Strona 94 z 95 PierwszyPierwszy ... 44848586878889909192939495 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 941
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 2015r., Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r.

Domyślnie

Dzięki!
    A fabrycznie była czarna skóra?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16

Domyślnie

Cytat Napisał koskar Zobacz post
    Dzięki!
    A fabrycznie była czarna skóra?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
    Fabrycznie były szare szmaty, potem szare skóry a potem gta

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Torowa GTV6

Domyślnie

Nie chciałeś podejść do tematu klatki trochę bardziej kompleksowo? Widać, że nie szczędzisz środków, a przyzwoita klatka z wg. załącznika zaczyna się od ok 2,5K u ludzi, którzy wiedzą co robią. W 4 kaflach masz już super klatkę.

Usnąłeś wzmocnienia w najbardziej newralgicznym miejscu, czyli tam gdzie będziesz się znajdował w aucie. Wygoda wsiadania to jedno ale to w razie dzwona ma zadziałać i ciebie chronić. Z tego co widzę stopy też nie są poprzykręcane do płytek wzmacniających.

Złapiesz bakcyla, będziesz kiedyś chciał może pójść krok dalej i pościgać się w bardziej profesjonalnym wymiarze, będziesz musiał robić wszystko od zera bo z taką klatką nie przejdziesz BT. Nie mówiąc że przy ewentualnej odsprzedaży klatka z papierami to niezaprzeczalny atut.

Nie odbieraj tego jako przytyk, tylko kilka groszy od kogoś kto ten temat 9 lat temu przerabiał, gdzie mądrych nie było (albo nie przynajmniej tylu co teraz). I mimo, że koniec końców klatkę zrobiła mi jedna z lepszych firm w kraju, to i tak z perspektywy lat, niektóre rzeczy bym teraz zrobił nieco inaczej.

Jakbyś potrzebował namiar na ludzi godnych polecenia to służę pomocą.
    Jak dojdziesz do konkretów, specjalistów w pęczki wiązać będziesz. - Mistrz Wu, dynastia Cham 666 r.

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał PietereQ Zobacz post
    Nie chciałeś podejść do tematu klatki trochę bardziej kompleksowo? Widać, że nie szczędzisz środków, a przyzwoita klatka z wg. załącznika zaczyna się od ok 2,5K u ludzi, którzy wiedzą co robią. W 4 kaflach masz już super klatkę.

Usnąłeś wzmocnienia w najbardziej newralgicznym miejscu, czyli tam gdzie będziesz się znajdował w aucie. Wygoda wsiadania to jedno ale to w razie dzwona ma zadziałać i ciebie chronić. Z tego co widzę stopy też nie są poprzykręcane do płytek wzmacniających.

Złapiesz bakcyla, będziesz kiedyś chciał może pójść krok dalej i pościgać się w bardziej profesjonalnym wymiarze, będziesz musiał robić wszystko od zera bo z taką klatką nie przejdziesz BT. Nie mówiąc że przy ewentualnej odsprzedaży klatka z papierami to niezaprzeczalny atut.

Nie odbieraj tego jako przytyk, tylko kilka groszy od kogoś kto ten temat 9 lat temu przerabiał, gdzie mądrych nie było (albo nie przynajmniej tylu co teraz). I mimo, że koniec końców klatkę zrobiła mi jedna z lepszych firm w kraju, to i tak z perspektywy lat, niektóre rzeczy bym teraz zrobił nieco inaczej.

Jakbyś potrzebował namiar na ludzi godnych polecenia to służę pomocą.
    To klatka z cup'a fakt że 20letnia ale wtedy spełniała wszystkie wymogi do startowania. Została zamontowana dokładnie w ten sam sposób jak w ori cupie. Zastrzaly z drzwi usunięte celowo dla wygody wsiadania ale zachowane w razie czego mogę do nich wrócić.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; 13-02-2019 o 05:56

Użytkownik Pasjonat Avatar Andrzejsr
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'

Domyślnie

Klatka z Pucharowki jest całkiem wygodna do wsiadania i wysiadania. Gorzej zrobić cos pod deską pod kierownicą czy przy pedałach !
    Ten gość, którego cytowałem myślę ze ma racje i systemy powinny współgrać i być stosowane żeby całość miała sens (klatka, pasy, kask, Hans). Brak jednego niweczy wszystko. Czasem może faktycznie lepiej do czasówek , gdzie ryzyko kontaktu z kimś innym niemal zerowe, kręte odcinki więc wolne, itd, pozostać przy seryjnych pasach i poduchach bez klatki? Każdy musi indywid rozważyć.

Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    156 FL 1.9 8v JTD i eSka 156 2.5 V6 SP 3- kiedyś

Domyślnie

Ogólnie to chyba tylko tego elementu bocznego na nogi brakuje- Andrzej niech wrzuci zdjęcia swojej, bo ma pełnego Cupa, a ja się nie przeglądałem tak dokładnie. Znając życie to jak zacznie jeździć to wywali blachy z poszycia te niepotrzebne i założy te brakujące elementy i bedzie git.
    Bo budować od poczatku to jak są Cupy na rynku za grosze to niepotrzebne wydawanie forsy. Co do speców to to tak jak z tunerami, duzo gada, gówno umie, ja na szczęście mam pod nosem vicaRS i znam ceny, to lepiej mi to wychodzi niż inne spece co niby się znają

Tak jak jest to i tak niebo lepiej od baranów co zakładają roll bary, gadają coś o bezpieczeństwie, a bezpieczna przestrzeń jest za ich plecami lub co gorsza montują to na mocowania pasów bezpieczeństwa.

Ja to ogólnie podziwiam, bo Kamil to jeden z niewielu ludzi tu co mało gadał, a zrobił. Bo bajkopisarzy to tu były chordy, a nieliczni działali

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Klatka z Pucharowki jest całkiem wygodna do wsiadania i wysiadania. Gorzej zrobić cos pod deską pod kierownicą czy przy pedałach !
    Wszystko zalezy od budowy tego co ma w tym jeździć, bo jak z moimi kubłami, jak bylem cięższy wgramolenie tam bylo trudne, teraz wskakuje jak w normalne

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Macie mnie - fakt gruba dupa nie ułatwia wsiadania, krzyże w drzwiach były w planach do momentu kiedy się na targach wpasowałem do delty integrale i wyleź z tego nie mogłem. Jak zacznę jeździć coś poważnego to myślę że i zastrzały do przednich kielichów by się przydały - bo mam wrażenie ze 156 w tym miejscu również nie grzeszy sztywnością. Czas pokaże ......

Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    156 FL 1.9 8v JTD i eSka 156 2.5 V6 SP 3- kiedyś

Domyślnie

Wim po prostu w czym problem, bo do takiego kubła to i bez klatki ciężko się wpasować.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170521_205123684.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	76.5 KB
ID:	254850

Mieszka w
    Legnica
    Auto

Domyślnie

Taki tam gwint po regeneracji która trwała 11 miesięcy , żadnego przepraszam czy coś - poprostu przypadek odstawienny. Ogólnie nie polecam MXPROFI -nawet jak się będą spisywały to nie polecam przestrzegam, radzę unikać ,zerowy kontakt z klientem (zapisują sobie nr telefonu i potem go po prostu nie odbierają) przez 11 miesięcy dzwoniłem z 10 rożnych numerów i tylko dzięki temu miałem kontakt "jakiś" bo konkretów nigdy nie uzyskałem. Zadziałało dopiero straszenie sądem......
    Oby chociaż się spisywał KW v2 - w skórze Novitec'a
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	52020810_540019213151080_4879170246545506304_n (1).jpg
Rozmiar:	77.3 KB
ID:	255051   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Rozmiar:	23.0 KB
ID:	255052  
    Ostatnio edytowane przez Teddy84 ; Dzisiaj o 13:05

Użytkownik Pasjonat Avatar Andrzejsr
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'

Domyślnie

A Zerkopol takich amorów by nie zrobił ?
    W przeciągu tygodnia od wysyłki z powrotem w domu, sami dzwonią mówiąc co robią, co robić itd.

Jakie masz twardości sprężyn ?