Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 201
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km

Domyślnie

Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie mam pojecia, firma detailingowa mi to robila. uzywali 2 srodkow, taki powiedzmy ciemnopomaranczowy polprzezroczysty pod autem i w profile zamkniete, a w drzwi klape czy gdzieniegdzie kolo zawiasow czy komorze silnika taki przezroczysty wosk

- - - Updated - - -

a kto to wie tak naprawde? szef serwisu w BB powiedzial ze jesli beda jakiekolwiek jaja z silnikiem i nie bedzie jasna przyczyna to pierwsza rzecz bedzie musial byc wlozony z powrotem ori wydech. dlatego ori nie wystawiam na sprzedaz - lezy w piwnicy, sprzedam po gwarancji auta dopiero.
    zawsze jest jakis cien ryzyka ze moga cos probowac wymigac sie z gwarancji na silnik tym ze jest mod wydechu, mysle jednak ze nikt nie bedzie robil problemow z 2 powodow: skonczyloby sie to awantura i sądami w ktorych pewnie by przegrali a po drugie nie jest to w interesie aso, bo aso jak robi naprawy to placi mu fca, jak zakwestionuja gwarancje to klient ich juz nie bedzie lubil i na pewno u nich nie bedzie naprawial.
    Zakładałeś wydech Ulther. Daj znać jak to wyszło, jakie koszta, jakie zyski. Chcę coś założyć co poprawia fonie, a może i moc.

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Zakładałeś wydech Ulther. Daj znać jak to wyszło, jakie koszta, jakie zyski. Chcę coś założyć co poprawia fonie, a może i moc.
    odsyłam do posta #183, z niego jest link jeszcze do wątku o wydechach w którym napisałem więcej, wkleiłem zdjęcia i filmiki, również estymacje ceny.
    wydech jest super, bardzo jestem zadowolony.
    do Stelvio też ostatnio zakładali wydech prototypowy, chyba też z klapami

Auto

Domyślnie

odsyłam do posta #183, z niego jest link jeszcze do wątku o wydechach w którym napisałem więcej, wkleiłem zdjęcia i filmiki, również estymacje ceny.
    Przeczytałem wczoraj post #183 na wstępie pytania. W poście tym nie ma nic o cenie i modelu wydechu, a o to pytam. Na stronie Ulter brak ofert rur dla Gulia/Stelvio. To że jesteś zadowolony to gratuluję, ale dawaj konkret. Cena foto spec.

Auto

Domyślnie

Przeczytałem wczoraj post #183 na wstępie pytania. W poście tym nie ma nic o cenie i modelu wydechu, a o to pytam. Na stronie Ulter brak ofert rur dla Gulia/Stelvio. To że jesteś zadowolony to gratuluję, ale dawaj konkret. Cena foto spec.
    I film dawaj jak to ryczy.

Auto

Domyślnie

Obejrzałem wszystko. Dzięki. Koszta?

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Obejrzałem wszystko. Dzięki. Koszta?
    chyba bardzo nieuwaznie czytales, w podlinkowanym watku dawalem estymowane ceny i info odnosnie kiedy przypuszczalnie beda oficjalnie dostepne. zawsze mozesz zamowic przed homologacjami, zadzwon sobie do nich. ja bylem krolikiem doswiadczalnym (udostepnialem im auto na pomiary/przejazdzki) wiec skasowali mnie tylko za radio+klapy+piloty, chyba nawet za kwasowke mi nie policzyli

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

wygląda na to że moje auto jest w końcu takie jakie powinno wyjechać z salonu. po 8 miesiącach walki o poprawnie działające radio (problemy z łączeniem się Android Auto, kamera cofania zrywała, radio parę razy zapomniało ustawione stacje FM) i po 5 miesiącach od zamówienia radia, w końcu przyszło. też od 8 mcy czekałem na rozwiązanie dla słabych sprężyn bagażnika. do tego trapiły mnie jakieś błędy i wiecznie niedoładowany akumulator, którego nawet prostownikiem nie dało się podładować powyżej ok 70% wg IBS.
    byłem na serwisie wczoraj bo przyszło radio i jakieś mocniejsze sprężyny. wymienili, jak narazie wszystkie problemy wydają się przeszłością. radio do tego szybciej działa, a obraz z kamery wygląda do tego dużo lepiej. sprężyny klapy bagażnika teraz są naprawdę mocne, nie ma szans żeby opadała, czy wiatr ją ruszył (wcześniej waliła mnie po głowie jak np wkładałem wózek dziecięcy).
    przetestowali też akumulator, nie przeszedł testu - wymieninli na nowy, a ten z tego co widzę jest idealny - po naładowaniu wczoraj, napięcie trzyma 13V a IBS w końcu raportuje 99% naładowania.

Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Looo to super! Ciekawe na ile zadzialala Twoja upartosc, a na ile ich rzeczywista chec pomocy

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Looo to super! Ciekawe na ile zadzialala Twoja upartosc, a na ile ich rzeczywista chec pomocy
    gdybym ich nie cisnal to co najwyzej aku by kiedys wymienili - dotychczas zaszwe twierdzili ze to normalne ze troche bledow siedzi w komputerach, ani nie ruszalo ich zbytnio ze sie nie da naladowac aku dobrze (spoczynkowo nie dalo się przejsc ok 12.5V ilestam godzin po naladowaniu).

przy tej wizycie tez mnie chcieli zbyc bo android auto w nowym radiu w ogole nie startowal, juz byly teksty ze mam lewa apke, ze aa nie ma oficjalnie w polsce itp i nie ruszalo ich to ze na poprzednim radiu jakostam dzislal - tekst ze to nowe pewnie juz blokuje nieoryginalna apke....no comments....
    udowodnilem im na 4 innych giuliach/stelvio w salonie (starsze i nowsze firmwary niz moj nowy, rozne wersje z navi i bez z roznymi ekranami) ze wszedzie sie od razu odpala aa z mojego telefonu. kazalem szukac ustawienia i jednak w witech2 znaleźli w module radia aktywacje carplay. oni robia na slepo i jak nie zadziala to zaczynaja sciemniac, ale fakt ze z takim radiem nie przychodzi zadna instrukcja montazu/aktywacji (wystarczyloby kilka zdan). samemu trzeba sie lepiej znac i nie odpuszczac.

koniec koncow ciesze sie jakbym właśnie odebral z salonu nowy samochod, wreszcie nie mam poczucia ze dostałem jakiegos bubla i moge sie nim nacieszyc

Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Oezu ale masakra
    No cóż, to nie pozostało nic tylko się cieszyć i pogratulować Ci wytrwałości

Masz może foty albo filmy z działania radia przed i po?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka