Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar DaniioDTB
    Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

witam dodałem ostatnio na www.daniiodtb.fotosik.pl 4 fotki na których znajduje sie ostatnie zmiany czyli fotki silniczka,nowa prawa lampa i brudna ale i tak wyjatkowo urodziwa alfunia. Alfa aktualnie jest na dotarciu(narazie tych kilometrow nie jest duzo ale mam nadzieje ze bedzie coraz wiecej),zostało jeszcze kilka szczegolow ale co najwazniejsze silnik jest juz sprawny P.S. Może ma ktoś do sprzedania sprawny korek wlewu paliwa z kluczykiem?

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

Witam postanowiłem dopisać kilka słów do opisu swojej 33. Prawdą jest że z kilometru na kilometr coraz bardziej zżywam sie ze swoją Bellą Naprawdę mimo że aktualnie nie przekraczam granicy 3tysiecy obrotów czuć ze to wyjątkowe auto,niestety już zdarzały sie momenty zwątpięnia i kilka ostrych słów w kierunku mojej niuni(jak sie później to nie była jej wina tylko niemieckiego rozrusznika :/ ). Aktualnie w aucie tak jak było w planach pojawiło sie kilka zmian a raczej modernizacji: wymienione teleskopy w tylnej klapie, odnowienie kierownicy,sportowy filtr powietrze(czeka na zamontowanie po wymianie oleju),a w najbliższym czasie powinny sie pojawić nowe sprężyny,opony letnie oraz korek wlewu paliwa. Naprawdę bardzo mile wspominam swoje pierwsze kilometry za kierownica 33 Pojawiły sie również nowe fotki mojej belli Pozdrawiam wszystkich Alfisti

Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS

Domyślnie

bardzo ładna .. . a jaki silniczek
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

Użytkownik Ogier Avatar BartekL
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie

DaniioDTB, a jak z przyjazdem do Warszawy na zlot?

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

Co do zlotu w WWA to raczej ciężko mi powiedzieć czy sie zjawie,dlatego nie potwierdzam swojej obecności. Wielkie dzięki zaproszenie,bardzo bym chciał sie zjawić ale trudno powiedzieć jak to wyjdzie. Pozdrawiam

Użytkownik Romeo Avatar QBA
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 3.0 przed FL /Jumper 2.8 JTD /Fiat Tempra SW 1.9 TD/Alfa 147 JTD 8v

Domyślnie

Ładne autko, spory wkład pracy ale efekt widać na peirwszy rzut oka.
    Glanc furka
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

Jeson
    Gość

Domyślnie

mam pytanie jaki filtr tam wsadziles??

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

W tej chwili w mojej 33 znajduje sie filtr-wkladka marki Jamex ale mysle ze wkrotce pojawia sie 2 filtry K&N

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

Oczywiście podziękowania dla AR_33 za korek wlewu paliwa(kluczyk był nie potrzebny gdyż wystarczył mój ) który dostałem od niego na urodzinki,jeszcze raz wielkie dzieki.
    W tej chwili jeszcze brakuje mi podsufitki w niezłym stanie bo moja szczerze mówiąc wogole nie wygląda:/ (Jak by ktoś dysponował podsufitka w dobrym stanie z otworem na szyberdach to prosze o info na PRIV)
    Plany ze zmiana felg wydaje mi sie ze w tej chwili zostaną odłożone na później
    W tym tygodniu zapewne belle spotka polerka wiec nabierze większego blasku
    W domciu czeka radio by zabić cisze gdy 33 stoi cichutko zaparkowana i nie slychać jej serduszka
    Wkrótce również nowe zdjęcia na www.daniiodtb.fotosik.pl a także aktualizacja profilu na www.polskajazda.pl.
    No i borykanie sie z wiecznie drożejącą benzyną (niestety litr PB95 u mnie kosztuje już 4.49PLN ) co zmusza człowieka do przemyśleń w kierunku LPG.
    Dźwięk i parametry 33 są jak dla mnie rewelacyjne szkoda tylko że tak rzadko mogę sie tym w pełni pałać (szczególnie miłe są spojrzenia przechodniów którzy po dźwięku mojej 33 spodziewają sie czegoś większego niż mała czerwona Alficzka :wink: )
    Naprawde samochód daje wiele radości gdyby tylko jeszcze ceny paliwa były troszkę niższe

Mieszka w
    WZY
    Auto
    33 boxer dell'orto carbs

Domyślnie

Aktualnie w Alfie zmienione jest zawieszenie :komplet czerwonych sprężyny firmy Jamex oraz nowe przednie amorki (wkrótce wymiana tylnych amorków). Po ustawieniu zbieżności kół prowadzi się zdecydowanie pewniej i przyjemniej. We wnęce na radio znalazło się coś na mp3 oraz dwa głośniczki w desce. A no i to co najważniejsze od jakiegoś czasu w naszej niuni zawitał gaz LPG z którym były pewne problemy a raczej z niechlujnością jego montażu przez co koszt instalacji zwiększył sie dosyć wyraźnie . Ostatnio sporo się dzieje w okół gazu LPG na forum,wiec postanowiłem sie przyznać że i u mnie znajduje sie instalacja gazowa POZDRAWIAM