bardzo ładnie wygląda z tym lakierem. Tylko felgi obowiązkowo zmień, bo teraz to oszpecają cały samochód
Jeszcze ciepłe fotki Mojej Belli po wyjeździe od lakiernika (właśnie ja pucuje).
Moja Alfę kupiłem prawie 4 lata temu, napędzana jest silnikiem 1.6 TS. Nie jest to może mocny silnik ale w porównaniu mocy do spalania jest ok(wtedy to była max pojemność dla mnie, teraz pewnie wziąłbym coś większego, może 3.2) Z moja Bella przeszedłem wiele dobrego i złego,ale wiecej jest tych pozytywnych odczuć.
W tym roku postanowiłem ja troszkę zmodyfikować
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2f72f7c33.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...633faae5c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fae121974.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ea7ad0e9d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...88410ed98.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b9e659390.html
Ostatnio edytowane przez jokerwmb ; 24-03-2010 o 08:47 Powód: obiecywane fotki :)
bardzo ładnie wygląda z tym lakierem. Tylko felgi obowiązkowo zmień, bo teraz to oszpecają cały samochód
felgi czekają na wiosnę, a na zimę mam niestety stalowe z super alu-kołpakami![]()
zakup tylnich lamp to długa historia
zobaczyłem je kiedyś na stronie autodelty i się zakochałem od pierwszego wejrzenia, niestety cena była zaporowa. Po jakimś czasie znalazłem na aledrogo ale tylko te cześć w klapę bagażnika (co widać na fotkach). Na całe szczęście udało mi się kupić nowe kompletne klosze takiej w jakich sie kiedyś zakochałem i teraz czekają na montaż.
Nie wiem czy jest wersja z ciemnymi szkłami, ale jak chcesz dam Ci namiar na firme, w której je kupiłem
http://allegro.pl/my_page.php?uid=609516
przypomina alfe mrutyny
większe felgi i czarne lub białe. wtedy będzie git!
SPRZEDAM MOJĄ 155 lub zamienię...
a myślałem,ze GTA
![]()
Fajnie się prezentuje, ale faktycznie o ładnych duuużych kółkach pomyśl.. i jestem ciekawy co tam za przedni zderzaczek masz zapięty.. bo zdaje się progi i tylny zderzak pochodzi z AutoDS.![]()
pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland
Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm
Zgadza się, tylni i progi są z AutoDS a przód jest oryginalny,troche gimnastyki i pasuje jak ulał![]()
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki