Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    webmaster007
    Gość

Domyślnie webmaster007 - 146 1.6 ie

Jeżdżę Alfą 146 z 1995 z silnikiem 1.6 8v (102km) przebieg 200tyś. km (niedawno wskoczyło) opony : 215/40/16

Zanim zakupiłem moje cudeńko szukałem wszędzie, aż w pewnego razu z Niemiec dzwoni mój szwagier Frank " Cycu ma dla ciebie auto Alfę 146"

taki za bardzo nie ucieszony poszedłem sprawdzić jak wygląda w Internecie, poczytałem forum i następnego dni byłem juz zdecydowany. Auto pyło uderzone wiec za wędrowało do mojego blacharza i lakiernika. I tu poznałem co oznacza zdobywanie części do AR lecz w końcu znalazłem sklep motoryzacyjny który mnie zaopatruje części zamienniki i oryginalne a tego czego nie maja lub maja drogo zamawiam z netu z firmy Car- Gryf jest na allegro.

Autko jest komfortowe i ma ładny kolor jak stwierdziła moja cudowna dziewczyna. Silnik i dźwięk boxera jest najpiękniejszym jaki można usłyszeć.i wg jest super nastepna bedzie umnie AR156 2.4 jtd ale to marzenia narazie

V-max jaki wycisnąłem na obwodnicy trójmiejskiej to 200

kontakt: webmaster007@poczta.fm nr GG:3281162

oto parę fotek mojej bryki ( kliknij, aby zobaczyć)

tak pieknie wygladała obecnie wywalilem te alusy 215/40/16 i naprawiam co miesiac elementy zawieszenia przez nie zniszczone jak na razie w tyle 2 lozyska z piasta z przodu koncowki drazka i co jeszcze zobaczymy obenie moje auto wyglada tak

Lukasik
    Gość

Domyślnie

faktycznie an aluskach ładnie sie prezentuje ale w oddali garazu widac kolejna 146 czyzby dawca organów :?:

webmaster007
    Gość

Domyślnie

heh alfy kocham druga na sprzedaz akurat za smieszne pieniazki 6500zł 97 r 1.6 ts http://www.alfapomorze.fora.pl/viewtopic.php?t=17

a en podpis co masz to u nich czesci kupuje ostatnio dwie koncowki teraz czekam na prawa pozdrawiam

Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998

Domyślnie

witam

hehehe a skąd ja znam tą końcówkę :wink:

Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998

Domyślnie

witam

hehehe a skąd ja znam tą końcówkę :wink:

gosia
    Gość

Domyślnie

hehe i jaki silniczek ma czysciutki ) w fotkach ze zlotu jest jego silniczek

webmaster007
    Gość

Domyślnie

GOSiek moja belcia zawsze lsni w najwiekszych ulewach ja ostatnio nawet mylem a efekt super deszczowk atak splokala piane ze zero smog nic

a co do końcówki to ulterka za jakies 60czy 80zł

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia