Ausstellungsergebnisse von 1 An 1 mit 1
    Der Benutzer Der Pirat Weg Avatar FilipoInzhagi
    Er schloss sich der
    01 2018
    Lebt in
    Krakau, Polen
    Auto
    Alfa Romeo159 SW1.9 JTDM plus f10 2016 3.0

Domyślnie Alfa Romeo159 by FilipKrakow

Witam wszystkich Alfaholików. Jestem szczęśliwym posiadaczem Alfy od roku co prawda ale dopiero teraz postanowiłem opisać moją przygodę z zakupem,lekkimi modami i radością jaka panuje we mnie jak tylko znajdę jakiś pretekstem do przejażdżki tym samochodem. Więc wszystko zaczęło się jakiś rok temu jak doszedłem do wniosku ze octavia 2 nie sprawia i nigdy nie sprawiała radości z Laufwerk. Szybko znalazł się nowy właściciel a ja zacząłem szukać nowego autka pod uwagę brałem bmw e60 lub AR159 ta pierwsza dość szybko odpadła z wyścigu więc szukamy Alfy najlepiej Jts w full wypas ie i takie tam. Sprawdziłem 4 sztuki z Motoriem benzynowym i o ile z wyposażeniem nie było problemu to te wszystkie z tzw.full wypasem mechanicznie lub blacharsko nie napawały optymizmem delikatnie mówiąc. Generalnie wszystkie dobrze wyposażone i z fajnym kołem zawsze miały jakieś mankamenty i nie mam tu na myśli uszkodzonego podnośnika tylnej Verglasung ,budżet miałem ok. 25k więc też najtańszych nie szukałem,nie raz się srogo zdziwiłem co ludzie potrafią wymyślić. Postanowiłem ze zmienię strategię i poszukam Jtd nie koniecznie z full wypasem, pewnego dnia wybrałem się do Kielc oglądnąć jedną sztukę 1.9 jtd 2007 137k przelotu wersja bieda i to dosłownie (korby z tyłu, brak asr,bez alarmu)nawet nie wiedziałem ze takie wersje były, zrobiliśmy rundę po mieście później autostrada wreszcie zaprzyjaźniony Mechaniker któremu ciężko wytłumaczyć ze są jeszcze jakieś dobre samochody oprócz jego A8 stwierdził że trafiła się naprawdę dobra Alfa. Chwila namysłu delikatna negocjacja ceny i bach...stałem się właścicielem Belli,coś mnie w niej urzekło może die Farbe der grigio stromboli może dobrze odpychajacy się diesel po prostu wiedziałem ze to Ta paradoksalnie zupełnie inna niż szukałem. Do dziś zrobiłem około 15k km zero problemów tylko radość z każdej przejażdżki i ten piękny wygląd coś wspaniałego. Pierwszą rzeczą którą zrobiłem był oczywiście Ventil-timing Plus Öle,filtry i płyny następnie nowe koła i Reifen padło na ori 18 od q4 dzisiaj wybrał bym podkowy ale... następnie nowe scudetto, emblematy,lustra od TI i przyciemnione tylne szyby wraz z tylnymi światłami. Odnośnie świateł do dziś się zastanawiam czy to dobry wybór ale zawsze mogę zerwać folię, następnie wydech od 3.2 Jts(dwie rury robią robotę )i wskoczył dystans przód tył równo po 17mm to nieco wypełniło błotniki i lotka od cupry ale to nie było to co chciałem wiec wskoczyły springi H&R-40 i wreszcie Bella zaczęła cieszyć oko nie tylko moje, z dnia na dzień dorastała we mnie opcja zmiany kół na 19' gdyż 18' które mam po dzisiejszy dzień były ze tak powiem (takie zwykłe )a jak zmieniać to jedynie 19' i tu bezapelacyjnie wygrały Felgen od wersji TI,ktoś powie że oklepane ale ja zawsze chciałem je mieć i mam choćby na sezon ale mam czekają na wiosnę wraz z oponami 225 40 19. Na wiosnę chcę zaadoptować progi zew.od wersji TI plus malowanie przedniego zderzaka (odpryski od kamyczków) i podoba mi się flaga italii na dole zderzaka więc pewno wpadnie. Z mechaniki to napewno na wiosnę sprzęgło komplet i regeneracja skrzyni,5i6 bieg zaczyna szumieć więc im szybciej tym lepiej, marzy mi się środek od wersji Ti ale to chyba dopiero po wakacjach a później pewno jak większość szanownego grona wymiana felg na coraz to inne itd .itp póki co radość z jazdy pozdrawiam.Załącznik 240117Załącznik 240121Załącznik 240118Załącznik 240122Załącznik 240119Załącznik 240120Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20171109_110247.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	92.9 KB
ID:	240198Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20171109_105919.jpg
Rozmiar:	56.1 KB
ID:	240199Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20171109_105956.jpg
Rozmiar:	80.5 KB
ID:	240200