Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 191
    Użytkownik Rowerzysta Avatar FilipoInzhagi
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo159 SW1.9 JTDM plus f10 2016 3.0

Domyślnie

Witam. Panowie dzisiaj miałem okazję przekonać się na własnej skórze co warte są ledy w nocy podczas snieżycy...otóż nic nie są warte,ciemność i jeszcze raz ciemność,śnieg kompletnie się nie topi i robi się mało bezpiecznie. Osobiście przypuszczałem że led daje ciepło w drugą stronę tak jak koledzy wyżej pisali ale nie podejrzewałem że będzie taki dramat, dlatego jeśli ktoś nosi się z zamiarem zakładania ledh7 proponuje zaczekać do wiosny no chyba ze mieszka na Florydzie . Pozdrawiam

Użytkownik Rowerzysta Avatar Klonek
    Mieszka w
    EKU - DW
    Auto
    159 2.0 JTDm

Domyślnie

Ciekawe spostrzeżenie. Nawet bym nie pomyślał o tym, że śnieg może zakleić lampy...
    I co teraz? Wrócisz do poprzedniego setup'u?

Mieszka w
    Kraków
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Klonek Zobacz post
    Ciekawe spostrzeżenie. Nawet bym nie pomyślał o tym, że śnieg może zakleić lampy...
    I co teraz? Wrócisz do poprzedniego setup'u?
    Póki co założyłem zwykle h7, 5 minut roboty,led zapewne wróci na wiosnę. Kiedyś myślałem o założeniu xenon - ów ale po zapoznaniu się z tematem doszedłem do wniosku że to jak rozmowa o astronomii,temat mnie przerasta poprostu a w pobliżu niemal nikogo co ewentualny zabieg by mógł przeprowadzić ,,zwykłej "h7 niemogę przetrawić a hid zenon odpada z wiadomych przyczyn. Led jest taką alternatywą choć jak wiadomo też nie do końca na legalu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    159 V6

Domyślnie

To mocny argument. Czyli LEDy tak, ale nie w zimie Sam nie używam LEDów, więc nie wiem czy naprawdę są skuteczne, ale na myśli przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie w tym przypadku. Dołożenie spryskiwaczy reflektorów.
    159 1.9 JTDm 16V -> 2.2 JTS -> 1750 TBi -> 3.2 JTS Q4

Użytkownik Maniak resoraków Avatar pawciu87
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    były: AR 147 1.6 TS 105 KM; AR 156 Facelift 1.9 Mjet 140KM. JEST: AR 159 SW JTDm Qtronic

Domyślnie

czyli jednak wykrakałem Ci trochę te ledy... no nic, nie wszystko jest dla wszystkich... na sezon letni wpadną i będą robić robotę

Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    Alfa Romeo 159 Berlina, 2.4 JTDm 221 KM 2006r., Citroen C4 VTS 2.0 16V 177 KM

Domyślnie

Wypowiadałem się już na forum odnośnie tych wynalazków, to polała się fala hejtu, że tak super świecą. Mi osobiście bardzo to męczyło wzrok i poza ładnym wyglądem to z plusów byłoby wszystko.
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 221 KM, 456 Nm by @cinek_ 2006r. NERO OCEANO - DPF OFF, EGR OFF, KLAPY OFF http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...jtdm_mike.html
    Citroen C4 2.0 VTS 177 PS, 2007r.

Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

Mieszka w
    Kraków
    Auto

Domyślnie

Marcin trudno się z Tobą nie zgodzić, moje ledy świecą trochę lepiej niż zwykła żarówka h7,co do wyglądu to nawet niema co porównywać,ładne białe światło plus jak sobie ogarniesz dobre w5w wygląda bardzo dobrze. Mnie tam wzroku jakoś specjalnie nie męczy ale z plusów to by było na tyle kol @pawciu trafił w sedno,na zime przy obfitych opadach śniegu ledy nie dają radę,mało tego jest po prostu niebezpieczne,natomiast tak jak proponował kol @magil zakładanie spryskiwaczy moim zdaniem gra nie warta świeczki,choć fakt to jedyne słuszne rozwiązanie tego problemu. Druga sprawa to u nas ostatnio zimy są jakie są...ocenę zostawiam każdemu indywidualnie,ja napewno wrócę do led-ów na wiosnę. Pozdrawiam

Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    159 V6

Domyślnie

Czy ja wiem? Koszty mogą nie być duże. Trzeba wymienić zbiorniczek na wersję z ksenonów, kupić dwie dysze spryskiwacza ( może być z innego auta, aby dało się ładnie ustawić i dołożyć jeden przewód (zwykły wąż układu chłodzenia o odpowiednio małym przekroju da radę)) oraz dwa trójniki, najlepiej z zaworem zwrotnym jak w oryginale, voila! Nie trzeba wymieniać zderzaka. Nie poddawaj się Skoro jest różnica na plus, a z tego co piszą to technologia LEDów ciągle idzie do przodu, to dobra inwestycja. Póki miałem H7, montowałem nawet nowe lampy, to byłem zadowolony - bo nie wiedziałem jak dobrze świecą ksenony. Przepaść
    Ostatnio edytowane przez magil ; 06-01-2019 o 16:32
    159 1.9 JTDm 16V -> 2.2 JTS -> 1750 TBi -> 3.2 JTS Q4

Mieszka w
    Kraków
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał magil Zobacz post
    Czy ja wiem? Koszty mogą nie być duże. Trzeba wymienić zbiorniczek na wersję z ksenonów, kupić dwie dysze spryskiwacza ( może być z innego auta, aby dało się ładnie ustawić i dołożyć jeden przewód (zwykły wąż układu chłodzenia o odpowiednio małym przekroju da radę)) oraz dwa trójniki, najlepiej z zaworem zwrotnym jak w oryginale, voila! Nie trzeba wymieniać zderzaka. Nie poddawaj się Skoro jest różnica na plus, a z tego co piszą to technologia LEDów ciągle idzie do przodu, to dobra inwestycja. Póki miałem H7, montowałem nawet nowe lampy, to byłem zadowolony - bo nie wiedziałem jak dobrze świecą ksenony. Przepaść
    Czyli nie taki diabeł straszny jak go malują,hmm...i tak mam zderzak do lakierowania na wiosnę,może to dobry moment by się z tym zmierzyć...podziękował za radę

Mieszka w
    Kraków
    Auto

Domyślnie

Witamy...wraz z Bella chcieliśmy przedstawić nasze nowe zabawki które już jutro będą wymieniane. Ostatnio mieliśmy problemy z dolnym zakresem obrotów i nieco słabym dołem ogólnie... do tego sporadyczne przycinanie,szarpanie i dziwne odgłosy naszej turbosprężarki. Doszedłem do wniosku że niema na co czekac i w zasadzie wcześniej lub później wymiana turbo będzie nieunikniona,dzięki kol @slawek986 zanabyłem śliczną i pachnącą turbosprężarke. W pakiecie będzie nowy egr,czyszczenie klapy gaszącej która Btw była wymieniana w sierpniu,czyszczenie kolektora,czujnik doładowania też się załapie i sprawdzenie wszystkich węży. Przy okazji dłubania wpadną nowe świece,po wymianie obowiązkowa wizyta na hamowni i zobaczymy jak to wszystko się przyjmie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze na wiosnę wpadnie swap brembo,mam nadzieje że po serwisie turbo będzie wszystko ok. Poniżej główna bohaterka i wspomnienie lata Pozdrawiam.