieszania z bezpiecznikami - ja po kilku dniach stwierdziłem że pierwsze co trzeba zrobić to wymienić baterię na nową, bo ten który jest to totalny złom, całkowity brak czasu powoduje że tak banalna sprawa nie została jeszcze załatwiona, ale chyba w tym tygodniu trzeba będzie Bellę uruchomić bo wczoraj pozbyliśmy się z domu jednego auta i będzie walka o kluczyki , nawiasem mówiąc myślimy już o drugiej Alfie i zaczynamy poszukiwania - na tą chwilę stawiamy na GT, ale zobaczymy... .

Jakieś drobiazgi do Gtv przyjechały:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMGP7354.jpg
Rozmiar:	84.8 KB
ID:	209169

- ramka pod radio - szukam oryginalnego ale widzę że trudno będzie to się wsadzi coś "uniwersalnego" (może macie pomysł co będzie pasowało ładnie do wnętrza Gtv, nie musi być bardzo zaawansowane bo nie planujemy jakiegoś super audio)
    - sprężyny gazowe tylnej klapy - obecne nie trzymają
    - przednie wycieraczki - Alfa ma teraz jakieś "nowoczesne" płaskie które moim zdaniem zupełnie do niej nie pasują, wyszukałem Championy które powinny pasować dodatkowo jak gdzieś wyczytałem w komplecie powinny mieć klipsy do montażu spryskiwaczy jednak jestem rozczarowany bo po wyciągnięciu z blistra okazało się że oba pióra mają odłamany końcówki i nie ma klipsów... wysłałem reklamację do sklepu jestem ciekawy czy to załatwią.

Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    ZFA199 oraz ZAR930

Domyślnie

Kolega sprzedaje ładna GT jtd q2, niestety nie tanio :-D
    oraz

Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS

Domyślnie

Cytat Napisał Lesiu.Z Zobacz post
    Kolega sprzedaje ładna GT jtd q2, niestety nie tanio :-D
    czerwona z Torunia na Olx? Jeśli to ta o której myślę to cena znacznie przekracza nasz budżet.

Ciekawe czy ta koło Grudziądza jest godna uwagi:
    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-gt-s...tml#ad6bbe5cd7

Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    ZFA199 oraz ZAR930

Domyślnie

Bieda troche, brak ksenonu, środek chyba bez skóry.
    Poza tym zdajesz sobie sprawe z tego, że kupowanie TS i/lub JTS to potencjalne pchanie się w kłopoty z silnikiem?

Zresztą jak chcesz to możesz wpaść w sobotę ją zobaczyć, daleko nie masz.
    oraz

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia