Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 9101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 201
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

Cytat Napisał treslunas Zobacz post
    Piękna sztuka/...

deska szyta skórą tylko z convenience i HK - a w/g starej specyfikacji chyba jeśzcze z pakietem lux - czyli już bez foteli sportowych
    obszywania skora niestety nie mam, musialbym tez upgrade robic do hk. gdzies trzeba bylo postawić granice wydatkow bo i tak wzialem drozsze auto niz planowalem

Użytkownik Rowerzysta Avatar uki
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    MiTo TB 170KM, Giulietta Veloce Misano Blue

Domyślnie

Myślę że jestem już bliżej niż dalej doprowadzenia auta do stanu w jakim sobie bym życzył je odebrać nowe - z jakieś 2 tygodnie pewnie będzie nowe radio (tu liczę na najnowszy hardware i firmware a z nim rozwiązanie problemów z łączeniem się Android Auto, okazjonalnego zakłucania obrazu z kamery cofania, okazjonalnego wariowania mediów (Spotify nie ma dźwięku po zakończeniu rozmowy telefonicznej), jak i dodanie ustawienia na wyłączenie odjeżdżania fotela kierowcy). Do tego już jest zaaprobowana wymiana maskownicy którą mi ktoś w serwisie podziubał (gość który wymieniał pokrętło mediów twierdził że to nie on, bo on ściągał cały tunel, nie wiem, może ktoś inny wkładał tam łapy przy okazji tej lub jednej z poprzednich wizyt w serwisie a tylko nie zauważyłem wcześniej).

widzę, że mamy podobny problem z dźwiękiem spotify po zakończeniu rozmowy przez zestaw głośnomówiący - u mnie fabryczne radio Alpine z AndroidAuto z Giulietty 2018...

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

mały update odnośnie mojej Giulii.
    miałem problemy z alarmem (Mopar), włączał się czasem po otworzeniu drzwi, albo na chwilę(1-2sek), albo na pełen cykl (30sek?). w końcu wymienili na nowy, i od jakiś 3 tygodni narazie spokój.

przy mrozach podczas kręcenia kierownicą coś popiskiwało - metal o gumę mokrą coś w tym stylu - ASO gdzieś tam prysnęło jakimś sprayem i od kilku tygodni cisza.

Na zimę najpierw założyłem 18" ze 159, ale mi nie pasowały wyglądem (większe ET też):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181108_100349_HDR.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	121.6 KB
ID:	253819

kupiłem felgi PSW Dubai na ebay-u z Włoch i teraz wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181215_094903.jpg
Rozmiar:	119.3 KB
ID:	253820Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181215_094923.jpg
Rozmiar:	116.9 KB
ID:	253821Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181215_094935.jpg
Rozmiar:	107.5 KB
ID:	253822Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20181215_094958.jpg
Rozmiar:	98.0 KB
ID:	253823

dzisiaj zmienilem też tłumik na Ulter-a z kwasówki, z elektyrcznie sterowanymi klapami (z pilota).
    tu więcej info, zdjęcia (też parę postów wcześniej) i filmiki:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2139594

auto ma niecałe 12kkm prejechane obecnie. problemów większych nie ma, ciągle są otwarte jednak drobne sprawy które w ASO zgłaszałem od początku lub już dawno temu. głównie chodzi o:
    1.opadająca klapa bagażnika - jest już podobno rozwiązanie tego, ale nie wszystkie części są dostępne więc temat stoi
    2.problemy z radiem (łączenie się Android Auto, kamerka zrywa obraz, gubi ustawienia zapamietanych stacji FM (ale nie DAB) i parę innych) - ciągle czekam na radio - na początku września ASO zamówiło nowe i do dziś nie dostarczyli im
    3.IBS raportuje SoC akumulatora na poziomie 63-70%, a to nie są wartości wystarczające do działania S&S, do tego wiemy że w G/S przy trochę niższym poziomie przestaje działać ogrzewanie tylnej szyby, tak więc o temat męczę ASO - czym to się skończy nie wiem, może wymienią aku, może IBS a może potrzebny jest jakiś update firmwaru BCM?

Użytkownik Rowerzysta Avatar FilipoInzhagi
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo159 SW1.9 JTDM

Domyślnie

Hejka. Napisz proszę czym różnią się te felgi od ori,akurat masz jedne i drugie. Jeśli chodzi o sam wygląd to podkowy super ale do 9tki...dobry ruch. BTW ile taka przyjemność kosztuje i jak ogólnie oceniasz wykonanie,akurat super sprawa bo masz porównanie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Hejka. Napisz proszę czym różnią się te felgi od ori,akurat masz jedne i drugie. Jeśli chodzi o sam wygląd to podkowy super ale do 9tki...dobry ruch. BTW ile taka przyjemność kosztuje i jak ogólnie oceniasz wykonanie,akurat super sprawa bo masz porównanie. Pozdrawiam

Tu masz więcej info o felgach, link do sprzedawcy i inne uwagi:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2134185

generalnie felgi są dwukolorowe, polerowany front a wewnątrz antracyt. chyba też mają jakby ostrzejsze linie (choćby przez "polerowanie"). oferuja też felgi srebrne ciut taniej i czarne. cenowo w porządku, jednak trochę zajęło dogadanie się o płatność bez VAT (wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów - jestem VATowcem EU) - zrobił mi link do płatności bezpośrednio przez paypal ceny netto, potem nie wysyłał, to dopiero jak mu się przypomniałem to wysłał, a potem już mi wystawił komentarz pozytywny, ale ciągle nie miałem faktury. w międzyczasie ktoś z tej firmy zaczął upominać się o płatność, wyjaśniłem, po miesiącu znów i mi otworzyli sprawę na ebayu o niezapłacenie, znów pisałem, w końcu zadzwoniłem i ich tam pogoniłem (ktoś ledwo co dukał po angielsku, ale załatwili). w końcu po prawie 2 mcach dostałem fakturę. tak więc trochę cyrków.

wzór i kolory do mojego auta bardziej mi się podobał niż MSW82 którego można w Polsce kupić za ciut więcej.

Użytkownik Rowerzysta Avatar FilipoInzhagi
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo159 SW1.9 JTDM

Domyślnie

Dziękuję za info,chyba powalcze z nimi o te obręcze,bo na swój zimowy zestaw niemogę już patrzeć. Pozdrawiam

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Dziękuję za info,chyba powalcze z nimi o te obręcze,bo na swój zimowy zestaw niemogę już patrzeć. Pozdrawiam

jeśli nie będziesz kupował bez VAT jako wewnątrzwspólnotową dostawę towarów, to sprawa banalna, może i nawet jakbyś kupował tak jak ja to już ogarną to lepiej bo na mnie się moze nauczyli

co do jakości, wykoanie wydaje się bardzo dobre, alu jest niby A356 to podobno odpowiednie na felgi. zobaczymy po 2-3 sezonach czy coś się z nimi dzieje (bo niby made in PRC) czy nie i jak zapewniał sprzedawca produkt certyfikowany przez włoską firmę itp itd blablabla.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartas82
    Mieszka w
    Wlkp.
    Auto
    1.4 MA 170KM, 2.0T 280KM

Domyślnie

@epsonix: Czy zabawa z wydechem nie wpływa na gwarancję?

Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km

Domyślnie

Cześć. Czym robiłeś to zabezpieczenie antykorozyjne? Ja mam nowe Stelvio, jestem z W-wy i muszę coś poszukać lokalnie, ale chciałbym wiedzieć jaki środek polecasz.
    I innym wątku piszesz ze założyłeś tłumik z zaworami Ulther. Byłem na stronie i nic nie mają do Stelvio. Jakieś info poproszę.

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Cześć. Czym robiłeś to zabezpieczenie antykorozyjne? Ja mam nowe Stelvio, jestem z W-wy i muszę coś poszukać lokalnie, ale chciałbym wiedzieć jaki środek polecasz.
    I innym wątku piszesz ze założyłeś tłumik z zaworami Ulther. Byłem na stronie i nic nie mają do Stelvio. Jakieś info poproszę.
    nie mam pojecia, firma detailingowa mi to robila. uzywali 2 srodkow, taki powiedzmy ciemnopomaranczowy polprzezroczysty pod autem i w profile zamkniete, a w drzwi klape czy gdzieniegdzie kolo zawiasow czy komorze silnika taki przezroczysty wosk

- - - Updated - - -

Cytat Napisał bartas82 Zobacz post
    @epsonix: Czy zabawa z wydechem nie wpływa na gwarancję?
    a kto to wie tak naprawde? szef serwisu w BB powiedzial ze jesli beda jakiekolwiek jaja z silnikiem i nie bedzie jasna przyczyna to pierwsza rzecz bedzie musial byc wlozony z powrotem ori wydech. dlatego ori nie wystawiam na sprzedaz - lezy w piwnicy, sprzedam po gwarancji auta dopiero.
    zawsze jest jakis cien ryzyka ze moga cos probowac wymigac sie z gwarancji na silnik tym ze jest mod wydechu, mysle jednak ze nikt nie bedzie robil problemow z 2 powodow: skonczyloby sie to awantura i sądami w ktorych pewnie by przegrali a po drugie nie jest to w interesie aso, bo aso jak robi naprawy to placi mu fca, jak zakwestionuja gwarancje to klient ich juz nie bedzie lubil i na pewno u nich nie bedzie naprawial.